منو سایت

راه اندازی هویت دیجیتال Web3 Unstoppable Domains به دنبال سرمایه 1 میلیارد دلاری است

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار استارتاپ
راه اندازی هویت دیجیتال Web3 Unstoppable Domains به دنبال سرمایه 1 میلیارد دلاری است

سه نفر از آشنایان به TechCrunch گفتند که Unstoppable Domains، ارائه‌دهنده محبوب سیستم‌های نام‌گذاری بلاک چین، در حال سازماندهی یک دور سرمایه‌گذاری ۱ میلیارد دلاری است.

منابعی که خواستند نامشان فاش نشود، گفتند که این استارت آپ در حال مذاکره با تعدادی از سرمایه گذاران جدید و موجود، از جمله Draper Associates، Coinbase Ventures، Protocol Labs و Naval Ravikant است تا در دور جدید بودجه حدود 60 میلیون دلار جمع آوری کند. خصوصی.

آنها هشدار دادند که دور هنوز تمام نشده است، بنابراین ممکن است شرایط تغییر کند. این استارت آپ در روز سه شنبه هیچ نظری نداشت.

Unstoppable Domains به افراد این امکان را می دهد که نام کاربری رمزارز خود را ایجاد کنند و هویت دیجیتال غیرمتمرکز بسازند. این استارت آپ که دامنه هایی با TLD های خاص را تنها با قیمت 5 دلار به فروش می رساند، به گفته وب سایت خود، تاکنون به مردم کمک کرده است تا بیش از 2.1 میلیون دامنه را ثبت کنند. برخی از TLD های محبوبی که ارائه می دهد عبارتند از .crypto، .coin، .bitcoin، .x، .888، .nft و .dao.

Unstoppable Domains که شامل اعضایی می شود که برای شرکت هایی مانند AWS، Uber و Slack آمازون کار کرده اند، هر نام دامنه غیرمتمرکز مانند NFT را در بلاک چین اتریوم ایجاد می کند تا به مالک کنترل و مالکیت بیشتری بدهد.

داشتن نام دامنه به کاربران این امکان را می دهد که نگران اشتراک گذاری آدرس کیف پول بلند خود با دوستان و شرکت ها نباشند.

همچنین با بیش از 140 برنامه از جمله OpenSea، کیف پول Coinbase، کیف پول Rainbow، Chainlink، مرورگر Brave و ETHMail ادغام شده است. بیش از 90 DApp از محصول Login with Unstoppable استارت‌آپ پشتیبانی می‌کنند، یک سرویس ورود یک‌باره برای Ethereum و Polygon، با هدف یکی از دردناک‌ترین تجربه‌هایی که جامعه ارزهای دیجیتال را آزار می‌دهد.

این استارت‌آپ در ارائه‌ای به سرمایه‌گذاران گفت که در تلاش است تا یک «شبکه غیرمتمرکز کوین بیس» بسازد. امروز به لطف عرضه های گسترده اش، با ENS، Solana Bonfida، Tezos و Handshake رقابت می کند.

به گفته دو منبع، این استارتاپ بیش از 240000 مشتری به دست آورده و در سال گذشته 53 میلیون دلار درآمد داشته است. آنها افزودند که این کار نیز سودآور است. این استارت‌آپ در آزمایشی که توسط TechCrunch به دست آمده است، گفت که امسال قصد دارد با شرکت‌ها شریک شود تا TLD‌های خود را منتشر کند.