منو سایت

ربع قرن بعد، Quake ویژگی‌های دسترسی مدرن را دریافت کرد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار استارتاپ
ربع قرن بعد، Quake ویژگی‌های دسترسی مدرن را دریافت کرد

ویژگی‌های دسترسی به بازی این روزها بسیار رایج‌تر شده‌اند که توسط برخی توسعه‌دهندگان به‌ویژه پیشرفته هدایت می‌شوند، اما هنوز به اندازه کافی رایج نیستند. خوشبختانه، Quake تنها 26 سال پس از انتشار اولیه، برخی از ویژگی های مفید جدید را دریافت می کند.

آخرین نسخه Quake – به طور خاص، “نسخه پیشرفته” چند پلتفرمی رسمی – اکنون دارای کنتراست بالا، فونت خواناتر برای افراد کم بینا (یا کسانی که نمی توانند نگران استایل خود نباشند) و یک جفت گزینه دارد. برای چت به صدا و بالعکس.

عکس صفحه منویی که گزینه‌های قابلیت دسترسی و ترکیب صدا را نشان می‌دهد.

اعتبار تصویر: نرم افزار id

کاربران می توانند چت ورودی را طوری تنظیم کنند که با صدای بلند صحبت شود و چت خروجی خودشان با صدای دلخواه به کانال صوتی ارسال شود. چت صوتی ورودی نیز می تواند به صورت خودکار به صورت متن نمایش داده شود. این گزینه ها برای افراد دارای معلولیت ها و ترجیحات مختلف در همه سیستم عامل ها مفید خواهد بود.

اما هیچ چیز برای محافظت از شما در برابر Shamblers. تو اونجا تنها هستی

من بر این موضوع تاکید نمی‌کنم زیرا بی‌سابقه است، بلکه به این دلیل که نمونه‌ای عالی از چگونگی بهتر ساختن یک بازی عالی است. زمانی که Quake ساخته شد، یک دستاورد تاریخی بود، اما گزینه های دسترسی به سختی در نظر گرفته شدند. هنوز در بازار و فعال است، و به عنوان بخشی از پیشرو بودن در صنعت بازی، باید در گنجاندن و دسترسی پیشرفت کنیم. البته چندین دهه طول کشید، اما بهتر از هرگز دیر نشد.

تنوع مخاطبان بازی را به راحتی می توان دست کم گرفت – و همه گزینه هایی که می توانید برای آسان کردن بازی خود ایجاد کنید توسط یک نفر و شاید هزاران یا میلیون ها نفر قدردانی خواهند کرد.