منو سایت

ردیابی تناسب اندام در Quest 2 بالاخره Apple Health را یکپارچه می کند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار استارتاپ
ردیابی تناسب اندام در Quest 2 بالاخره Apple Health را یکپارچه می کند

در فیسبوک از متا Oculus هدفون های Quest 2 توانسته اند به طور شگفت انگیزی جایگاه بزرگی را به عنوان تجهیزات ورزشی پیشرفته ایجاد کنند، زیرا مردم از نرم افزارهایی مانند Beat Saber و Supernatural برای ورود به تمرینات قلبی استفاده می کنند. با توجه به ماهیت مستقل هدفون های واقعیت مجازی، محدودیت هایی برای تجربه وجود داشت.

امروز متا اعلام کرد که سرویس Oculus Move دارای یکپارچگی جدید با Apple Health و همچنین نمای موبایلی از آمار سلامت در اپلیکیشن موبایل Oculus است. پیش از این، داده های سلامتی، از جمله زمان فعال، کالری سوزانده شده و اهداف / پیشرفت، تنها در هدفون قابل مشاهده بود.

متا در طول سال‌ها دقیقاً از مزایای نگرانی‌های حفظ حریم خصوصی بهره نبرده است، بنابراین آنها اشاره می‌کنند که صادرات داده‌های ترافیکی از هدفون به تلفن یا برنامه Apple Health شما کاملاً مجاز است و این داده‌ها پیشنهادات تبلیغاتی را ارائه نمی‌کنند.

این یک به‌روزرسانی نسبتاً جزئی (و مدت‌ها دیر شده) برای هدفون است، اما بسیاری از کاربران مکرر از دیدن آن در نهایت روی دستگاه‌های خود خوشحال خواهند شد.

در آخرین سخنرانی اصلی شرکت، مارک زاکربرگ، مدیر عامل شرکت، بر محبوبیت Quest به عنوان یک وسیله آموزشی تاکید کرد.

زاکربرگ در یادداشت اصلی گفت: “بسیاری از شما در حال حاضر از Quest برای حفظ تناسب اندام استفاده می کنید، این به شما امکان می دهد به روش های کاملاً جدیدی تمرین کنید.” به نوعی شبیه پلتون است، اما به جای دوچرخه فقط هدفون واقعیت مجازی دارید و می توانید هر کاری از کلاس های بوکس گرفته تا مبارزه با شمشیر و حتی رقص انجام دهید.

زاکربرگ برای Quest 2 به عنوان یک دستگاه تناسب اندام – “این به نوعی شبیه Peloton است”