منو سایت

  • خانه
  • اخبار استارتاپ
  • رسوایی سرقت شخصیت بیسبال را تکان داد، اکنون این سخت افزار اینجاست تا به شما کمک کند

رسوایی سرقت شخصیت بیسبال را تکان داد، اکنون این سخت افزار اینجاست تا به شما کمک کند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار استارتاپ
رسوایی سرقت شخصیت بیسبال را تکان داد، اکنون این سخت افزار اینجاست تا به شما کمک کند

لوئیس سورینو با ناامیدی دستکش را دور گوشش فشار داد. گویندگان استدلال کردند که آژیر ستاره مرگ با دو ضربه در استادیوم یانکی بر فراز PA به صدا درآمد. پارچ نشان دهنده ناامیدی از فناوری جدیدی بود که به سرعت در بزرگترین صحنه بیسبال معرفی شد. مدیر آرون بون به سمت تپه رفت و یک قطعه یدکی به سورینو داد.

این یک لحظه کوتاه و شرم آور برای PitchCom بود، یک قطعه سخت افزار جدید که به سرعت راه خود را به لباس های پارچ و شکار MLB باز کرد. پس از یک فصل آزمایش در لیگ پایین در غرب، یک مشکل عمده وجود داشت که سازندگان آن به آن توجه نکردند: خطای مصرف کننده.

سورینو پس از پیروزی 4-2 این تیم مقابل بوستون به خبرنگاران گفت: “من او را در گودال رها کردم.”

کریگ فیلیت، یکی از بنیانگذاران PitchCom، گفت: «ما در مورد آن نگران بودیم. “راستش، خیلی سبک و نامحسوس است. ما افرادی را داشتیم که در چند موقعیت زمانی که سرشان به سرشان می‌آید، با آنها می‌روند.”

این یک لحظه فراموشی لحظه ای – و قابل درک – برای پارچ در اواسط اولین بازی افتتاحیه اش در سال 2019 بود. در نگاه به گذشته به اندازه کافی خنده دار بود که حتی سورینو مجبور شد بخندد و در نهایت چیزی را که تاکنون بسیار موفق بوده است خدشه دار نکند. برای اولین بار برای یک فن آوری جدید در ورزشی که اغلب به طور ظاهری با تغییر مخالف بوده است.

PitchCom این هفته تقریباً به رسمیت شناختن جهانی MLB دست یافت، از تونی لاروسا، مدیر سنتی سوکس گرفته تا زک گرینکه، ویرانگر ارتدکس، که با فریاد زدن زمین برای بازی 2020 مقابل غول‌ها، مغز جمعی طرفداران بیسبال را سرخ کرد.

البته، با تمام مشکلاتی که از MLB انتظار داریم، جنبه‌هایی از بازی وجود دارد که لیگ می‌خواهد تغییر دهد، از سرعت فزاینده بازی (متوسط ​​بازی 3 ساعت و 10 دقیقه در فصل عادی 2021 طول کشید) تا سرقت امضا شود. . دومی در سال 2019 زمانی که مایک فیرز، پارچ سابق هیوستون آستروس فاش کرد که تیم قهرمان جهان در سال 2017 سیستمی از دوربین‌های ویدیویی و سطل‌های زباله ابداع کرده بود تا به مبارزان خود بفهماند که پارچ حریف چه چیزی پرتاب می‌کند، فوران کرد.

این رسوایی عامل اصلی تأسیس PitchCom بود.

جان هانکینز، یکی از بنیانگذاران، به TechCrunch گفت: «مدتی در مورد آن فکر کردم و به این نتیجه رسیدم که باید راهی برای ارائه علائم مخفی وجود داشته باشد. بیسبال مدتی است که سعی می کند این مشکل را حل کند. بسیاری از افراد روش های مختلفی را برای جلوگیری از سرقت علائم ارائه کرده اند. گرگ و میش وجود داشت، اما شمردن 9 وزوز باعث کاهش سرعت بازی می شود، به خصوص اگر کسی آن را تکان دهد.”

رسوایی سرقت شخصیت بیسبال را تکان داد، اکنون این سخت افزار اینجاست تا به شما کمک کند

اعتبار تصویر: PitchCom

هانکینز، یک طرفدار مادام العمر بیسبال، الهام بخشش را به خانه نزدیکتر پیدا کرد. همکار، یک ذهن گرا به نام Filiceti، یک سیستم مبتنی بر مچ دست راه اندازی کرده بود تا سیگنال هایی را به صحنه ارسال کند. فیلیکتی، یک رشته مهندسی برق کالج، می گوید که دستگاه کنترل نمایش زنده توسط هزاران نفر در 60 کشور استفاده شده است.

هانکینز افزود: «پرش از فناوری‌هایی که کریگ قبلا ساخته بود، فکر کردم، چرا از یک فرستنده دکمه‌ای استفاده نکنیم که بتوانیم آن را روی مچ دست شکارچی بگذاریم و او را به جای هدست روی کلاه بازیکن بازی کنیم؟ آگاهی موقعیتی را از دست ندهیم.”

محصول نهایی رنگی نزدیک به دید اصلی زوجین دارد. شکارچی وسیله ای برای وارد کردن قسمت داخلی ساعد می پوشد که دارای ردیف های دکمه است. تیم ها هر زمین مختلف را تعریف می کنند و می توانند یک مکان اضافه کنند. هنگامی که ترکیب فشرده می شود، به گوشی منتقل می شود و دستورالعمل ها را به عنوان “Slider, high, inside” به پارچ ارسال می کند. یک برگه تقلب در قسمت بیرونی مچ چاپ شده است، اگرچه این زوج می‌گویند که بسیاری از تیم‌ها ترجیح می‌دهند بدون آن کار کنند، زیرا شکارچیان ترکیب‌ها را به خاطر می‌آورند. علاوه بر سفارشی سازی ترکیب دکمه ها، تیم ها و بازیکنان می توانند صداهای سفارشی را نیز وارد کنند. هانکینز گفت: “آنها می توانند مادربزرگ های خود را بپوشند.” آنها می توانند صدای مربی خود را در بیاورند.

این محصول از یک پروتکل بی سیم رمزگذاری شده برای جلوگیری از سرقت علائم پیشرفته استفاده می کند. اگر مثلاً قطعه ای گم شود، تیم می تواند سیستم را دوباره رمزگذاری کند تا بازی را دور بزند. تکرار اولیه این گوشی به رسانایی استخوانی متکی بود، اگرچه PitchCom در نهایت تشخیص داد که صدا به اندازه کافی بلند نیست تا با صداهای استادیوم کامل رقابت کند. فراتر از تست های اولیه لیگ کوچک و تمرینات بهاری، تقلید از یک بازی زنده دشوار بود. به تعبیری خود بازیکنان در شرایط اهرمی بالا در مقابل تماشاگران ملی تست می‌کنند.

همچنین محدودیت هایی در زمین وجود دارد. MLB استفاده از آن را فقط برای اهداف دفاعی، از جمله هدف‌گیری و دفع بیس‌رانرها مجاز دانسته است. این بدان معنی است که باتری ها و خود بیس رانرها نمی توانند از آن در میدان استفاده کنند. سوالات باقی می ماند؛ به عنوان مثال، اینکه آیا محصول می تواند با سطوح سر و صدای جمعیت شلوغ در طول بازی های پلی آف رقابت کند یا خیر.

فیلیکتی می گوید: «آزمایش سخت است. “ما در تلاش بودیم تا مقدار دسی بل سر و صدای شما را روی تپه جمع آوری کنیم. اما من می گویم – و MLB موافق است – که این شب های اول ایده بسیار خوبی از آنچه در طول فینال به دست خواهند آورد است. و شاهد موفقیت های بسیار خوبی بودیم. ما جا برای سر و چیزهایی برای بازی داریم. ما روی صدا و جایی که می توانیم برویم کنترل داریم. ما این موضوع را از نزدیک دنبال می کنیم.»

این شرکت توسط هانکینز و فیلیکتی راه اندازی شد و بر پایه قمار بزرگ تأسیس شد. این محصول برای یک مشتری توسعه یافته بود: بزرگترین لیگ بیسبال در جهان.

هانکینز گفت: «این یک ساخت و ساز بسیار خطرناک بود. «فقط یک مشتری وجود داشت و ما در اولین بار که ساختیم هیچ بازخوردی نداشتیم. آیا بازیکنان آن را دوست خواهند داشت؟ ما بازیکنان را نمی شناختیم. لیگ از دسترس خارج شد. سعی کردم با خبرنگاران تماس بگیرم، با رادیو MLB تماس گرفتم و آنها به سرعت مرا اخراج کردند. من سعی کردم خبرنگاران محلی را پیدا کنم که در مورد رسوایی سرقت تابلوها گزارش دادند. در پایان با فردی که با اتحادیه بازیکنان و لیگ برتر بیسبال ارتباط داشت تماس گرفتیم.»

موانع راه ادامه یافت. لحظه اولین نمونه اولیه – مارس 2020 – نمی تواند بدتر باشد. این لیگ در تلاش بود تا یک فصل بیسبال را در میان یک بیماری همه گیر جهانی سازماندهی کند و در نهایت 162 بازی از فصل عادی به 60 بازی کاهش یافت.

رسوایی سرقت شخصیت بیسبال را تکان داد، اکنون این سخت افزار اینجاست تا به شما کمک کند

اعتبار تصویر: PitchCom

“ما دریافت کردیم [MLB’s] هانکینز اضافه می کند که در پایان سال 2020 در مرحله پلی آف مورد توجه قرار می گیرد. در سن دیگو، ما با رهبران آنها ملاقات کردیم، یک نمونه اولیه روی سر آنها گذاشتیم و آنها از آن خوششان آمد. از آنجا، عالی شد. ما چندین بار با آنها به صورت مجازی ملاقات کردیم و آنها پرسیدند که آیا می توانیم تعدادی را برای تمرین بهار 2021 برای آزمایش بفرستیم. ما به دلیل پروتکل‌های COVID نمی‌توانستیم وارد آنجا شویم، بنابراین آنها افراد MLB را مجبور کردند آن را به هفت کمپ آموزشی مختلف بهار ببرند و به آنها نشان دهند. جواب خیلی خوب بود.”

فصل امسال شروع سختی داشته است، زیرا مذاکرات بین MLB و اتحادیه بازیکنان تهدید به تعویق یا حتی لغو فصل شده است. در نهایت مصالحه حاصل شد. فصل به تعویق افتاده 2022 از هفته گذشته آغاز شد و به همراه آن تعدادی از تیم ها با دستگاه های ورزشی PitchCom به میدان رفتند.

واکنش مردم فوری بود. برخی از سنت گرایان هنوز با معرفی فناوری جدید در زمین مخالفند، اگرچه اکثر بررسی ها مثبت هستند – به ویژه از نظر سرعت بخشیدن به بازی. بنیانگذاران PitchCom می‌گویند که درخواست‌هایی را از لیگ‌های بین‌المللی و کوچک ارسال کرده‌اند، همراه با افزایش علاقه تیم‌های سافت‌بال حرفه‌ای زنان. در حال حاضر، تیم همچنان بر روی ارائه بهترین تجربه برای 30 تیم MLB متمرکز است، اما مسئله مقیاس بندی در اولویت قرار دارد.

فیلیستی گفت: «مقیاس‌سازی یک چالش خواهد بود. ما باید مشتری شماره یک خود را راضی نگه داریم.»