منو سایت

رمزارز باهاما نشان دهنده روابط قوی تر بین دنیای قدیم و جدید مالی است

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار استارتاپ
رمزارز باهاما نشان دهنده روابط قوی تر بین دنیای قدیم و جدید مالی است

در زیر دریای کارائیب، زیر درختان نخل و آفتاب داغ آوریل، حدود 2000 نفر هفته گذشته برای رویداد Crypto Bahamas که توسط صرافی ارزهای دیجیتال FTX و انجمن سرمایه گذاران SALT سازماندهی شده بود، گرد هم آمدند.

کیسه های هدیه حاوی همه چیز، از ضد آفتاب و عینک آفتابی گرفته تا تی شرت و کلاه قایق، تا زمانی که تهویه مطبوع با قدرت کامل منفجر شد، در اختیار مردم قرار گرفت. شرکت کنندگان از سنگاپور پرواز کردند و از مقر FTX بیرون پریدند، که حدود 20 دقیقه با ماشین تا کنفرانس فاصله دارد.

شخصی به شوخی گفت که او در میان میلیونرهای کت و شلوار و میلیاردرهای با شورت باری است. آنتونی اسکاراموچی

برت هریسون، رئیس FTX.US، به TechCrunch گفت: “ما می خواستیم یک کنفرانس درجه یک با هدف موسسات و افراد ایجاد کنیم که به شکل گیری سیاست و بازارها و متمایز کردن آن از کنفرانس های متمرکز بر خرده فروشی کمک کند.”

سه روز سخنرانی با مدیر اجرایی FTX آغاز شد خود بانکمن-فروید و رئیس SALT آنتونی اسکاراموچی (که همچنین موسس و شریک مدیریت SkyBridge Capital است) در صحنه اصلی مداخله می کند تا درباره جایگاه کریپتو در سفر خود بحث کند.

اسکاراموچی، 58 ساله، به TechCrunch گفت: “خیلی چیزهای مختلف در حال رخ دادن هستند – نسل من به غواصی بیشتر و عمیق تر در رمزارزها نیاز دارد.” نسل من باید احساس راحتی کند که این فضا به کجا می رود.»

برخی لباس‌ها پوشیده بودند، در حالی که بسیاری از آنها هودی یا تی‌شرت و شورت یا شلوار جین می‌پوشیدند، که دنیای مالی حرفه‌ای را در برابر عصر دیجیتال جدید – و شاید پیشرفته‌تر – قرار می‌داد.