منو سایت

 • خانه
 • اخبار استارتاپ
 • روزانه بحران: 2 ماه پس از راه اندازی، شرکت پرداخت مستقر در سائوپائولو یونو 10 میلیون دلار جمع آوری کرد.

روزانه بحران: 2 ماه پس از راه اندازی، شرکت پرداخت مستقر در سائوپائولو یونو 10 میلیون دلار جمع آوری کرد.

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار استارتاپ
روزانه بحران: 2 ماه پس از راه اندازی، شرکت پرداخت مستقر در سائوپائولو یونو 10 میلیون دلار جمع آوری کرد.

برای دریافت نمای کلی از بزرگترین و مهم ترین داستان های TechCrunch که هر روز ساعت 15:00 PST به صندوق ورودی شما تحویل داده می شود، در اینجا مشترک شوید.

سلام و به Crunch روزانه برای پنجشنبه، 10 مارس 2022 خوش آمدید! من بعد از ضبط Live Equity برای شما می نویسم، یعنی هنوز پر از آدرنالین هستم. انجام کارها به صورت زنده واقعاً سرگرم کننده است، بنابراین خوشحالم که برخی از اخبار را در مورد رویدادهای زنده آینده خود به اشتراک بگذارم! TC Sessions آب و هوا در راه است. کایل پویار از OpenView Ventures در ابتدا در مورد قیمت گذاری نرم افزار صحبت می کند. و ما به تازگی اعلام کردیم که آستین راسل از Luminar به رویداد متحرک آینده ما می آید. TechCrunch یک سال شلوغ لعنتی خواهد داشت. ما نمی توانیم منتظر دیدن شما باشیم! – الکس

TechCrunch برتر 3

 • آخرین پاسخ تکنولوژیک به تهاجم روسیه به اوکراین: عناوین امروز تقریباً مانند گذشته است و شرکت های بزرگ فناوری اقداماتی را برای منزوی کردن دولت و اقتصاد روسیه انجام داده اند. این بار آمازون، مایکروسافت و گوگل فروش ابری را در روسیه به حالت تعلیق درآورده اند، گوگل هشدارهای حمله هوایی را به دستگاه های اندرویدی در اوکراین اضافه می کند و گوگل پلی و یوتیوب پرداخت ها را در روسیه به حالت تعلیق در می آورند.
 • کاهش NFT چیست؟ امروز، TechCrunch به تعدادی از نقاط داده که به نظر می رسد حداقل کاهش کوتاه مدت در فعالیت معاملاتی NFT را نشان می دهد، نگاه کرد. از سوی دیگر، دو سرمایه گذار بزرگ از یک صندوق 30 میلیون دلاری حمایت می کنند که می خواهد در هنر NFT سرمایه گذاری کند. بنابراین، یک ستون کوچک A، یک ستون کوچک B.
 • شرکت پرداخت کلمبیایی یونو 10 میلیون دلار جمع آوری می کند: تقاضای خوانندگان برای این قطعه فوق العاده قوی بود، بنابراین امروز آن را برجسته می کنیم. مری آن آزودو گزارش می دهد که با رشد بازار استارت آپ های آمریکای لاتین، افراد بیشتری از تک شاخ ها بیرون می آیند تا شرکت های جدیدی بسازند. Yuno یکی از این شرکت‌ها است که توسط ساکنان سابق Rappi تأسیس شده است.

راه اندازی و VC

مثل همیشه اتفاقات زیادی می افتد، اما بیایید سناریو را معکوس کنیم و قبل از پرداختن به استارتاپ ها، با اخباری درباره شرکت های پرخطر شروع کنیم، درست است؟ TechCrunch برای Antler East Africa نوشت که به تازگی 13.5 میلیون دلار برای استارت‌آپ‌های در مراحل اولیه جمع‌آوری کرده است. گفتیم که این شرکت ترکیبی از سرمایه گذاری خطرپذیر و شتاب دهنده است.

در ادامه، بیایید دایره های بزرگ آن روز را ناپدید کنیم: در وهله اول لونار، نئوبانک اسکاندیناوی قرار دارد. او به تازگی یک دور 77 میلیون دلاری با ارزش 2 میلیارد دلار جمع آوری کرده است. به عنوان بخشی از این خبر، Lunar همچنین معاملات ارزهای دیجیتال و خدمات پرداخت B2B را راه اندازی کرد. و مردم گفتند که جمع آوری کمک های مالی نئوبانک مرده است! همچنین امروز خبری از Stilt منتشر شد که 114 میلیون دلار سهام و بدهی برای API اعتباری خود جمع آوری کرد. علاوه بر این، Typeform 9 رقم را افزایش داد. این شرکت در سال گذشته به 70 میلیون دلار رسید.

و حالا بقیه اخبار:

 • زتا برای فناوری تصویربرداری جراحی افزایش می یابد: ما می نویسیم که Zeta Surgical که در بوستون با شجره نامه لازم از هاروارد مستقر است، این هفته با بودجه 5.2 میلیون دلاری از مخفیگاه خارج شد و هدف آن ارائه دستورالعمل های تصویربرداری دقیق جراحی برای اعمال غیرتهاجمی خارج از اتاق عمل است.
 • کوراسل می خواهد به شرکت های فناوری در ارائه بیمه کمک کند: صحبت از جایگاه‌های نوپا که ممکن است مدتی فکر می‌کردید تمام شده‌اند، اینسورتک مانند نئوبانک‌ها نیز نمرده است! Curacel یک API ارائه می دهد که به شرکت های دیگر – فین تک، تجارت الکترونیک و غیره اجازه می دهد. – ارائه محصولات بیمه ای
 • مطمئنا، Mobileye در حال عرضه عمومی است، اما Autobrains مانند وارد کردن آن است: شرکت Autobrains مستقر در اسرائیل 19 میلیون دلار به ارزش 120 میلیون دلار برای ادامه فعالیت خودروهای خودران جمع آوری کرد. البته Mobileye می تواند 50 میلیارد دلار هزینه داشته باشد. این مانع از آن نمی شود که شرکت های کوچکتر ادعای نیش سیب خود را داشته باشند.
 • آیا اکسل را دوباره کشف نکنید، فقط آن را تغییر دهید؟ به نظر می رسد این ایده ای است که DataRails برای تأمین مالی انواعی که در برنامه گسترده معروف مایکروسافت زندگی می کنند، ایجاد کرده است. بسیاری از استارت آپ ها چیزهایی را برای جذب افراد ایجاد می کنند خارج از از صفحات گسترده خوب است که شرکتی را می بینیم که این رویکرد را در پیش نمی گیرد.

و برای تعطیل کردن ما، Instacart ویژگی هایی را برای خریداران در فروشگاه خود ایجاد می کند. سوالات ما در مورد رشد شرکت باقی می ماند.

نحوه محاسبه TAM، SAM و SOM در راه اندازی

تصویر تکه های دونات جدا شده برای نمایش نمودار.

اعتبار تصویر: A. Martin UW عکاسی (در یک پنجره جدید باز می شود) / گتی ایماژ

برای بسیاری از بنیانگذاران، برای اولین بار، محاسبه اندازه بازاری که امیدوارند در آن رقابت کنند، یکی از بزرگترین چالش های آنهاست.

مارجوری رادلو زندی، سرمایه‌گذار و کارآفرین کهنه‌کار، گفت: محاسبه TAM، SAM و SOM شبیه یک تمرین وجودی به نظر می‌رسد، اما اگر رویکردی روشمند برای اندازه‌گیری بازار داشته باشید، نیازی به ترس از آن ندارید.

در یک مقاله جامع در TechCrunch +، او مراحل مورد نیاز برای به دست آوردن این معیارهای کلیدی را که “به سرمایه گذاران آینده نگر نشان می دهد که چگونه می توانند از سرمایه گذاری در شرکت شما سود ببرند و خود را در بهترین موقعیت ممکن برای دستیابی به اهداف خود قرار دهند، تجزیه و تحلیل می کند.”

(TechCrunch + برنامه عضویت ما است که به بنیانگذاران و استارت آپ ها کمک می کند تا به جلو حرکت کنند. می توانید در اینجا ثبت نام کنید.)

نحوه محاسبه TAM، SAM و SOM در راه اندازی

شرکت بزرگ فناوری

 • توییتر تغییر حالت ها را آسان می کند: یکی از چیزهایی که در مورد توییتر دوست دارم این است که می توانم توییت هایم را در قالب سری زمانی دریافت کنم. این تنها راهی است که من می خواهم با سرویس تعامل داشته باشم. اما برخی از مردم ترجیح می‌دهند که ربات ارباب توییتر (بخوانید: الگوریتم) مرتب‌سازی را انجام دهد. اکنون می توانید در برنامه آن راحت تر بین این دو جابجا شوید.
 • هی گوگل، هزینه پارکینگ من را بپرداز: متأسفانه، گوگل کارت نقدی خود را به شما نمی دهد، اما سیستم عامل موبایل این شرکت اکنون با ParkMobile همکاری می کند تا به کاربران امکان دهد راحت تر هزینه پارکینگ را پرداخت کنند. اگر این کار کرد، بگذارید گسترش یابد.
 • DoorDash می خواهد به شما در بازگرداندن بسته ها کمک کند: بازار عرضه مواد غذایی بی پایان نیست. و با وجود رقبای بسیار در تقریباً هر بازاری که می توانید نام ببرید، راه اندازی آن رقابتی است. و با انتظارات رشد در بازار عمومی، نمی توانید شوکه شوید که DoorDash به دنبال تقویت کننده های TAM است.
 • گوگل روی قابلیت حمل داده کار خواهد کرد: پلتفرم‌های بزرگ نمی‌خواهند داده‌های شما از دامنه‌شان خارج شود. به هر حال، داده ها قدرت هستند و شرکت ها قدرت بیشتری می خواهند، نه کمتر. اما ما گفتیم که گوگل پس از اینکه فناوری با اتحادیه اروپا بر سر مشکلات داده در سال های اخیر درگیری داشته است، روی این موضوع کار می کند.