منو سایت

 • خانه
 • اخبار استارتاپ
 • روزانه کرانچ: ما ردیاب سلامتی را حمل می کنیم، اورا بیش از یک میلیون حلقه فروخته است

روزانه کرانچ: ما ردیاب سلامتی را حمل می کنیم، اورا بیش از یک میلیون حلقه فروخته است

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار استارتاپ
روزانه کرانچ: ما ردیاب سلامتی را حمل می کنیم، اورا بیش از یک میلیون حلقه فروخته است

برای دریافت نمای کلی از بزرگترین و مهم ترین داستان های TechCrunch که هر روز ساعت 15:00 PT به صندوق ورودی شما تحویل داده می شود، در اینجا مشترک شوید.

سلام و به Crunch روزانه برای پنجشنبه، 24 مارس 2022 خوش آمدید! من خوشحالم که آن را اعلام کنم سلام بخش شروع روز را به عهده می گیرد زیرا حجم کار نوشتن روزانه Crunch هفته آینده (همراه با کریستین)! از هر دوی آنها برای مشارکت و گرفتن این نامه فوق العاده تشکر می کنم.

قبل از شروع اخبار، چند اطلاعیه خانگی. آخرین پادکست ما، Chain Reaction، اکنون زنده است! بر روی دنیای رمزنگاری و ویژگی‌های آن متمرکز شده است لوکاس ماتنی و آنیتا راماسوامی. و از دنیای رویدادها، قیمت گذاری اولیه TechCrunch Sessions: Mobility به زودی به پایان می رسد و می توانید برای رویداد آینده آستین ما در اینجا ثبت نام کنید. حالا سر کار! – الکس

TechCrunch برتر 3

 • حمله گروه هکری Lapsus $ با دستگیری: پس از انتشار اخباری مبنی بر احتمال حضور یک خردسال در مرکز گروه هکری Lapsus $، پلیس بریتانیا هفت نفر را دستگیر کرد. دنیای جرایم سایبری پرسود است، اما دستگیری‌ها تاکید می‌کند که دولت‌ها واقعاً برخی از افراد بدخواه را پیدا می‌کنند که سعی در اخاذی از شرکت‌ها و افراد دارند.
 • Instacart به نرم افزار روی می آورد: تعداد کمی از شرکت ها همه گیری بهتری نسبت به Instacart داشتند. این شرکت در سال افتتاحیه کووید-19 شاهد افزایش تعداد کشتی‌های موشکی بود، زیرا مصرف‌کنندگان به خدمات آن روی آوردند تا مواد غذایی را در حالی که تحت محاصره بودند به خانه‌های خود بیاورند. سپس، در سال 2021، رشد شرکت کاهش یافت. برای از سرگیری رشد و احتمالاً ایجاد درآمد با حاشیه بالاتر، Instacart یک بسته نرم افزاری را در این هفته راه اندازی کرد. اولین مطالعه ما این است که اخبار بسیار منطقی است.
 • روسیه Google News را مسدود می کند: غول جستجوی گوگل تایید کرد که “روس ها در دسترسی به سرویس آن به عنوان یک جمع کننده اخبار خبری در کشور مشکل دارند.” این اقدام پس از آن صورت گرفت که دولت روسیه دیگر شرکت های فناوری غیر روسی را در داخل مرزهای خود مسدود کرد. با توجه به اینکه محدودیت های دسترسی به اینترنت و اقتدارگرایی دست به دست هم می دهند، این خبر جای تعجب ندارد. اما این بر تأثیر دیجیتالی فزاینده تهاجم روسیه به اوکراین تأکید می کند.

راه اندازی و VC

اکوسیستم استارت آپی به طور سنتی برای زنان بنیانگذار و سرمایه گذار چندان مطلوب نبوده است، اما میمی ابوبکر ادعا می کند که همه چیز آنقدرها که داستان کلی به نظر می رسد وحشتناک نیست. ما هنوز راه هایی در پیش داریم، اما غوطه ور شدن عمیق در داده ها نشان می دهد که پیشرفت جزئی داریم.

تخمین ها ارزشمند هستند – مردم تمایل دارند حقوق خود را با همکاران خود تقسیم کنند، تا حدی برای اینکه رئیسان را در مورد شکاف دستمزد جنسیتی صادق کنند. ما شاهد روند مشابهی در بین استارت آپ هایی هستیم که ارزیابی های خود را به اشتراک می گذارند. Simetrik 100 میلیون دلار، Digits نیم میلیارد و RapidAPI یک میلیارد جمع آوری می کند نمونه های اخیر هستند. به من اعتماد کن؛ رقبای شما به هر حال می دانند که شما چه ارزیابی هایی انجام داده اید، و شما می توانید با به اشتراک گذاشتن ارزیابی های جمع آوری کمک های مالی خود با خبرنگاران به برخی از کارآفرینان همکار خود کمک کنید. (و روزنامه نگاران آن را دوست دارند!)

به عنوان یک طرفدار سخت‌افزار دایره‌ای، خوشحالم که اورا به تلاش خود برای ایجاد حلقه‌ای ادامه می‌دهد که بر همه آن‌ها حکومت می‌کند، حلقه‌ای که آنها را پیدا می‌کند، حلقه‌ای که همه آنها را گرد هم می‌آورد و در تاریکی می‌بندد. در سرزمین موردور، جایی که سایه ها نهفته است، این شرکت امروز اعلام کرد که میلیونمین حلقه خود را ارسال کرده است. عزیز من

چیزهای بزرگ دیگری که در اکوسیستم استارت آپی اتفاق می افتد:

 • اولا قصد دارد شرکت فین‌تک Avail Finance را برای یقه‌های آبی تحت شرایط نامشخص خریداری کند.
 • Reddit بررسی می کند که آیا واکنش های ویدیویی – TikTok را برای نظرات در نظر بگیرید – آینده نحوه تعامل مردم به صورت آنلاین است یا خیر
 • اگر از طرفداران توییتر هستید (مطمئنم…)، خوشحال خواهید شد که توییتر اکنون به شما اجازه می دهد در نهایت DM خود را جستجو کنید.
 • سازنده شاسی خودروهای برقی PIX به تازگی یک دور 11 میلیون دلاری را برای شروع ساخت وسایل نقلیه خود تکمیل کرده است. این امر دایره یک سرمایه گذار واحد را افزایش داد، “یک تامین کننده عمده راه حل های بهداشتی”. من باید فتنه را دوست داشته باشم.
 • امروز، موزیلا اشتراک پولی شبکه توسعه دهندگان موزیلا خود را راه‌اندازی کرد و ویژگی‌های اضافی را از 5 دلار در ماه ارائه کرد.

اوه، و آن را از دست ندهید برایانیک خبرنامه عالی Actuator امروز منتشر شد که دنیای روباتیک را برای نشانه‌هایی از خودآگاهی اسکن می‌کند، فقط در صورتی که لازم باشد برای تهاجم Skynet آماده شویم. در این – و سایر خبرنامه های TC – در اینجا مشترک شوید!

از داده‌ها برای رسیدگی به نکات کلیدی درد مشتریان امروزی بانک استفاده کنید

تصویری از انگشتان به دام افتاده در موش ها روی پس زمینه رنگی که نشان دهنده به دام افتادن است

اعتبار تصویر: مالت مولر (در یک پنجره جدید باز می شود) / گتی ایماژ

بانک‌ها و شرکت‌های فین‌تک بیش از هر زمان دیگری به داده‌ها دسترسی دارند، اما بسیاری از مزایا در یک جهت جریان داشته‌اند.

تورم و رکود دستمزدها توانایی مصرف کنندگان را برای پس انداز محدود می کند، اما خدماتی مانند خرید در حال حاضر و پرداخت بعدا، هزینه را بسیار آسان تر می کند.

Uday Akkaraju، مدیر اجرایی fintech Bond.ai، نوشت: برای ارائه حمایت مالی بیشتر به مشتریان، «بانک‌های مدرن می‌توانند از داده‌ها و ایجاد اعتماد برای بهبود سلامت مالی مصرف‌کنندگان استفاده کنند».

(TechCrunch + برنامه عضویت ما است که به بنیانگذاران و استارت آپ ها کمک می کند تا به جلو حرکت کنند. می توانید در اینجا ثبت نام کنید.)

از داده‌ها برای رسیدگی به نکات کلیدی درد مشتریان امروزی بانک استفاده کنید

شرکت بزرگ فناوری

ما اغلب پوشش خود را هنگام شروع با یک گروه شروع می کنیم، پس چرا امروز همین کار را با یادداشت های بزرگ فناوری خود انجام ندهیم؟ بیایید در مورد تحرک صحبت کنیم. اولاً، اوبر یک معامله لیست تاکسی در برنامه نیویورک خود دارد. حماسه اوبر علیه تاکسی طولانی، پیچ در پیچ و پیچیده است. اما راستش من این خبر را ندیدم. ال‌جی سپس با سرمایه‌گذاری 1.4 میلیارد دلاری، تولید باتری در ایالات متحده را افزایش خواهد داد که خبر خوبی به نظر می‌رسد. و Bird، یک شرکت اسکوتر الکترونیکی اخیراً عمومی، در حال آزمایش راه‌حل‌هایی برای افرادی است که به سایر گزینه‌های حرکتی نیاز دارند. که برای آن بیشتر از اینجا هستیم.

 • شما نمی توانید برنامه ها را متوقف کنید: در حالی که اپل با برخی از کشورها (مانند هلند) و شرکت‌ها (مانند Epic Games) بر سر دسترسی و پرداخت برای بازار برنامه‌های خود بحث می‌کند، اقتصاد بزرگتر اپلیکیشن همچنان به رشد خود ادامه می‌دهد. TechCrunch گزارش می دهد که حدود 37 میلیارد دلار دانلود و 33 میلیارد دلار هزینه مصرف کننده در سه ماهه اول سال 2022 ثبت شده است. این مقدار زیادی است – و چرا اپل می خواهد اجاره های خود را حفظ کند.
 • Coinbase بیشتر وارد هند می شود: از آنجایی که دولت هند در تلاش است تا چگونگی مالیات بر دنیای ارزهای دیجیتال را بیابد، شرکت‌ها سرعت خود را کاهش نمی‌دهند. TechCrunch می نویسد، غول تجارت کریپتو ایالات متحده، Coinbase، شروع به اضافه کردن پشتیبانی از ابزارهای پرداخت UPI و IMPS در هند کرده است. چرا این مهم است؟ این بدان معنی است که “صرافی ارزهای دیجیتال” این شرکت [is] به طور گسترده در دومین بازار بزرگ اینترنت جهان برای اولین بار در سال‌ها عملیاتی شده است، “طبق گفته ما مانیش سینگ.
 • Weibo برای حذف به فهرست تماشا اضافه شد: TechCrunch گزارش می دهد که کنار گذاشتن استانداردهای حسابداری برای شرکت های چینی ثبت شده در ایالات متحده می تواند منجر به لغو Weibo شود. Weibo که اغلب به عنوان توییتر چینی شناخته می شود، امروزه حدود 6 میلیارد دلار یا 26 دلار به ازای هر سهم، کم و بیش هزینه دارد. در سال 2018، هر سهم نزدیک به 140 دلار هزینه داشت. حماسه شرکت های چینی در بورس های آمریکا یکی از ناآرامی هایی است که بعدها جای خود را به عدم اطمینان داد.