منو سایت

  • خانه
  • اخبار استارتاپ
  • روی یک صندوق فناوری جدید 41 میلیون دلاری را برای حمایت از استعدادهای پیش تیمی در حل مشکلات بزرگ هدف قرار داده است.

روی یک صندوق فناوری جدید 41 میلیون دلاری را برای حمایت از استعدادهای پیش تیمی در حل مشکلات بزرگ هدف قرار داده است.

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار استارتاپ
روی یک صندوق فناوری جدید 41 میلیون دلاری را برای حمایت از استعدادهای پیش تیمی در حل مشکلات بزرگ هدف قرار داده است.

در چند سال اخیر، شتاب‌دهنده‌های به‌اصطلاح «تکنولوژی برای خوب» ظهور کرده‌اند که موضوعات پرمحتوا مانند ESG و SDG را هدف قرار می‌دهند. برخی از ناظران این تلاش ها را تنها تا حدی مقیاس پذیر رد کردند. با این حال، شواهدی در حال افزایش است که آنها به طور فزاینده ای برخی از بهترین استعدادهای جهان را جذب می کنند، زیرا بهترین استعدادهای جهان در واقع می خواهند برخی از بزرگترین مشکلات این سیاره را حل کنند. و جایی که استعداد می رود، پول و حمایت به دنبال خواهد داشت. در اروپا، Entrepreneur First (EF) و Antler سعی کردند مدل های خود را به عنوان “سرمایه گذاران استعداد” گسترش دهند، در حالی که Bethnal Green Ventures حتی توسط صاحبان جدید آن خریداری و مجدداً سرمایه گذاری شد.

بدیهی است که این رویکرد نوعی رول است.

روی شتاب‌دهنده‌ای است که در سال 2017 زمانی که الا گلدنر، پل کربی و ساول کلاین (بنیان‌گذار LocalGlobe) توسط سرمایه‌گذاران اولیه آن، از جمله مدرسه اقتصاد لندن، تأسیس و از آن حمایت می‌شد، پدیدار شد. او از بیش از 220 بنیانگذار مختلف که بیش از 60 شرکت سرمایه گذاری کرده اند، حمایت کرده است، مانند Vira Health (پشتیبانی از یائسگی)، Tandem (حمل و نقل کارگر)، Pexxi (قرص های ضد بارداری شخصی) و Untangle (حمایت غم). همانطور که می بینید، واقعاً امکان ایجاد مشاغلی وجود دارد که بتوانند با آنچه ممکن است برای برخی غیرقابل حل به نظر برسد، مقابله کنند.

روی در حال حاضر به اولین بسته شدن یک صندوق جدید 28 میلیون پوندی (34 میلیون دلاری) رسیده است و هدف آن بسته شدن نهایی 33 میلیون پوند (41 میلیون دلار) برای سرمایه گذاری در استارت آپ هایی است که راه حل های تجاری برای برخی از بزرگترین چالش های جامعه ایجاد می کنند. . . روی در هر یک از شرکت های تاسیس شده تا سقف 250000 پوند سرمایه گذاری خواهد کرد.

صندوق Zinc 2 از استعدادهایی که (مانند EF) یک تیم مقدماتی و یک ایده اولیه برای ساخت این استارت آپ ها هستند، حمایت می کند. این گروه استعدادهای متمرکز بر چهار مأموریت را جذب می کند: سلامت روان، محیط زیست، بهبود کیفیت زندگی بعدی و کمک به افرادی که تحت تأثیر اتوماسیون و جهانی شدن قرار دارند. روی و کارآفرینان این باور را دارند که هر یک از این ماموریت‌ها فرصتی عالی برای تأثیر اجتماعی و موفقیت تجاری است.

گلدنر، یکی از بنیانگذاران Zinc، در بیانیه ای گفت: “زینک به جای اینکه منتظر ظهور شرکت های خوب باشد، به مردم کمک می کند (قبل از اینکه ایده کسب و کار یا تیمی داشته باشند) از ابتدا یک شرکت جاه طلب تجاری جدید بسازند تا مشکل را حل کنند. . چالش اجتماعی که آنها بیشتر به آن علاقه دارند.”

او می‌گوید: «معمولاً این افراد 10 تا 20 سال در شغل خود دارند، اما از اینکه تأثیر اجتماعی مورد نظر خود را ندارند، ناامید هستند. روی این گروه‌ها را گرد هم می‌آورد تا تأثیر اجتماعی و مهارت‌های تجاری را با هم ترکیب کند.»

افراد منتخب روی به گروهی متشکل از 70 نفر می پیوندند که ماموریت مشابهی دارند و به یک برنامه پشتیبانی و سرمایه گذاری 12 ماهه دسترسی دارند. هر یک از برنامه های ما دارای 100 همکار بازدید کننده و شبکه ای از شرکا است.

با توجه به “استعفای بزرگ” پس از همه گیری، زینک معتقد است کسانی را که شغل خود را دوباره ارزیابی می کنند جذب خواهد کرد.

پل کربی، یکی از بنیانگذاران Zinc، می گوید: “ماموریت های ما دعوت به سلاح است: “چه کسی می خواهد کار خود را رها کند و یک دهه آینده یا بیشتر را صرف حل این مشکل کند؟”

برخی از نمونه‌هایی از بنیان‌گذارانی که سرمایه‌گذاری روی را ساختند عبارتند از دکتر ربکا لاو، یکی از بنیان‌گذاران Vira Health، که 14 میلیون دلار از بودجه VC جمع‌آوری کرد، و Alex Chapland House of Tandem، که 2 میلیون پوند جمع‌آوری کرد.

سایر سرمایه گذاران در صندوق جدید Zinc عبارتند از Big Society Capital، Molten Ventures، Isomer، Dunhill Medical Trust، Atomico، Anthemis Group، Taavet Hinrikus از Taaven + Sten، Illka ​​Paannan (Supercell)، Basecamp، Sarah Wood و Stuart Roden.

بنیان‌گذارانی که توسط Zinc در آخرین برنامه ریسک‌پذیرش حمایت می‌شوند، بیش از 50 درصد زن، 15 درصد سیاه‌پوست، با میانگین سنی 38 سال هستند.