منو سایت

  • خانه
  • اخبار استارتاپ
  • ریوین تولید خودروهای برقی را در سه ماهه اول افزایش داد تا به هدف سالانه خود دست یابد

ریوین تولید خودروهای برقی را در سه ماهه اول افزایش داد تا به هدف سالانه خود دست یابد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار استارتاپ
ریوین تولید خودروهای برقی را در سه ماهه اول افزایش داد تا به هدف سالانه خود دست یابد

این شرکت روز سه شنبه گفت که ریوین در سه ماهه اول 2553 دستگاه خودرو تولید کرده است که باعث شده تا به هدف تولید 25000 خودروی برقی خود در سال جاری برسد.

ریوین همچنین اعلام کرد که در سه ماهه اول 1227 دستگاه خودرو تحویل داده است. داده های تولید شامل ترکیبی از پیکاپ Rivian R1T، R1S SUV و ون تجاری است که برای آمازون، سهامدار Rivian، می سازد.

در بیانیه این شرکت آمده است: «این ارقام با انتظارات شرکت مطابقت دارد و معتقد است که برای برآورده کردن دستورالعمل‌های تولید 25000 ساله ارائه شده در اعلامیه درآمد سه‌ماهه چهارم در 10 مارس 2022، موقعیت خوبی دارد.»

در ماه مارس، ریوین به دلیل محدودیت های عرضه، اهداف تولید خود را به 25000 دستگاه در سال 2022 کاهش داد. تحلیلگران انتظار داشتند که Rivian در سال 2022 نزدیک به 40000 EV تولید کند، اما محدودیت‌های عرضه به دلیل جنگ روسیه در اوکراین و ادامه اثرات همه‌گیری این شرکت را بر آن داشت تا هدف خود را تنظیم کند.

مدیر عامل شرکت RJ Scaringe طی تماسی برای کسب درآمد در سه ماهه اول ماه مارس به سرمایه گذاران گفت: “بزرگترین محدودیت هایی که اکنون با آن روبرو هستیم واقعاً در زنجیره تامین نهفته است.” “این واقعا تعداد کمی از قطعات است که تامین کننده آنها با همان سرعتی که خطوط تولید ما در حال افزایش است افزایش نمی یابد. او افزود، اگر محدودیت‌های تامین‌کننده نبود، مطمئن هستیم که امسال می‌توانستیم به بیش از 50000 وسیله نقلیه برسیم.

نتایج تولید برای سه ماهه اول نشان می دهد که Rivian با موفقیت برخی از مشکلات تولید را که اغلب خودروسازانی را که در تلاش برای گسترش عملیات هستند – و به ویژه در طول یکی از زنجیره های عرضه محدودتر در آخرین تاریخ، آزار می دهد، برطرف کرده است.

تولید 150 درصد از 1015 خودرو در سه ماهه چهارم زمانی که ریوین برای اولین بار شروع به تولید و عرضه پیکاپ برقی R1T خود کرد، رشد کرد. تحویل نیز تنها 22.5 درصد از 920 خودروی فروخته شده در سه ماهه چهارم بهبود یافته است، اما نه به میزان قابل توجهی.