منو سایت

  • خانه
  • اخبار استارتاپ
  • ریوین در بحبوحه تغییرات رهبری و سازمانی، مدیر عملیات جدیدی را استخدام می کند

ریوین در بحبوحه تغییرات رهبری و سازمانی، مدیر عملیات جدیدی را استخدام می کند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار استارتاپ
ریوین در بحبوحه تغییرات رهبری و سازمانی، مدیر عملیات جدیدی را استخدام می کند

این خودروساز روز پنجشنبه گفت که ریوین یک مدیر عملیاتی جدید را برای رهبری بازسازی و همسویی عملیات خود استخدام کرده است.

فرانک کلاین در تاریخ 1 ژوئن به عنوان مدیر عملیاتی جدید ریوین به شرکت ملحق خواهد شد تا بر تولید، مهندسی ساخت و زنجیره تامین این خودروساز نظارت کند.

این خودروساز همچنین گفت که مدیر تولید آن، چارلی موانگی، شرکت را ترک می کند و توانایی ریوین برای دستیابی به هدف 25000 خودروی خود در سال 2022 را زیر سوال می برد. بیش از ده برابر برای بقیه سال برای رسیدن به هدف خود.

ریوین در بیانیه ای گفت که آقای کلاین بر تولید، مهندسی تولید و زنجیره تامین نظارت خواهد کرد. همانطور که ما تولید را به هدف 25000 خودروی خود در سال 2022 افزایش می دهیم، مطمئن هستیم که این تغییرات ما را متعهد به به حداکثر رساندن مشتریان جدید و فعلی خواهد کرد. در حال گسترش محصولات خود و تعمیق روابط خود با شرکای تجاری. ما متعهد هستیم که انتقال به حمل و نقل الکتریکی را به حداکثر برسانیم و در عین حال ارزشی برای مشتریان و سرمایه گذاران خود فراهم کنیم.”

استارت‌آپ خودروهای الکتریکی مستقر در ایروین، کالیفرنیا، از زمان راه‌اندازی در اواخر سال گذشته در یکی از بزرگترین عرضه‌های عمومی در تاریخ ایالات متحده، با فشارهای تولید رو به رشدی مواجه است.

زیان آن در سه ماهه اول تقریباً چهار برابر شد زیرا این خودروساز برقی با محدودیت های زنجیره تامین و گلوگاه های تولید برای راه اندازی پیکاپ R1T و شاسی بلند R1S خود و تحویل ون الکتریکی تجاری EDV خود به آمازون دست و پنجه نرم کرد.

با این حال، ریوین در گفتگو با سرمایه گذاران در ماه مه مجدداً هدف تولید سال 2022 خود را تأیید کرد و اعلام کرد که در نهایت بیش از 10 درصد از بازار جهانی را در اختیار دارد. مدیرعامل RJ Scaringe گفت تقاضا با بیش از 90000 سفارش در ایالات متحده و کانادا از عرضه جلوتر است.

اولویت اصلی این خودروساز در حال حاضر افزایش تولید در کارخانه خود در نرمال، ایلینویز است، جایی که قصد دارد در تابستان امسال شیفت دوم را معرفی کند. این دو کارخانه با هم به ظرفیت تخمینی سالانه 600000 خودرو افزایش خواهند یافت.

انتظار می رود که این شرکت تابستان امسال پا به کارخانه ای بگذارد، جایی که در نهایت خودروهایی را بر روی پلت فرم آینده R2 خود، “یک SUV سایز متوسط ​​مقرون به صرفه تر برای بازارهای جهانی” تولید خواهد کرد. تسهیلات 5 میلیارد دلاری در جورجیا بزرگترین بسته محرک 1.5 میلیارد دلاری ایالت تا به امروز را دریافت کرد.