منو سایت

زمانی که افزایش ضریب 40 برابری منطقی است

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار استارتاپ
Log4Shell برای هک سرورهای VMWare استفاده می شود

Webflow، یک استارت آپ بدون کد با بودجه خوب که به مشتریان در ساخت وب سایت کمک می کند، دور جدیدی از سرمایه را در این هفته جمع آوری کرد.

طبق گزارش فوربس، Webflow 120 میلیون دلار سرمایه جدید با برآورد 4 میلیارد دلار دریافت کرد. فوربس همچنین می نویسد که این شرکت به زودی به سقف درآمد سالانه 100 میلیون دلاری (ARR) خواهد رسید، بیش از 200000 مشتری دارد و در حال حاضر حدود 8٪ از کل مشتریان شرکت های بزرگ خود را به دست آورده است.


این صرافی به بررسی استارت آپ ها، بازارها و پول می پردازد.

آن را هر روز صبح در TechCrunch + بخوانید یا هر شنبه یک خبرنامه از The Exchange دریافت کنید.

موارد فوق کمی بیش از یک سال پس از جمع آوری 140 میلیون دلاری Webflow با ارزش گذاری 2.1 میلیارد دلاری انجام شد که باعث افزایش تقریباً 2 برابری ارزش شرکت با سرمایه جدید خود شد.

Log4Shell برای هک سرورهای VMWare استفاده می شوداما چیزی که ما را بیشتر از برآورد خام شرکت مورد توجه قرار می دهد، درآمد چندگانه ای است که این رقم را نشان می دهد. چرا؟ زیرا در حالی که دورهای راه اندازی 9 رقمی هنوز به پایان می رسد، از سرمایه گذاران و بنیانگذاران می شنویم که شرایط در حال سخت تر شدن است.

علاوه بر این، بازار عمومی ارزش درآمد نرم‌افزاری را به شدت کاهش داده است، و این نگرانی‌ها را به وجود آورده است که استارت‌آپ‌ها در مرحله بعدی زمانی که برای جذب سرمایه بیشتر بازگردند، متضرر خواهند شد. (مثلاً این حالت صبح امروز در CNBC گزارش شد.)

چند روز پیش، ما متوجه شدیم که دوران شروع تخمین‌ها از 40 برابر ARR در حال محو شدن است و شاخص‌های محافظه‌کارانه‌تر رایج‌تر می‌شوند. با این حال، با برآورد 4 میلیارد دلار و تقریباً 100 میلیون دلار در ARR، با این حال، Webflow دقیقاً به مقداری است که ما در نتیجه گذشته به آن دست یافتیم.

آیا 40x ARR هنوز یک بازی منصفانه برای استارتاپ هایی است که به سطح درآمد رسیده اند؟ پاسخ این است که آنها ممکن است کمیاب تر باشند، اما Webflow چند چیز دارد که احتمالاً به آن برتری می دهد. ارزش آن را دارد که خود Webflow را با توجه به جمعیت غنی آن سنجید – اما ممکن است انتظار نداشته باشیم که استارتاپ‌های دیگر هم امسال از این روند پیروی کنند.

پس بیایید این کار را انجام دهیم.

جریان وب و سوال 40 برابری

برای درک آخرین دور از Webflow و بسیاری از ARRهای ناشی از آن، باید کمی کاوش تاریخی انجام دهیم. برگرفته از پوشش ما از دور قبلی شرکت و مجموعه ای از یادداشت های مصاحبه با مدیر عامل Webflow ولاد ماگدالن، موارد زیر است: