منو سایت

زمانی که قرار است ماموریت اصلی استارت آپ شما لغو شود

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار استارتاپ
زمانی که قرار است ماموریت اصلی استارت آپ شما لغو شود

به هفته نامه استارتاپ ها خوش آمدید، نگاهی تازه به اخبار و روندهای این هفته. برای دریافت این در صندوق پستی خود، اینجا مشترک شوید

هی جین، یک استارتاپ دیجیتالی مراقبت های بهداشتی که دسترسی به قرص های سقط جنین را افزایش می دهد، منطقی است. این داروخانه ای است که مستقیماً برای مصرف کنندگان هدف قرار می گیرد و هدف آن ملاقات با مصرف کنندگان در جایی است که آنها هستند، که به ویژه با ادامه ماندن طولانی مدت بیماری همه گیر مهم است.

محصول اصلی هی جین دارای بوروکراسی قابل توجهی است. محصول اصلی آن، قرص های سقط جنین، در چندین ایالت ممنوع یا محدود شده است. به این واقعیت اضافه کنید که رو در مقابل وید انتظار می رود که لغو شود و آینده جهان ممکن است با ماموریت این استارت آپ برای گسترش مراقبت های بهداشتی روبرو شود. هی جین تا حد زیادی بر پتانسیل – و وعده – استارت آپ ها در زمینه سلامت از راه دور تاکید می کند. اما همچنین در قلب یک موضوع بیش از حد سیاسی عمل می کند.

اوایل این ماه، در مورد چگونگی آماده‌سازی استارت‌آپ‌های حوزه سلامت دیجیتال برای جهان پس از Roe نوشتم. کیکی فریدمن، یکی از بنیانگذاران هی جین، سپس گفت که لغو این امر باعث شده است که مراقبت از سقط جنین از طریق پست «اکنون به احتمال زیاد عملی‌ترین شکل دسترسی برای اکثر نقاط کشور باشد». به گفته وی، مانع، عدم آموزش مصرف کنندگان در مورد سقط جنین ناشی از مواد مخدر خواهد بود. اکثر سقط‌هایی که در ایالات متحده انجام می‌شود از طریق دارو انجام می‌شود، با این تفاوت که او می‌گوید تعداد کمی از افراد در مورد تفاوت‌های ظریف سقط جنین پزشکی آموزش دیده‌اند. او در بیانیه ای گفت: «لازم است که ما به آموزش مردم در مورد این گزینه سقط ایمن، مؤثر و رایج ادامه دهیم.»

اما حالا می خواهم روز بعد این واکنش ها را دنبال کنم. هفته آینده، من قصد دارم با فریدمن برای پادکست TechCrunch Equity مصاحبه کنم و از او بپرسم که چگونه می توان یک شرکت ایجاد کرد، در حالی که این ماموریت می تواند به طور غیرقابل برگشتی توسط دولت ما به چالش کشیده شود. ما در مورد تاریخچه مبدا و چگونگی برنامه ریزی آنها در آینده صحبت خواهیم کرد. از او می‌خواهم به من بگوید که دنیا در مورد توانایی پزشکی از راه دور برای پاسخ دادن به بزرگترین سؤالات بهداشتی در حال حاضر چه اشتباهی دارد و استارت‌آپ‌ها کجا می‌توانند در آینده تصمیم بگیرند. علاوه بر این، آیا آنها در واقع دایره رشد را افزایش می دهند؟ برای پاسخ، حتماً از هر کجا که پادکست دریافت می‌کنید، اپیزود Equity را تنظیم کنید، و خوب، چرا الان شروع نمی‌کنید؟

در ادامه این خبرنامه، در مورد دور دیگری از اخراج استارت‌آپ‌ها صحبت خواهیم کرد، چرا MVP شما یک MVP نیست و یک شرکت فین‌تک که شرط‌بندی می‌کند که حتی کارت اعتباری محلی شما را برای مدتی مشتاق Netflix & Chill کند. مثل همیشه، شما می توانید با ارسال این خبرنامه به یکی از دوستان و یا من را در توییتر دنبال کنید یا وبلاگ من

کاهش بیشتر راه اندازی

متأسفانه هنوز از هفته گذشته چیزهای بیشتری باقی مانده است. تکنسین ها هفته سخت دیگری را با اخراج و توقف استخدام از سوی استارت آپ هایی مانند Section4، Latch و DataRobot پشت سر گذاشتند. ما تعدادی از افزونگی های شناخته شده را در یک پست گردآوری کرده ایم.

به همین دلیل مهم است: این تأثیر در صنایع مختلف از آموزش گرفته تا امنیت و همچنین مراحلی از راه اندازی پس از سری A تا تجارت اخیر SPAC احساس می شود. برای من، این نشان می‌دهد که این برداشت چقدر گسترده است، مهم نیست شرکت شما در چه مرحله‌ای قرار دارد. فقط تک شاخ های تکنولوژیک پولدار نیستند که کارکنان را کم می کنند. این نیز در مراحل اولیه شروع می شود.

 • تعدیل فنی برای شرکت ها اتفاق نمی افتد، بلکه برای مردم اتفاق می افتد
 • برای پیمایش در بازار راه اندازی دشوار به مشاوره نیاز دارید؟ از اینجا شروع کنید
 • چند تک شاخ تازه سنجاق شده اند، پر از آب نبات های تاریخ مصرف گذشته؟
 • مدیران ارشد توییتر، از جمله مدیران درآمد و محصولات مصرفی، پس از قرارداد ماسک ظاهر شدند
 • نوسان نیم میلیارد دلاری سود که منجر به کاهش بی شماری در سایت Better.com شد.

لپ تاپ در شعله های آتش سوخت

اعتبار تصویر: تصاویر PM (در یک پنجره جدید باز می شود) / گتی ایماژ

MVP شما نه حداقل است، نه قابل دوام و نه محصول

من در هفته گذشته در مورد این عنوان توسط Hajje Jan Kamps فکر می کردم، زیرا یکی از آن ایده های اولیه استارت آپی را به چالش می کشد که بقیه از پذیرفتن آن بدون دعوای زیاد خوشحال هستند. آکا، نقطه شیرین من (و ضعف من). در این مقاله، کمپس می‌آموزد که چرا MVP «یک اشتباه عمیق» است و در عوض روی چه چیزی تمرکز کند.

به همین دلیل مهم است: چارچوب جدید Kamps و یک سری سوالاتی که باید در اولین محصول خود بپرسید باید پیچیدگی MVP را کمی در دسترس قرار دهد. و من با ضربه زننده او پایان می دهم:

“من پیشنهادی برای نام بهتر برای MVP ندارم، فقط در دام این که آن را یک محصول، قابل اجرا یا لزوما کوچک، ساده یا آسان تصور نکنید، نیفتید. برخی از MVP ها پیچیده هستند. با این حال، ایده این است که تا حد امکان کمتر از منابع ارزشمند خود را برای دریافت پاسخ سوالات خود صرف کنید.

 • شرکت ریسک پذیر برای فروش در بالای بازار پاداش دریافت می کند
 • «سریع حرکت کن و چیزها را بشکن» ایده بدی برای استارت آپ های حوزه فناوری سلامت است
 • پول بیشتر به معنای رشد بیشتر و شروع افسانه های دیگر نیست

تصویری از یک دست بزرگ که عروسک کوچکتری را کنترل می کند

یک دست بزرگ یک مجسمه یا عروسک کوچکتر را کنترل می کند

ملکه جی زی A

برای معامله هفته که شاید از زیر رادار شما گذشت، Altro را انتخاب می کنم! این استارت‌آپ فین‌تک که توسط مایکل بروتون و آیوش جین تأسیس شد، معتقد است که دسترسی به اعتبار باید رایگان باشد – بنابراین یک راه غیرمعمول برای کمک به مردم برای ایجاد اعتبار پیدا کنید.

به همین دلیل مهم است: Altros که در این هفته 18 میلیون دلار در سری A جمع آوری کرد، به مردم کمک می کند تا از طریق اشکال پرداخت مکرر مانند اشتراک دیجیتال نتفلیکس، اسپاتیفای و هولو اعتبار بسازند. متمایز است زیرا بسیاری از بانک‌های کم‌درآمد و از لحاظ تاریخی محروم از حق رای می‌خواهند امتیازات اعتباری را کاملاً دور بزنند – در حالی که Altros می‌خواهد دسترسی به یک سیستم مستقر را راه‌اندازی کند. من به شدت توصیه می کنم که داستان مری آن را در مورد ریشه های شرکت، سفر جمع آوری کمک های مالی و کانون توجه بخوانید – و در خبرنامه او The Interchange مشترک شوید.

 • جس لی از Sequoia توضیح می دهد که سرمایه گذاران خطرپذیر چگونه در مورد معاملات خود فکر می کنند
 • با پشتیبانی از انقلاب دورکاری، Deel با افزایش جدید، امتیاز را بیش از دو برابر کرده و به 12 میلیارد دلار رساند.
 • گاستو یک افزونه را برمی‌دارد، به دنبال Fair که تک شاخ‌ها به بازار در حال تغییر واکنش نشان می‌دهند

کلیدهای روی پس زمینه طرح دار تیره

اعتبار تصویر: گتی ایماژ

در طول هفته

 • خرید بلیط برای هفته بعد رویداد: TechCrunch Mobility، یک کنفرانس هیبریدی سه روزه با سرمایه گذاران برتر، سازندگان و رهبران فکری صنعت خودرو. من آنجا خواهم بود، اما مهمتر از آن، آنها آنجا خواهند بود.
 • اگر خبرنامه هفته گذشته را از دست دادید، آن را بررسی کنید: “استعفای بزرگ، با تنظیم مجدد بزرگ ملاقات کنید.”
 • به همکارم مری آن تبریک می گویم در راه اندازی از خبرنامه فین‌تک او The Interchange. مشترک شوید تا بتوانید وضعیت دریافت کنندگان اولیه را در ستون جدید هفتگی تغییر دهید که نمی توانید آن را از دست بدهید.

در TechCrunch دیده می شود

 • میانگین حقوق مدیرعامل 150000 دلار در سال 2022 است
 • تایگر گلوبال که با ضرر 17 میلیارد دلاری از صندوق های تامینی مواجه شده بود، تقریباً آخرین صندوق VC خود را تمام کرد.
 • Canoo هشدار می دهد که ممکن است پول کافی برای عرضه EV در بازار وجود نداشته باشد
 • فردا و میچ کاپور در حال «کناره گیری» از کاپور کپیتال هستند
 • آی پاد مرده
 • تلاش بیت کوین برای تبدیل شدن به “زنجیره ای که بر همه چیز حاکم است”

در TechCrunch + دیده می شود

 • تخریب عرشه زمین: عرشه 20 میلیون دلاری سری داچ
 • بازار سهام سقوط کرده است، اما این 4 شرکت فناوری ثابت می کنند که هنوز خبرهای خوبی وجود دارد
 • فروش SaaS در حال افزایش است
 • سقوط Terra UST با تنظیم مقررات، زندگی را برای رمزارزها دشوارتر خواهد کرد

تا دفعه بعد،

n