منو سایت

زمستان کریپتو در راه است

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار استارتاپ
زمستان کریپتو در راه است

سلام و خوش آمدید به واکنش زنجیره ای پادکستی که در آن ما آخرین اخبار، درام و روندهای رمزنگاری را باز می کنیم و توضیح می دهیم، آنها را بلوک به بلوک برای کنجکاوی های رمزنگاری تجزیه می کنیم.

احتمالاً این یادداشت را دریافت کرده اید که بازارها در رنج هستند و ارز دیجیتال به طور خاص ضربه سختی خورده است. در قسمت این هفته، ما در مورد اینکه “زمستان کریپتو” یا رکود قریب الوقوع چه معنایی می تواند برای شرکت های دولتی و خصوصی داشته باشد، پس از زمانی که به نظر می رسد تقریباً هر روز دورهای عظیمی از ارزهای دیجیتال اتفاق می افتد، صحبت کردیم.

ما شکستی را که در آزمایشگاه های Terraform اتفاق می افتد، دنبال کردیم، که استیبل کوین الگوریتمی UST و واحد پول خواهرش LUNA را مدیریت می کند. UST همواره دلار آمریکا را به صورت 1 UST = 1 دلار دنبال می کرد، اما تعهد خود را در این هفته از دست داد و از آن زمان در هرج و مرج به سر می برد و فشار نزولی بر بزرگترین ارزهای دیجیتال، بیت کوین و اتریوم وارد کرد. اگر این برای شما انتزاعی و گیج کننده به نظر می رسد، ما آن را احساس می کنیم. به همین دلیل است که ما کمی وقت گذاشتیم تا بفهمیم واقعاً در پشت صحنه UST چه می‌گذرد و چرا این سکه پایدار در حال ظهور برای اکوسیستم کریپتو در حال حاضر بسیار مهم است.

مهمان ما: کوین رز از Moonbirds

چه کسی بهتر است سخنان خردمندانه ای را برای استارتاپ ها و سرمایه گذارانی که با فروپاشی بازار روبرو هستند از جانب شخصی مانند کوین رز، سرمایه گذار در True Ventures به اشتراک بگذارد. کی میگه آیا این “دهمین یا چندمین” سقوط کریپتو اوست؟ کوین همچنین یکی از بنیانگذاران Proof Collective است، یک جامعه خصوصی از کلکسیونرهای NFT که ماه گذشته پروژه ویروس Moonbirds NFT را راه اندازی کرد. او درباره اخلاق مدیریت یک پروژه رمزنگاری به ما گفت، چرا از یک VC سنتی پول گرفت، حتی با وجود اینکه او تنها ده‌ها میلیون دلار از ضرابخانه Moonbirds جمع‌آوری کرد، و افکارش در مورد دریافت هزینه بیش از 40000 دلار برای هر JPEG (هزینه فعلی) گرفتن پرنده ماه).

قسمت های پادکست Chain Reaction هر پنجشنبه ساعت 12:00 PDT منتشر می شود. با ما در اپل، اسپاتیفای یا پلتفرم پادکست جایگزین مورد نظر خود مشترک شوید تا هر هفته با ما همراه باشید.