منو سایت

زنجوب برای بازار کار دانشجویی خود 50 میلیون دلار درآمد کسب می کند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار استارتاپ
Log4Shell برای هک سرورهای VMWare استفاده می شود

پول بیشتر برای یافتن شغل در اروپا تصادفی: Zenjob، یک پلت فرم بازاریابی با هدف دانشجویانی که به دنبال کار پاره وقت در بخش هایی مانند خرده فروشی، تدارکات و مهمان نوازی هستند، قول می دهد آنها را با کارفرمایان نیازمند به نیروی کار موقت مرتبط کند، سری D را ببندد. به ارزش 50 میلیون دلار دور تامین مالی.

کمتر از دو سال از زمانی که این استارتاپ مستقر در برلین 30 میلیون دلار در سری C جمع آوری کرده است، می گذرد.

مانند تعدادی دیگر از «آژانس‌های استخدام مدرن» مشابه، Zenjob مستقیماً زمان را استخدام می‌کند – مراقبت از سرپرست مرتبط (مانند کارکردهای حقوق و دستمزد و پشتیبان) تا تجربه آنها را ساده‌تر کند. هویج دیگری که او به کارگران موقت ارائه می دهد این است که وعده می دهد نیمی از حقوق آنها را ظرف 72 ساعت پس از یک شیفت پرداخت می کند – که احتمالاً نقل و انتقالات را در مقایسه با آژانس های سنتی سرعت می بخشد.

از سوی دیگر، کارفرمایان با زنجوب قرارداد امضا می کنند و سپس می توانند در صورت لزوم، کارکنان موقت از جمله برای مشاغل کوتاه مدت و بلند مدت رزرو کنند.

زنجوب می‌گوید با «بعضی از بزرگ‌ترین» شرکت‌ها در صنایع عرضه، خرده‌فروشی، تدارکات، تجارت الکترونیک، مهمان‌نوازی و خدمات همکاری می‌کند، اما نام مشتریان را فاش نکرد.

در حال حاضر گفته می شود که بیش از 2500 شرکت در بیش از 10000 مکان در دو بازار فعال اروپایی، برای دریافت زمان های درخواستی – با بیش از 40000 کارگر هر ماه از این پلت فرم برای رزرو مشاغل جانبی استفاده می کنند.

طبق گفته این شرکت نوپا که در سال 2015 تأسیس شد، تا به امروز بیش از 1 میلیون شغل در آلمان و هلند دارد.

ارتقاء سری D توسط آراگون و با مشارکت تمام سرمایه گذاران موجود Zenjob از جمله Acton Capital، Atlantic Labs، Forestay و Axa Venture Partners هدایت می شود.

بودجه جدید به گسترش در اروپا – از جمله بازار بریتانیا که قصد دارد در تابستان امسال راه اندازی شود – و توسعه محصول، از جمله ویژگی های جدید اتوماسیون مبتنی بر داده است که به گفته او برای پاسخگویی به نیازهای توسعه خود در حال توسعه هستند، مرتبط است. پایگاه مشتری، مانند حفظ دسته های جدید مشاغل به سبک “یقه سفید”.

ما امسال زنجوب را در بریتانیا راه اندازی می کنیم و به سرمایه گذاری در بازارهای جدید اروپایی ادامه می دهیم. او به ما می‌گوید: «ما همچنین در حال گسترش عملیات خود در آلمان و هلند هستیم و می‌افزایم: «ما در حال گسترش تیم فناوری خود هستیم و سرمایه‌گذاری زیادی در مقیاس‌بندی و ویژگی‌های جدید اتوماسیون روی پلتفرم خود خواهیم داشت.

با توجه به تقاضای زیاد، ما دانش و خدمات اداری خود را گسترش خواهیم داد.

Zenjob در حال رقابت با تعداد فزاینده‌ای از پلتفرم‌های متمرکز بر فناوری‌های کاریابی برای نقش‌های موقت است – از جمله Jobandtalent اسپانیایی، CornerJob و Job Today مستقر در لوکزامبورگ، برای نام بردن از چند مورد.

پلت فرم کنسرت اوبر همچنین در حال بررسی فضا است – راه اندازی یک Work Hub برای رانندگان بریتانیا در سال 2020، زیرا جذب وسایل نقلیه بر تقاضا در طول یک بلوک همه گیر تأثیر گذاشته است، و یک برنامه تغییر یابند به نام Uber Works در ایالات متحده در سال 2019.

در اتحادیه اروپا، مقررات ورودی با هدف مقابله با خوداشتغالی کاذب در پلتفرم‌های کنسرت – از طریق یک چارچوب قانونی پاناروپایی که حداقل استانداردها را برای کارگران پلت‌فرم تعیین می‌کند – می‌تواند جستجوی پلتفرم‌های آژانس موقت را با هدف‌یابی – جستجوی کار از طریق استخدام سرعت بخشد. واسطه‌هایی که آنها را مستقیماً استخدام می‌کنند، بنابراین به خود پلتفرم‌های کنسرت اجازه می‌دهند از استخدام هزاران تامین‌کننده و سایر کارگران عادی خودداری کنند.

زنجوب با بحث در مورد چشم‌انداز رقابتی، استدلال می‌کند که فناوری بزرگترین تمایز در بازار پرسنل، تطابق شغل و پلتفرم‌ها خواهد بود.

این نشان می‌دهد: «وقتی به بازار نگاه می‌کنید، وقتی صحبت از استفاده از فناوری برای مقابله با وظایفی می‌شود که استخدام و جستجوی کار را خسته‌کننده و کند می‌کنند، سطح را خراشیده‌ایم. “به همین دلیل است که ما روی توسعه فناوری داخلی پلتفرم خود و همه فرآیندهای لازم تمرکز زیادی داریم. ما در حال حاضر تقریباً 75٪ فرآیندهای کاملاً خودکار داریم و هدف ما این است که در آینده نزدیک به 95٪ برسد.

“مدل ما کار می کند زیرا تمرکز فناوری ما به ما امکان می دهد خدمات بسیار سریع با کارکنان با کیفیت بالا (به لطف درجه بالای اتوماسیون) را به شرکت هایی که با آنها کار می کنیم ارائه دهیم. و ما می توانیم سطوح بالایی از عملکرد و کارکنان قابل اعتماد را ارائه دهیم، زیرا نیمه دیگر کسب و کار ما منحصراً بر ارائه بهترین تجربه و منافع برای استعدادهایمان متمرکز است. ما برای مشاغلی که ارائه می‌دهیم، بالاتر از قیمت‌های بازار پرداخت می‌کنیم، و عمیقاً به تجربه و رضایت بیش از 40000 نفری که در حال حاضر از برنامه ما برای رزرو شغل در هر زمانی از روز استفاده می‌کنند، اهمیت می‌دهیم.»

زنجوب همچنین ادعا می‌کند که رشد عظیمی وجود دارد که هنوز مورد استفاده قرار نگرفته است – به عنوان مثال آلمان را ذکر می‌کند، جایی که گفته می‌شود بیش از 95 درصد کارکنان هنوز عمدتاً آفلاین هستند.

وی افزود: «بنابراین ما با شرکت‌های بزرگی رقابت می‌کنیم که به روشی بسیار سنتی به کاریابی و استخدام می‌پردازند. رویکرد ما 100٪ دیجیتال است و ما همیشه در تلاشیم تا مزایایی را که می‌توانیم به افرادی که از طریق ما رزرو می‌کنند ارائه دهیم، بهبود دهیم: پرداخت‌های سریع، رزرو شغل 24 ساعته.

زنجوب در برلین 30 میلیون دلار برای گسترش خدمات استخدام دیجیتال خود در سراسر کشور و فراتر از آن دریافت می کند

Jobandtalent 500 میلیون دلار از سری E جمع آوری می کند تا به گسترش بازار “کار به عنوان خدمات” خود ادامه دهد.