منو سایت

  • خانه
  • اخبار استارتاپ
  • سازنده پیل سوختی چینی انتظار معامله 1 میلیارد دلاری با SPAC در ایالات متحده را دارد

سازنده پیل سوختی چینی انتظار معامله 1 میلیارد دلاری با SPAC در ایالات متحده را دارد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار استارتاپ
سازنده پیل سوختی چینی انتظار معامله 1 میلیارد دلاری با SPAC در ایالات متحده را دارد

یک تامین کننده چینی هیدروژن مورد استفاده در خودروهای پیل سوختی در نظر دارد NASDAQ را در اوایل سال آینده با ادغام SPAC معرفی کند که پس از فهرست شدن، حدود 1 میلیارد دلار به آن می دهد.

اگر معامله با خواستگار نامشخص او تکمیل شود، شرکت سلول سوختی ایالت شنژن (SFCC) آخرین شرکت در صف طولانی شرکت‌های خودروهای الکتریکی خواهد بود که میانبر را برای عرضه اولیه اولیه سهام انتخاب می‌کنند.

این معامله در زمانی انجام می‌شود که شرکت‌های SPAC با کنترل فزاینده‌ای در ایالات متحده مواجه هستند، زیرا بسیاری از شرکت‌های خودروهای الکتریکی که در دو سال گذشته سهامی عام شده‌اند، عملکرد خوبی ندارند و همین امر باعث شد کمیسیون به راه‌اندازی کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) بپردازد. تحقیقات در مورد ادعاهای گمراه کننده سهامداران

شرکت‌های امیدوارکننده، از جمله نیکولا، لردستون موتورز و فارادی فیوچر، پس از ادعاهایی مبنی بر گمراه کردن سرمایه‌گذاران با پیش‌بینی‌های غیرواقعی، مجبور شده‌اند پیش‌بینی‌ها و برنامه‌های خود را کاهش دهند.

SEC دستورالعمل های جدیدی را برای نظارت بر این تراکنش ها در ماه مارس پیشنهاد کرد.

SFCC که سیستم پیل سوختی خودروهای تجاری تولید شده توسط چندین شرکت چینی را فراهم می کند، گفت که انتظار دارد درآمد امسال به میزان قابل توجهی افزایش یابد. این شرکت در حال همکاری با مقامات محلی برای ساخت ایستگاه های سوخت گیری هیدروژن برای خودروهای تجاری است.

وسیله نقلیه پیل سوختی نوعی خودروی الکتریکی است که از مخلوط سوخت هیدروژن و اکسیژن نیرو می گیرد. فناوری که در دهه گذشته برای وسایل نقلیه مسافربری آمده و رفته است به دلیل کمبود زیرساخت شارژ در ایالات متحده فراگیر نشده است، اما برای اتوبوس ها و وسایل نقلیه سنگین به طور فزاینده ای محبوب می شود.

اما چین، بزرگترین تولید کننده هیدروژن در جهان و سومین بازار بزرگ FCV پس از ژاپن و کره جنوبی، قصد دارد تا سال 2035 یک میلیون FCV را وارد جاده کند.

تویوتا، هوندا و سایر خودروسازان جهانی نیز در تحقیق و توسعه سرمایه گذاری کرده اند تا خودروهای سلول سوختی را به بازار عرضه کنند.