منو سایت

سازنده Bored Apes Yuga Labs مجموعه CryptoPunks NFT را خریداری کرد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار استارتاپ
سازنده Bored Apes Yuga Labs مجموعه CryptoPunks NFT را خریداری کرد

سازنده قایق‌های Bored Apes Yuga Labs روز جمعه اعلام کرد که حقوق مجموعه‌های CryptoPunks و Meebits NFT را از سازنده Larva Labs به دست آورده است.

Bored Apes و CryptoPunks دو مجموعه ارزشمند NFT بر اساس ارزش بازار هستند و ارزش کل آنها حداقل حدود 3.6 میلیارد دلار در قیمت های فعلی است. گفته می شود که آزمایشگاه یوگا در چند ماه گذشته در حال مذاکره برای جمع آوری سرمایه بوده است، اما هیچ اطلاعیه رسمی ارائه نکرده است.

شرایط معامله اعلام نشد.

CryptoPunks و Meebits NFT متعلق به اعضای جامعه است، اما حقوق مالکیت معنوی شخصیت‌ها مدت‌هاست که (و بحث‌برانگیز) متعلق به سازندگان پروژه‌ها است. با این اطلاعیه، آزمایشگاه یوگا نشان می دهد که حقوق کامل تجاری NFT را به دارندگان فردی می دهد. به ویژه، آنها حق چاپ کامل را منتقل نخواهند کرد، اما آنها یک قدم با Larva Labs فاصله دارند و چیزی که مالکان مدتهاست می خواستند.

ما مدت‌هاست که CryptoPunks و کار بنیانگذاران پروژه، مت و جان را تحسین کرده‌ایم. آن‌ها NFT و دنیای ارزهای دیجیتال را به جلو سوق داده‌اند، و ما مفتخریم که برندهایی را که آنها ساخته‌اند در آینده‌ای که در یوگا می‌سازیم، داشته باشیم.» توییت از حساب توییتر یوگا لبز خوانده شده است.

پروژه CryptoPunks در سال 2017 با 10000 NFT درخواست شده توسط کاربران به صورت رایگان راه اندازی شد. معمولاً یکی از اولین پروژه های NFT و یکی از تأثیرگذارترین پروژه ها در نظر گرفته می شود. در پایان سال 2020، قیمت پرتره های پیکسلی شروع به افزایش کرد، به طوری که کمیاب ترین آنها میلیون ها دلار و ارزان ترین آنها تقریباً 200000 دلار به فروش می رسد. در ماه مه 2021، بنیانگذاران Larva Labs پروژه‌ای به نام Meebits را راه‌اندازی کردند که ده‌ها میلیون دلار فروش اولیه را ظرف چند ساعت پس از راه‌اندازی فراهم کرد.

Larva Labs سازنده CryptoPunks پروژه جدید NFT خود را با نام Meebits راه اندازی کرده است

بنیانگذاران Larva Labs تقریباً به طور کامل این پروژه را در این زمان رها کرده‌اند، و آزمایشگاه‌های Yuga در یک پست وبلاگی توضیح دادند که آنها همچنین 423 CryptoPunks و 1711 Meebit را از این شرکت خریداری کرده‌اند و بنیانگذاران تنها چند نفر را علاوه بر پروژه هنری مولد خود باقی می‌گذارند. اتوگلیف، که بخشی از معامله نبود.

آزمایشگاه‌های یوگا مسیر تهاجمی‌تری را برای ساختن فعالانه جامعه پروژه Bored Apes در پیش گرفته است و یک مشارکت را آشکار می‌کند.

“با این حال، این خرید Larva Labs نیست… در مورد بعدی برای ما، ما هرگز در مورد آن صحبت نمی کنیم تا زمانی که آماده شود، اما ما به طور کلی هیجان زده هستیم که به آنچه بهترین انجام می دهیم، کاری که انجام می دهیم. کار می کنیم. در مورد چیزهای عجیب و غریب جدید، “در یک پست وبلاگی توسط بنیانگذاران Larva Labs آمده است.