منو سایت

  • خانه
  • اخبار استارتاپ
  • سالن‌های ورزشی بازگشایی می‌شوند، اما سرمایه‌گذاران هنوز روی قایقران خانگی Hydrow شرط‌بندی می‌کنند

سالن‌های ورزشی بازگشایی می‌شوند، اما سرمایه‌گذاران هنوز روی قایقران خانگی Hydrow شرط‌بندی می‌کنند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار استارتاپ
سالن‌های ورزشی بازگشایی می‌شوند، اما سرمایه‌گذاران هنوز روی قایقران خانگی Hydrow شرط‌بندی می‌کنند

انتظار می رود که در بحبوحه خرید ناشی از بیماری همه گیر، شور و شوق ورزشگاه های خانگی تا حدودی فروکش کند. رهبر در رده Peloton بسیار بهتر از بازگشایی سالن های ورزشی است (در میان بسیاری موارد دیگر). با این حال، سالن ورزشی مربوطه قبل از کووید-19 است و او (در زدن چوب) پس از پایان همه گیری اینجا خواهد بود.

بسیاری از سرمایه گذاران هنوز به این دسته خوشبین هستند که – مانند جنبش خانه – هنوز حیات دارند. همچنین به نظر می رسد که در حالی که مشکلات پلتون ستاره شمالی صنعت را در هم شکسته است، شرکت هایی مانند Hydrow ممکن است در نهایت از این مبارزات سود ببرند. از یک طرف، این زمینه را برای بازیکنان بیشتر باز می کند – و شاید مهمتر از آن، هیچ کس در مورد شایعات در مورد ماشین روئینگ خانگی پلوتون صحبت نمی کند.

این بدون شک یک آه جمعی از سوی شرکت و رقبایی مانند CityRow و Aviron است. با توجه به افزایش ظرفیت تولید Peloton و مقدار پولی که قبلاً برای محتوا خرج شده بود، این شرکت در موقعیت خوبی قرار گرفت تا با طوفانی دنیای قایقرانان داخلی را در اختیار بگیرد.

Hyrdow مستقر در بوستون این هفته رای اعتماد سرمایه گذاران سری D قوی 55 میلیون دلاری (یا “تقریبا” 55 میلیون دلاری، طبق زبان نشریه) دریافت کرد. بنیانگذار و مدیر عامل شرکت بروس اسمیت در این نشریه از کلمه “هیبرید” استفاده می کند که ممکن است یک تخفیف باشد، مبنی بر اینکه لوازم خانگی برای انجام بخشی از یک تمرین بزرگتر طراحی شده اند که دوباره شامل سالن های بدنسازی می شود.

سالن‌های ورزشی بازگشایی می‌شوند، اما سرمایه‌گذاران هنوز روی قایقران خانگی Hydrow شرط‌بندی می‌کنند

اعتبار تصویر: هیدرو

مدیرعامل در بیانیه‌ای گفت: «از آنجایی که افراد بیشتری رویکرد ترکیبی را برای تناسب اندام اتخاذ می‌کنند، ما همچنان شاهد جذب استثنایی هستیم و اولویت اصلی ما اطمینان از این است که بتوانیم به این تقاضا ادامه دهیم.» “این دور اخیر بودجه نه تنها به ما این امکان را می دهد که این کار را انجام دهیم، بلکه ما را قادر می سازد بیشتر در عرضه محصولات خود سرمایه گذاری کنیم و نوآوری را تحریک کنیم تا بتوانیم به ارائه بهترین تجربه کلاسی ادامه دهیم. اعضای خود.”

مطمئناً اینجا جا برای رشد وجود دارد. قایقران خانگی اشباع تردمیل یا دوچرخه را ندارند، اما به گفته همه، آنها هنوز هم یک تمرین قوی برای کل بدن ارائه می دهند. نکته دیگر به نفع آنها در محیط خانه این است که می توان آنها را با فضای (نسبتا) کمی در مقایسه با تردمیل نگهداری کرد. این شرکت خاطرنشان می کند که درآمد بین سال های 2020 تا 2021 سه برابر شده است و اکنون 200000 کاربر دارد. البته رشد در این دوره با توجه به رگرسیون فعلی احتمالاً در درازمدت پایدار نیست، اما یک نقطه شروع عالی برای شرکتی است که در صحنه در حال انفجار است.

دور توسط Constitution Capital رهبری شد و شامل L Catterton، RX3، Liberty Street، Activant Capital و Sandbridge Capital بود. برای افزایش تولید و گسترش ردپای بین المللی Hydrow استفاده خواهد شد.