منو سایت

سامسونگ یک گوشی پوکمون می سازد چرا که نه

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار استارتاپ
سامسونگ یک گوشی پوکمون می سازد چرا که نه

آیا به دنبال خرید یک گوشی هوشمند تاشو هستید؟ تم پوکمون می خواهید؟ آیا شما در کره جنوبی زندگی می کنید؟

اگر همه این ستاره ها به درستی چیده شده باشند، آیا خبر خوبی برای شما داریم: سامسونگ در حال ساخت نسخه پوکمون گلکسی زد فلیپ 3 است.

به نوعی تصمیم گرفتند نه این گوشی تاشو را شبیه به Pokédex کنید … دستگاهی که در جهان پوکمون بسیار مهم است و می دانید که تا می شود. اینها شامل یک کیف گردنبند با تم Pokédex است، که صادقانه بگویم فقط من را کمی بیشتر آزار می دهد زیرا به این معنی است که آنها می دانند Pokédex چیزی است.

در عوض، آن‌ها دارای قاب‌های قابل جابجایی با روکش Pikachus، به‌علاوه برخی لوازم جانبی دیگر، از جمله پایه پوک‌بال به سبک PopSocket، جاکلیدی دم Pikachu، و ملودی‌ها و کاغذدیواری‌های با تم پوکمون هستند که از قبل روی دستگاه نصب شده‌اند. اگر فکر می کنید به نظر می رسد آنها فقط یک تلفن تقریباً سالانه را در جعبه ای از چیزهای پوکمون گذاشته اند و یک روز با آن تماس می گیرند … بر اساس آنچه تاکنون نشان داده اند، مایلم با آن موافقت کنم.

همانطور که توسط Engadget اشاره شده است، به نظر می رسد سامسونگ جزئیات بیشتری را در 25 آوریل پس از اتمام زمان سنج در این صفحه فاش خواهد کرد.

یکی از این جزئیات هنوز کشف نشده قیمت است … اما با توجه به اینکه Galaxy Z Flip 3 استاندارد هنوز 1000 دلار قیمت دارد، من انتظار ندارم که نسخه محدود قیمتی کمتر از این داشته باشد.