منو سایت

  • خانه
  • اخبار استارتاپ
  • سرویس اشتراک دوچرخه الکترونیکی Dance شهرها و موتور سیکلت های جدید را اضافه می کند

سرویس اشتراک دوچرخه الکترونیکی Dance شهرها و موتور سیکلت های جدید را اضافه می کند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار استارتاپ
سرویس اشتراک دوچرخه الکترونیکی Dance شهرها و موتور سیکلت های جدید را اضافه می کند

پس از جمع آوری نزدیک به 20 میلیون دلار در چند ماه پیش، استارتاپ Dance مستقر در برلین در حال گسترش خدمات اشتراک دوچرخه برقی خود به چندین شهر جدید است. علاوه بر برلین، افرادی که در هامبورگ، مونیخ، وین و پاریس زندگی می کنند، می توانند موتور الکتریکی را با قیمت ثابت ماهانه اجاره کنند.

Dance فقط یکی دیگر از تولید کنندگان دوچرخه های الکترونیکی نیست. این شرکت دوچرخه های الکترونیکی را به طور خاص برای اجاره به مشتریان طراحی کرده است. Dance One دارای چراغ های یکپارچه، کمربند کربنی، دیسک های هیدرولیک و پایه گوشی هوشمند روی فرمان است. می‌توانید قفل باتری را باز کنید و آن را در خانه بدون نیاز به حمل دوچرخه در داخل آن شارژ کنید.

مشتریان می توانند دوچرخه رقص خود را با 79 یورو در ماه رزرو کنند. هم شامل محافظت در برابر سرقت و هم تعمیر می شود. هنگامی که مشکلی در دوچرخه شما وجود دارد، می توانید تعمیرات را برای 24 ساعت آینده برنامه ریزی کنید. این بخشی از دلیل محدود شدن رقص به چند شهر است.

با این حال، استارت آپ قصد ندارد روی دوچرخه های الکترونیکی متوقف شود. هدف این شرکت تسریع تغییرات در تحرک شهری با عرضه جامع است. به همین دلیل است که Dance بی سر و صدا Rollich، یک شرکت لیزینگ موتورهای الکتریکی مستقر در برلین را خریداری کرد – شرایط خرید هنوز فاش نشده است. بنیانگذار رولیچ، فلیکس شار، همانند موتورسیکلت های رولیچ، به Dance می پیوندد.

در اصل، Dance می خواهد بر انتقال مردم به شهرها تمرکز کند. وسایل نقلیه سبک تر، مانند موتور سیکلت و دوچرخه برقی، همراه با خدمات قطعاً در مورد ازدحام و آلودگی شهری کمک کننده است.

اریک کویدنوس-والفورز، یکی از بنیانگذاران و مدیر عامل شرکت Dance در بیانیه ای گفت: “هدف ما در Dance همیشه این بوده است که جنبش جهانی را به سمت شهرهای امن تر و قابل زندگی تر با ارائه یک روش منعطف و راحت برای سفر هدایت کنیم.” اکنون زمان آن است: با افزایش زیرساخت‌های دوچرخه‌سواری، گفتمان عمومی و اراده سیاسی در سراسر اروپا برای ایجاد شهرهای پایدارتر، می‌توانیم به افراد بیشتری کمک کنیم تا رفت‌وآمدهای پایدارتری را انتخاب کنند.»

سرویس اشتراک دوچرخه الکترونیکی Dance شهرها و موتور سیکلت های جدید را اضافه می کند

اعتبار تصویر: رقص

Dance برای موتورهای خود با NIU شریک شده است. به نظر می رسد Dance عمدتاً در حال تغییر نام تجاری موپدهای موجود NIU و ادغام آنها با خدمات خود است. در حال حاضر، موتور سیکلت فقط در آلمان در دسترس خواهد بود.

یک وسیله نقلیه جدید دیگر نیز در این محدوده وجود دارد، همانطور که در عکس بالای مقاله مشاهده می کنید – به هر حال، این عکس به نظر تبلیغی برای شهرهای بدون خودرو با بودجه ای برای تبلیغات خودرو است. Dance یک گزینه گام پایین را در دوچرخه برقی خود ارائه می دهد. تقریباً مانند دوچرخه الکترونیکی موجود کار می کند، اما با یک قاب متفاوت که برای افراد کوتاه قد بهتر کار می کند.

در حالی که Dance در ابتدا بر برنامه های بدون تعهد متمرکز بود، مشتریان اکنون می توانند انتخاب کنند که برای اشتراک سالانه پرداخت کنند و تخفیف کوچکی دریافت کنند.

دوچرخه های الکترونیکی اکنون 79 یورو در ماه یا 59 یورو در ماه در صورت تمایل به پرداخت اشتراک سالانه هزینه دارند. قیمت موپدها ماهیانه 119 یورو یا با برنامه 12 ماهه 89 یورو است. در حال حاضر به دلیل قیمت های تبلیغاتی، طرح ها کمی ارزان تر هستند.

در نهایت، Dance می خواهد با یک پیشنهاد جدید Dance for Business به بازار B2B بپردازد. این سرویس برای شرکت های فست فود یا شرکت های تحویل غذا در نظر گرفته نشده است. در عوض، شرکت‌ها می‌توانند از Dance for Business برای ارائه گزینه دریافت دوچرخه الکترونیکی به عنوان یک مزیت به کارمندان استفاده کنند.

این یک حرکت هوشمندانه است، زیرا بسیاری از شرکت ها در حال حاضر هزینه بلیط حمل و نقل عمومی را پرداخت می کنند. انتخاب بین کارت حمل و نقل عمومی و دوچرخه الکترونیکی برای بسیاری از کارمندان خوب است.

سرویس اشتراک دوچرخه الکترونیکی Dance شهرها و موتور سیکلت های جدید را اضافه می کند

اعتبار تصویر: رقص