منو سایت

  • خانه
  • اخبار استارتاپ
  • سرویس Voximplant برای ایجاد ارتباطات صوتی و تصویری در برنامه های کاربردی در حال خروج از نسخه بتا است

سرویس Voximplant برای ایجاد ارتباطات صوتی و تصویری در برنامه های کاربردی در حال خروج از نسخه بتا است

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار استارتاپ
Log4Shell برای هک سرورهای VMWare استفاده می شود

شرکت‌هایی که به کسب‌وکارها کمک می‌کنند ارتباطات صوتی و تصویری را در برنامه‌ها و سرویس‌های خود ادغام کنند، در سال‌های اخیر رشد کرده‌اند و خدماتی مانند Twilio و Diagflow، یک پلت‌فرم NLP توسعه‌یافته توسط Google، در حال رشد هستند.

Voximplant تاکنون 10.1 میلیون دلار برای انجام چنین کارهایی جمع آوری کرده است و اکنون نسخه بتا محصول Avatar خود را منتشر می کند. سرمایه گذاران در Voximplant عبارتند از Baring Vostok Capital Partners، RTP Ventures و Google Launchpad Accelerator.

استارت‌آپ مستقر در سانفرانسیسکو یک سرویس پردازش زبان طبیعی (NLP) را ارائه می‌دهد که به توسعه‌دهندگان اجازه می‌دهد تا عملکرد NLP را در برنامه‌های خود بگنجانند و به آنها اجازه می‌دهد تلفن‌های گویا هوشمند، ربات‌های صوتی و ربات‌های چت برای مواردی مانند اتوماسیون تماس ورودی ایجاد کنند. پرسش‌های متداول، تعاملی نظرسنجی ها، NPS، اتوماسیون مرکز تماس و نمونه های دیگر.

Voximplant می‌گوید پیشنهاد اصلی آن این است که توسعه‌دهندگان می‌توانند ربات‌های مبتنی بر هوش مصنوعی ایجاد کنند و به راحتی آنها را بدون ایجاد منطق پیچیده پشتیبان، از طریق ترکیبی از ویرایشگر بدون کد و هوش مصنوعی مکالمه، به چت و تلفن متصل کنند.

او همچنین می‌گوید که توسعه‌دهندگان باید جاوا اسکریپت را فقط در سطح پایه بدانند، زیرا تمام جنبه‌های یادگیری ماشین توسط پلتفرم مدیریت می‌شود.

الکسی آیلاروف، مدیر عامل و یکی از بنیانگذاران Voximplant بیانیه گفت: “ما در Voximplant معتقدیم که نسل بعدی CPaaS به خدمات هوشمند آمیخته با قابلیت های ارتباط همه جانبه به راحتی قابل برنامه ریزی متصل است و این حداکثر ارزش را برای مشتریان فعلی و آینده ما به ارمغان می آورد.” .