منو سایت

  • خانه
  • اخبار استارتاپ
  • «سریع حرکت کنید و چیزها را بشکنید» ایده بدی برای فناوری‌های بهداشتی نوپا است

«سریع حرکت کنید و چیزها را بشکنید» ایده بدی برای فناوری‌های بهداشتی نوپا است

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار استارتاپ
«سریع حرکت کنید و چیزها را بشکنید» ایده بدی برای فناوری‌های بهداشتی نوپا است

ممکن است متناقض به نظر برسد، اما یکی از دلایلی که برخی از کارآفرینان جذب مراقبت های بهداشتی می شوند، مقررات است. هیچ صنعتی خارج از دفاع با این دقت و دلیل خوب مورد بررسی قرار نگرفته است: هنگام کار با مردم، احتیاط بیشتر ضروری است.

قوانین، الزامات و پیچیدگی مقررات ممکن است موانعی برای ورود استارت آپ های دیجیتالی مراقبت های بهداشتی باشد، اما فرصت هایی را نیز فراهم می کنند.

بنیان‌گذاران اغلب راه‌های خلاقانه‌ای برای هماهنگی نظارت بیشتر پیدا می‌کنند، مانند اینکه می‌گویند راه‌اندازی آن‌ها فقط اثبات مفهوم است یا اینکه نمی‌توانند هزینه صدها هزار دلار در ماه برای تبلیغات برای جذب کاربران جدید را توجیه کنند.

زمانی که بودجه ریسک کمیاب بود، نیاز شدیدی به اولویت دادن به سرعت و به حداکثر رساندن باند ارائه شده توسط دورهای شروع کوچکتر وجود داشت. با این حال، محیط تغییر کرده است – علاقه فزاینده سرمایه گذاران و سرمایه در دسترس زیاد به این معنی است که نیاز به تخصیص بودجه قابل توجهی برای انطباق وجود دارد.

سرعت و کارایی می‌تواند برای استارت‌آپ‌ها ضروری باشد، اما رعایت الزامات قانونی نباید مانع یا تخلیه مالی باشد.

اگر انطباق از ابتدا مورد توجه قرار نگیرد، بنیانگذاران دیر یا زود خود را در موقعیتی می یابند که باید برای اصلاح امور در پشت صحنه مبارزه کنند، مبالغ هنگفتی را برای هزینه های دادگاه خرج کنند – و این بهترین سناریو است. در بدترین حالت، معامله ممکن است منفجر شود.

قابل درک است که چگونه می توان در ابتدا این نگرانی ها را نادیده گرفت. مقدار مشخصی از خلاقیت و نارضایتی از وضعیت موجود وجود دارد که بنیانگذاران باید به فکر ساختن چیزی باشند که هنوز وجود ندارد.

اما هنگام ایجاد یک شرکت مراقبت های بهداشتی دیجیتال، کاربر نهایی کسی است که به مراقبت پزشکی نیاز دارد. مخاطرات بیشتر از ایجاد بازی پازل بعدی یا برنامه تحویل غذا است.