منو سایت

سنای نیویورک مهلت قانونی استخراج ارزهای دیجیتال کربن را ممنوع کرده است

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار استارتاپ
سنای نیویورک مهلت قانونی استخراج ارزهای دیجیتال کربن را ممنوع کرده است

سنای نیویورک لایحه ای را تصویب کرده است که عملیات حفاری ارزهای رمزپایه را که از سوخت کربن برای تامین انرژی خود استفاده می کنند، ممنوع می کند.

این لایحه به طور خاص بر حفاری اثبات کار متمرکز است، که یکی از دو مکانیسم محبوبی است که ارزهای دیجیتال برای بررسی تراکنش‌های جدید بلاک چین و ایجاد توکن‌های جدید از آن استفاده می‌کنند، اما انرژی زیادی برای اعتبارسنجی تراکنش‌های بلاک چین مصرف می‌کند.

برخی از محبوب ترین توکن های کار شامل بیت کوین، اتریوم و دوج کوین هستند.

جایگزین اثبات سهام زمانی است که ارزهای رمزنگاری شده – مانند ETH2.0 یا Avalanche – از شرط بندی برای دستیابی به همان با انرژی کمتر استفاده می کنند و برای مقیاس بندی موثرتر از اثبات کار در نظر گرفته می شوند.

بر اساس این لایحه، این لایحه تلاشی از سوی قانونگذاران برای جلوگیری از ردپای کربن ایالت و “کاهش اثرات فعلی و آتی تغییرات آب و هوا” است.

در این بیانیه آمده است: «عملیات استخراج ارزهای دیجیتال با استفاده از روش‌های مبتنی بر شواهد برای اعتبارسنجی تراکنش‌های بلاک چین، یک صنعت رو به رشد در ایالت نیویورک است. او افزود که توسعه مداوم “به طور قابل توجهی مصرف انرژی” را در این ایالت افزایش می دهد.

در صورت تصویب، تمام معادن اثبات شده معدنی که به سوزاندن سوخت های فسیلی متکی هستند، با ممنوعیت دو ساله مواجه خواهند شد. با این حال، شرکت های تولید 100٪ انرژی تجدیدپذیر، اثبات کار، به فعالیت خود ادامه خواهند داد.

استفان گفت: «در نهایت، این لایحه بیشتر از آنکه به نفع نیویورک باشد، ضرر خواهد داشت، زیرا این معدن‌کاران به طور فزاینده‌ای در ایالت‌هایی مانند تگزاس، تنسی، واشنگتن و سایر ایالت‌هایی که انرژی خورشیدی، بادی، آب و سایر منابع پاکیزه را تأمین می‌کنند، گروه‌بندی می‌شوند.» McClarge، یکی از بنیانگذاران و مدیر عامل شرکت سرمایه گذاری Valkyrie، که WGMI، بزرگترین ETF استخراج بیت کوین مستقر در ایالات متحده را اداره می کند.

سنا پس از تصویب آن در مجلس ایالتی نیویورک در ماه آوریل، با 36 رای موافق در برابر 27 به نفع این لایحه رای داد. او اکنون به دفتر کتی هوچول، فرماندار نیویورک می رود، که ممکن است قانون را امضا کرده یا وتو کند.