منو سایت

سنهایزر خس خس کردن، غرغر کردن و نفس نفس زدن شما را لغو می کند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار استارتاپ
سنهایزر خس خس کردن، غرغر کردن و نفس نفس زدن شما را لغو می کند

میدونی چیه شما با پشتکار کفش های ورزشی خود را پوشیده اید و در حال حرکت به سمت بالای تپه ای بی پایان از بدبختی وحشتناک، اسید لاکتیک و نفرت از خود هستید. شما به آهنگ های شیرین و ملایم گوش می دهید الکس چیزهای شیرینی در مورد آندریسن و هوروویتز زمزمه می کند یک غرغر حواس پرتی در داخل و اطراف گوش شما وجود دارد. اوه، این بدترین است. بدن. آنها حواس پرتی، گستاخ هستند و در لذت بردن از زندگی اختلال ایجاد می کنند. هدفون کاملاً جدید Sennheiser اینجاست تا شما را از دست خودتان نجات دهد و صدای شما را خفه کند. سرانجام.

هدفون جدید Sport True Wireless ویژگی جدیدی را معرفی می کند – Aware EQ – که به “کاهش صدای بدن و اجازه ورود برخی صداهای خارجی برای آگاهی بهتر از موقعیت” کمک می کند. به عبارت دیگر، اتوبوس را می شنوید که تلاش می کند اولویت شما را به شدت افزایش دهد تا در نهایت وصیت نامه نهایی شما را امضا کند، اما نیازی نیست ضربان قلب، قدم ها یا نفس نفس زدن خود را بشنوید.

این هدفون دارای آداپتورهای گوش بسته عایق صدا یا آداپتورهای گوش باز است تا بسته به میزان غوطه ور شدن در عذاب خود، کمی صدای بیشتری وارد هدفون شود.

به طور کلی، همانطور که از Sennheiser انتظار دارید، هدفون ها محکم به نظر می رسند، اما نسبتاً ساده هستند. درایورهای 7 میلی‌متری برای دسته محصول کوچک هستند، بنابراین انتظار نداشته باشید که مغزتان با تجدید عشق خود به بزرگترین لیست پخش ترکی تله، به جمجمه شما برخورد کند، اما حداقل باید بتوانید موسیقی و پادکست‌ها را نسبتاً واضح بشنوید.

سنهایزر خس خس کردن، غرغر کردن و نفس نفس زدن شما را لغو می کند

سلام؟ صدای من را می شنوی؟ اعتبار تصویر: سنهایزر (در یک پنجره جدید باز می شود)

این هدست مجموعه ای نسبتاً جامع از ویژگی ها، از جمله هدایای شخصی، کنترل های لمسی و دسترسی به دستیارهای صوتی دارد. آنها دارای سازگاری بلوتوث 5.2 و پشتیبانی از چندین کدک صوتی هستند که اتصال به دستگاه های تلفن همراه، ساعت های هوشمند، تلویزیون های هوشمند و دستگاه های تناسب اندام متصل را آسان می کند.

برای گنجاندن این موارد در گوش خود، از قبل سفارش دهید. قیمت 129 دلار است و شرکت قصد دارد تحویل را در اوایل ماه مه آغاز کند.