منو سایت

  • خانه
  • اخبار استارتاپ
  • سهام Nu نسبت به سه ماهه چهارم کاهش یافته است، یک قناری برای شرکت های فین تک خصوصی

سهام Nu نسبت به سه ماهه چهارم کاهش یافته است، یک قناری برای شرکت های فین تک خصوصی

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار استارتاپ
Log4Shell برای هک سرورهای VMWare استفاده می شود

Nu، مادر نئوبانک معروف آمریکای لاتین Nubank، عملکرد مالی خود را برای سه ماهه چهارم و سال 2021 شب گذشته با ناامیدی آشکار برای سرمایه گذاران گزارش کرد.

پس از انتقال به عرضه بالا در سال گذشته، سهام Nu از ارزش شمالی بالای 12 دلار به ازای هر سهم – این شرکت در بورس اوراق بهادار نیویورک و بورس محلی فهرست شده است – به کمتر از 9 دلار برای هر سهم قبل از گزارش نتایج کاهش یافت. در معاملات صبح امروز، سهام نو پس از گزارش سود شرکت افزایش یافت، اما زمانی که معاملات عادی شروع شد، شرکت تا حدود 9 درصد کاهش یافت.

بر اساس گزارش یاهو فایننس، علیرغم کاهش اخیر، ارزش Nu تا صبح امروز نزدیک به 37 میلیارد دلار است.

نوبانک EC-1

برای بخش پررونق غیربانکی، که در آن استارت‌آپ‌های بی‌شماری در سرتاسر جهان مبالغ هنگفتی را برای ایجاد خدمات بانکداری دیجیتال پسند مصرف‌کننده جمع‌آوری می‌کنند، عرضه اولیه سهام Nu’s بسیار مهم بود. وی در پاسخ به این سوال که چگونه ارزش غیربانکی های خصوصی همچنان به بازار عمومی تبدیل می شود، پاسخ داد.

علیرغم مشکلات اولیه، به نظر می رسد سرمایه گذاران مجذوب آنچه شرکت در سه ماهه چهارم خود به تفصیل توضیح داده است، شده اند. بیایید نتایج را مورد بحث قرار دهیم و سپس در مورد معنای آنها – و پاسخ حاصل از سرمایه گذاران – به Chime و سایر نئوبانک هایی که در آستانه پیگیری عرضه عمومی خود هستند صحبت کنیم.

نتایج

Nu در سه ماهه چهارم سال 2021، 635.97 میلیون دلار درآمد ایجاد کرد که از 202.57 میلیون دلار در سه ماهه قبل افزایش داشت. به ازای هر Nu، درآمد آن بر اساس ارز خنثی در سه ماهه آخر سال 2021 به میزان 224.3 درصد رشد کرد. این سریع است.

درآمد این شرکت از دو سطل اصلی به دست می آید. در سه ماه گذشته، درآمد سود شرکت بالغ بر 439.55 میلیون دلار بوده است، در حالی که خط بالای “درآمد کارمزد و کمیسیون” به 196.42 میلیون دلار رسیده است.

درآمد شرکت دارای سه هزینه اصلی است: هزینه های بهره، هزینه های معامله و زیان های اعتباری. به طور کلی، این هزینه ها در سه ماهه به 409.08 میلیون دلار رسید و نو را با سود ناخالص 226.89 میلیون دلار در سه ماهه چهارم باقی گذاشت.