منو سایت

  • خانه
  • اخبار استارتاپ
  • سهام Robinhood با انتشار اخباری مبنی بر افزایش ساعات معاملاتی، 25 درصد افزایش یافت

سهام Robinhood با انتشار اخباری مبنی بر افزایش ساعات معاملاتی، 25 درصد افزایش یافت

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار استارتاپ
سهام Robinhood با انتشار اخباری مبنی بر افزایش ساعات معاملاتی، 25 درصد افزایش یافت

Robinhood، یک برنامه سرمایه گذاری محبوب برای مصرف کنندگان، روز سه شنبه اعلام کرد که ساعات معاملات سهام خود را در صبح و عصر تمدید می کند زیرا در راستای هدف سرمایه گذاری 24/7 خود کار می کند. پیش از این، این برنامه معاملات را از ساعت 9 صبح به وقت شرقی تا 6 بعد از ظهر به وقت شرقی – 30 دقیقه قبل از باز شدن بازار و 2 ساعت پس از بسته شدن آن، ارائه می داد. ساعات کار جدید برنامه اکنون از 7 صبح به وقت شرقی تا 8 بعد از ظهر به وقت شرقی است.

سرمایه گذاران به این خبر واکنش مثبت نشان دادند و سهام خود رابینهود از زمان اعلام آن بیش از 25 درصد افزایش یافت.

شرکت فین‌تک در یک پست وبلاگ دلایل گسترش را توضیح داد و گفت که ساعات معاملات اضافی بهتر نیازهای مشتری را برآورده می‌کند.

این شرکت نوشت: «مشتریان ما اغلب به ما می گویند که در ساعات عادی بازار کار می کنند یا مشغول هستند، و این امر توانایی آنها را برای سرمایه گذاری بر اساس برنامه زمانی خود یا ارزیابی و پاسخ به اخبار مهم بازار محدود می کند. او همچنین خاطرنشان کرد که تعدادی از مشتریان Robinhood هستند که به طور انحصاری خارج از ساعات عادی بازار چه در صبح و چه بعد از ظهر وارد اپلیکیشن شده اند. رابینهود می گوید: «آنها از کار تمام وقت گرفته تا مدرسه، خانواده و کنسرت های جانبی زیاد دستکاری می کنند. “ساعات طولانی مدت معاملات سهام جدید ما به آنها فرصت های بیشتری برای مدیریت سبد سهام خود در زمانی مناسب برای آنها می دهد، چه در اوایل صبح یا اوایل عصر.”

این به روز رسانی یکی از چندین موردی است که این شرکت از زمان آغاز به کار برای پاسخگویی به نیازهای سرمایه گذاران مصرف کننده فراتر از ارزش اصلی اپلیکیشن معاملات سهام بدون کمیسیون انجام داده است.

در سال‌های اخیر، Robinhood به ارزهای دیجیتال گسترش یافته، سهام کسری را معرفی کرده، سرمایه‌گذاری‌های خودکار را اضافه کرده و پشتیبانی 24/7 مشتری را معرفی کرده است.

تنها در این ماه، Robinhood کارت نقدی خود را نیز منتشر کرد که به مشتریان امکان می‌دهد به هزینه‌های نقدی خود در حین حرکت دسترسی داشته باشند و به صورت اختیاری خریدها را با نزدیک‌ترین دلار تکمیل کنند و سپس بیشتر در انتخاب دارایی خود سرمایه‌گذاری کنند. خدمات گسترده تر با سایر شرکت های فین تک با ویژگی هایی مانند دسترسی زودهنگام به حقوق سپرده مستقیم، و همچنین بدون کارمزد برای خدمات بانکداری سنتی، هزینه اشتراک، کارمزد ATM یا کارمزد اضافه برداشت رقابت می کند. این شرکت گفت که این نقشه همچنین ماموریت خود را برای دموکراتیک کردن امور مالی ارتقا خواهد داد.

Robinhood از زمان راه اندازی شاهد پذیرش تعداد قابل توجهی از کاربران برنامه خود بوده است و سال گذشته را با 22.7 میلیون حساب به پایان رساند که 81٪ نسبت به 12.5 میلیون در دسامبر 2020 افزایش یافته است. زمان.

اما Robinhood در سه ماهه اخیر شاهد کاهش رشد بوده است که منجر به افت سهام آن شده است. در سه ماهه چهارم سال 2021، این شرکت درآمدهایی را گزارش کرد که 14 درصد نسبت به سه ماهه قبل یا کمتر از نیمی از نرخ رشد ماه های تابستان افزایش یافته است. همچنین پیش بینی درآمد ضعیف تری را برای سه ماهه جاری منتشر کرد و انتظارات وال استریت را برای سه ماهه چهارم با 362.7 میلیون دلار درآمد از دست داد، در مقابل انتظار 376.3 میلیون دلار و زیان 49 سنت به ازای هر سهم در مقابل زیان مورد انتظار 35 سنت.

سهام در سال 2022 70 درصد از قیمت IPO و 87 درصد از بالاترین ارزش خود در ماه اوت سقوط کرد.

ساعات معاملاتی اضافی به طور بالقوه می تواند به Robinhood کمک کند تا رشد خود را دوباره به دست آورد، اگر این واقعیت داشته باشد که مشتریان آن فرصت های معاملاتی بیشتری را خارج از ساعات عادی بازار می خواهند. البته رابینهود در مورد خطرات ناشی از اضافه کاری معاملات نیز هشدار داد، اما اشاره کرد که ساعات اضافی به مشتریان اجازه می دهد تا بر اساس گزارش های سود سه ماهه پس از بسته شدن بازار و همچنین بر اساس فعالیت های انجام شده در بازارهای خارجی معامله کنند.

ساعات معاملاتی جدید، Robinhood را با شرکت‌های کارگزاری سنتی مانند Charles Schwab و Fidelity که اکنون معاملات گسترده‌تری را ارائه می‌دهند، رقابتی‌تر خواهد کرد.