منو سایت

سه فارغ‌التحصیل از PayPal Ventures با سرمایه 158 میلیون دلاری خود حذف شدند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار استارتاپ
سه فارغ‌التحصیل از PayPal Ventures با سرمایه 158 میلیون دلاری خود حذف شدند

سه نفر از فارغ التحصیلان PayPal Ventures 158 میلیون دلار جمع آوری کردند Infinity Venturesیک شرکت جدید پرخطر در مراحل اولیه، اختصاص داده شده به سرمایه گذاری در استارت آپ های فین تک در سراسر جهان.

جرمی جونکر، جی گاناترا و ماریو رویز در ماه می 2021 PayPal Ventures را ترک کردند و اولین تعطیلی خود را در ژوئن گذشته و بسته شدن نهایی خود را در اکتبر 2021 انجام دادند. آنها پی پال را ترک کردند زیرا می خواستند فراتر از سرمایه گذاری صرفاً در استارت آپ های متمرکز بر پرداخت و «تمرکز صرف بر زیرساخت ها و توانایی تجارت» گسترش پیدا کنند.

در واقع، علیرغم کاهش سرعت جهانی کسب‌وکارها، زیرساخت‌ها ثابت کرده‌اند که بخش پایداری در فین‌تک است. برای Infinity، این منطقی است زیرا به گفته بنیانگذاران، “علیرغم دهه‌ها رشد فین‌تک، زیرساخت‌های پشتیبانی لزوماً به‌روز نیستند. «به‌ویژه، هدف این شرکت حمایت از استارت‌آپ‌هایی است که با «بزرگ‌ترین موانع» در زیرساخت‌های مالی امروزی مواجه هستند: دسترسی، ابزار، انعطاف‌پذیری و هزینه.

صندوق ورودی اینفینیتی قبلاً اعلام نشده بود، اما تا به امروز اینفینیتی از 11 شرکت حمایت کرده است در ایالات متحده، آسیا، آمریکای لاتین و اروپا. این استارت آپ ها عبارتند از: پاک کردن، که به عنوان صورت حساب های پرداخت شده مغز توصیف می شود. استارتاپ مکزیکی برای مدیریت هزینه شرکت مندل و Neo.taxشرکتی که می خواهد به سایر شرکت ها کمک کند تا برای تحقیق و توسعه اعتبار مالیاتی دریافت کنند.

در مجموع، اینفینیتی قصد دارد در حدود 25 شرکت خارج از صندوق سرمایه گذاری کند با اندازه چک متوسط ​​​​500000 تا 8 میلیون دلار در دورهای سری A. اگرچه تز سرمایه گذاری این شرکت از اوایل سال گذشته تغییر نکرده است، این سه می گویند که آنها با توجه به تغییر شرایط بازار، “تاکید در مرحله اولیه”، مانند سرمایه گذاری های قبل از شارژ و سرمایه گذاری های اولیه.

این شرکت از نام بردن LP های خود خودداری کرد و گفت که آنها نامی از آنها هستند ترکیبی از مدیران “برجسته” فین تک، دفاتر خانوادگی و سرمایه گذاران بزرگ نهادی.

در حالی که این سه نفر در پی پال بودند، از شرکت هایی مانند Plaid، Divvy و Acorns، در میان دیگران. آنها همچنین ادغام و خرید Venmo، Braintree، Honey، Hyperwallet، Xoom، Swift Financial و iZettle را رهبری کردند و در سرمایه گذاری های سهام در شرکت هایی مانند MercadoLibre، GoJek، Pine Labs و Uber سرمایه گذاری کردند.

جرمی جونکر، یکی از بنیانگذاران و شریک، گفت: «در دهه گذشته، صنعت فین‌تک در برنامه‌های مصرف‌کننده و تجاری با سرعتی سریع، با طراحی بصری و عملکرد شیک که واقعاً زندگی را از نظر دسترسی، شفافیت و راحتی تغییر می‌دهد، نوآوری کرده است. بیانیه. “ما فرصت بزرگی برای سرمایه گذاری در زیرساخت های کلیدی می بینیم که برنامه ها و خدمات فین تک را مقیاس پذیرتر و ایمن تر می کند. تیم ما تجربه دارد و از کثیف کردن دستان من ترسی ندارد.»

این شرکت می‌گوید که می‌خواهد به بنیان‌گذاران در همه چیز از مذاکره درباره قراردادها، تدوین نقشه راه محصول و «ارائه فرصت‌های مشارکت و مشتری» کمک کند.