منو سایت

  • خانه
  • اخبار استارتاپ
  • سوالات خود را در مورد فضای TechCrunch + Twitter با وکیل مهاجرت سوفی آلکورن ارسال کنید.

سوالات خود را در مورد فضای TechCrunch + Twitter با وکیل مهاجرت سوفی آلکورن ارسال کنید.

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار استارتاپ
سوالات خود را در مورد فضای TechCrunch + Twitter با وکیل مهاجرت سوفی آلکورن ارسال کنید.

روز سه‌شنبه، 26 آوریل، ساعت 14:30 PDT / 17:30 EDT، میزبان یک فضای توییتر با سوفی آلکورن، وکیل مهاجرت مستقر در سیلیکون ولی و نویسنده Dear Sophie، ستونی بود که هر چهارشنبه در TechCrunch + ظاهر می‌شود.

ما در مورد تعدادی از مسائل مهم برای کارگران و بنیانگذاران فناوری که در نظر دارند فروشگاهی در ایالات متحده افتتاح کنند، از جمله ویزای H-1B، مسیرهای دانشجویی مؤسس بین‌المللی، اگر در قرعه‌کشی گرین کارت انتخاب نشدید، چه کاری انجام دهید، و اطلاعات اعضا بحث خواهیم کرد. از جامعه فناوری اطلاعات اوکراین که تحت تأثیر تهاجم روسیه در حال انجام به کشورشان قرار گرفته اند.

این فضا برای همه باز است، لطفا روی را کلیک کنید یک یادآوری چت تنظیم کنید و سوالات مهاجرتی خود را ارسال کنید تا در هنگام پرسش و پاسخ آنها را مطرح کنیم.


اعضای TechCrunch + به ستون های هفتگی “سوفی عزیز” دسترسی دارند. از کد تبلیغاتی ALCORN برای خرید اشتراک یک یا دو ساله با 50٪ تخفیف استفاده کنید.

اطلاعات ارائه شده در “سوفی عزیز” اطلاعات عمومی است نه مشاوره حقوقی. برای اطلاعات بیشتر در مورد محدودیت های “سوفی عزیز”، لطفا سلب مسئولیت کامل ما را ببینید. “سوفی عزیز” یک علامت تجاری ثبت شده است. می توانید مستقیماً با سوفی در قانون مهاجرت Alcorn تماس بگیرید.