منو سایت

سود Peloton حتی بدتر از حد انتظار است

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار استارتاپ
سود Peloton حتی بدتر از حد انتظار است

ناظران بازار انتظار داشتند سه ماهه سختی برای پلوتن باشد، اما نه چندان بد. شرکت تناسب اندام وابسته به محاصره تخمین های درآمد 6 میلیون دلاری تا 964.3 میلیون دلار را از دست داده است که کمتر از 1.26 میلیارد دلار نسبت به سال گذشته است. زیان در سه ماهه به 757.1 میلیون دلار رسید.

همه نگاه ها به مدیرعامل جدید بری مک کارتی است که در ماه فوریه به عنوان یکی از بنیانگذاران جان فولی انتخاب شد. مک کارتی با باز کردن نامه سهامداران شرکت با یادداشتی تلخ نوشت: «تجدیدنظر کار سختی است. «از نظر فکری چالش برانگیز، از نظر احساسی خسته کننده، از نظر فیزیکی خسته کننده و همه کاره است. این یک ورزش با تماس کامل است.”

مک کارتی مشکلات شرکت را پس از رشد انفجاری ناشی از یک بیماری همه گیر تایید کرد. این مشکلی بود که فولی تا حد زیادی در زمان حضورش در شرکت تحت الشعاع قرار داد، اما با افزایش تولید پلوتن برای پاسخگویی به تقاضای جدید، بازگشایی باشگاه‌ها به ذخیره‌سازی کمک کرد.

مدیر اجرایی گفت: چالش موجود در تعادل مدیریت موجودی است. ما برای سرعت فعلی کسب‌وکار پول زیادی داریم و این موجودی مقدار زیادی پول خرج می‌کند، بیش از آنچه انتظار داشتیم، که باعث شد در ساختار سرمایه خود تجدید نظر کنیم (به زودی در مورد آن بیشتر توضیح خواهیم داد). خوشبختانه، خطر پیری ناچیز است و ما معتقدیم که سهام در نهایت فروخته خواهد شد، بنابراین این در درجه اول یک موضوع جریان نقدی است، نه یک موضوع ساختاری.

این شرکت همچنین با افزایش قیمت حق اشتراک ماهانه خود در اول ژوئن مواجه است. مدیر عامل به نرخ “متوسط” برداشت تا کنون اشاره کرد و پیشنهاد کرد که اگر شرایط در سطح فعلی باقی بماند، شرکت درآمد خود را 14 میلیون دلار در ماه افزایش خواهد داد. باید دید که آیا با اعمال این افزایش قیمت ها، مشترکین اضافی افزایش خواهند یافت یا خیر.

توسعه …