منو سایت

سوفی عزیز: آیا باید به دنبال ویزای K-1 باشیم یا کارت ازدواج سبز؟

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار استارتاپ
سوفی عزیز: آیا باید به دنبال ویزای K-1 باشیم یا کارت ازدواج سبز؟


در اینجا شماره دیگری از سوفی عزیز، ستون مشاوره مهاجرت در مورد کار در شرکت های فناوری است.

سوفی آلکورن، وکیل مهاجرت در سیلیکون ولی، گفت: «سؤالات شما برای انتشار دانشی که به مردم در سراسر جهان اجازه می دهد تا فراتر از مرزها بروند و رویاهای خود را دنبال کنند، حیاتی هستند. فرقی نمی‌کند که در عملیات انسانی، موسس، یا به‌دنبال شغل در سیلیکون ولی هستید، می‌خواهم به سؤالات شما در ستون بعدی پاسخ دهم.»

اعضای TechCrunch + به ستون های هفتگی “سوفی عزیز” دسترسی دارند. از کد تبلیغاتی ALCORN برای خرید اشتراک یک یا دو ساله با 50٪ تخفیف استفاده کنید.


سوفی عزیز

من یک شهروند ایالات متحده هستم که در یک سال گذشته به طور موقت در آلمان زندگی و کار می کنم.

ماه گذشته با شریک شگفت انگیزم – یک شهروند آلمانی – نامزد کردم اما اکنون باید چند ماه دیگر برای کار به ایالات متحده برگردم.

آیا باید برای نامزدم ویزای K-1 بگیرم تا وقتی به آمریکا برگشتم با من بیاید یا باید ازدواج کنیم و جدا از هم زندگی کنیم تا او بتواند گرین کارت بگیرد و در آمریکا به من ملحق شود؟

– جستجوی راه حل سریع

تصویر ترکیبی سوفی آلکورن وکیل مهاجرت در مقابل پس زمینه با آرم TechCrunch.

اعتبار تصویر: جوانا بونیاک / سوفی الکورن (در یک پنجره جدید باز می شود)

جستجوی عزیز،

این روزها در مورد مهاجرت چیزهای بسیار کمی سریع هستند – عقب ماندگی عمیق ایجاد شده توسط همه گیری جدیدترین چالش است که باعث تاخیر می شود. شریک قانونی من، آنیتا کومریکیان، و من در مورد معوقات، ویزای نامزد K-1 و گرین کارت های ازدواج در قسمت اخیر پادکست، عشق و مهاجرت صحبت کردیم.

قبل از همه‌گیری، برای نامزدی که با ویزای K-1 به ایالات متحده می‌رفت سریع‌تر از رفتن همسر با گرین کارت به ایالات متحده بود. اما همه چیز تغییر کرده است.