منو سایت

  • خانه
  • اخبار استارتاپ
  • سوفی عزیز: آیا به روز رسانی USCIS در مورد افزونه های خودکار کار و پردازش حق بیمه وجود دارد؟

سوفی عزیز: آیا به روز رسانی USCIS در مورد افزونه های خودکار کار و پردازش حق بیمه وجود دارد؟

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار استارتاپ
سوفی عزیز: آیا به روز رسانی USCIS در مورد افزونه های خودکار کار و پردازش حق بیمه وجود دارد؟

در اینجا شماره دیگری از سوفی عزیز، ستون مشاوره مهاجرت در مورد کار در شرکت های فناوری است.

سوفی آلکورن، وکیل مهاجرت در سیلیکون ولی، گفت: «سؤالات شما برای انتشار دانشی که به مردم در سراسر جهان اجازه می دهد تا فراتر از مرزها بروند و رویاهای خود را دنبال کنند، حیاتی هستند. چه با مردم سر و کار داشته باشید، چه با یک بنیانگذار یا به دنبال کار در سیلیکون ولی هستید، مایلم به سوالات شما در ستون بعدی پاسخ دهم.

اعضای TechCrunch + به ستون های هفتگی “سوفی عزیز” دسترسی دارند. از کد تبلیغاتی ALCORN برای خرید اشتراک یک یا دو ساله با 50٪ تخفیف استفاده کنید.


سوفی عزیز

H-1B من در اواخر ماه مه منقضی می شود و کارفرمای من اخیرا درخواست تمدید کرده است. من نگران نتایج هستم.

آیا می توانم پردازش حق بیمه را اضافه کنم و شخصاً هزینه آن را پرداخت کنم؟ من در حال بررسی یک دادخواست برای کارت سبز EB-2 NIW هستم – برای پردازش حق بیمه چه چیز جدیدی وجود دارد؟

– تشنه فن آوری بالا

گرسنه عزیز

خواسته های شما برای امنیت و آزادی در میان بسیاری از مردم طنین انداز است! برخی از به روز رسانی های هیجان انگیز از خدمات شهروندی و مهاجرت ایالات متحده در مورد موضوعات تمدید خودکار و پردازش حق بیمه به تازگی رسیده است. این خبر شگفت انگیز است که USCIS متعهد به بهبود کیفیت خدمات خود است.

آنها به دلیل بیماری همه گیر، مشکلات مالی و پردازش کاغذ، که اخیراً در پادکست خود درباره وضعیت مهاجرت توضیح دادم، عقب مانده اند.

آخرین مورد برای تمدید خودکار مجوز استخدام

USCIS به تازگی تمدید خودکار اسناد مجوز استخدام و مجوز استخدام (EAD) را برای برخی از متقاضیان تمدید اعلام کرده است، یک قانون موقت نهایی جدید که به زودی برای کاهش عقب ماندگی و استرس بر نیروی کار لازم‌الاجرا خواهد شد.

پیش از این، یک تمدید خودکار EAD 180 روزه برای دسته‌های خاص وجود داشت. از 4 مه 2022 تا 26 اکتبر 2023 به 360 روز برای مجموع 540 روز تمدید خواهد شد. این ارتباط برای بسیاری از دسته ها مانند H-4، L-2 و E-1 / E-2 / مفید خواهد بود. همسران E-3 و همچنین پناهجویان و دارندگان TPS و متقاضیان وضعیت.

H-1Bs

در قرعه کشی امسال H-1B که در ماه مارس به پایان رسید، USCIS رکورد 483927 ثبت نام را دریافت کرد که نسبت به سال 2021 افزایش چشمگیری به میزان 56.8% داشت. بالاتر از یک دانشگاه آمریکایی USCIS گزارش داد که حدود 31٪ از همه ثبت نام کنندگان دارای مدارک بالاتر بودند.

برخلاف فرآیند ثبت نام سالانه قرعه کشی H-1B که دیجیتالی است، درخواست های واقعی H-1B هنوز روی کاغذ هستند. ثبت درخواست اولیه یا تمدید H-1B مستلزم ارسال فرم درخواست و مدارک پشتیبان بر روی کاغذ به USCIS است.

تصویر ترکیبی سوفی آلکورن وکیل مهاجرت در مقابل پس زمینه با آرم TechCrunch.

اعتبار تصویر: جوانا بونیاک / سوفی الکورن (در یک پنجره جدید باز می شود)

برای تمدید، ذینفعان درخواست های H-1B به طور خودکار مجوز کار را از اطلاعیه دریافت I-797 برای ارسال به موقع فرم I-129 توسط کارفرما حداکثر تا 240 روز دریافت می کنند. به همین دلیل است که برخی از کارفرمایان ترجیح می دهند در پردازش های درجه یک برای برنامه های افزودنی H-1B سرمایه گذاری نکنند.