منو سایت

سوفی عزیز: آیا مزایای مشروط کارآفرین بین المللی نسبت به ویزای O-1 وجود دارد؟

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار استارتاپ
سوفی عزیز: آیا مزایای مشروط کارآفرین بین المللی نسبت به ویزای O-1 وجود دارد؟

در اینجا شماره دیگری از سوفی عزیز، ستون مشاوره مهاجرت در مورد کار در شرکت های فناوری است.

سوفی آلکورن، وکیل مهاجرت در سیلیکون ولی، گفت: «سؤالات شما برای انتشار دانشی که به مردم در سراسر جهان اجازه می دهد تا فراتر از مرزها بروند و رویاهای خود را دنبال کنند، حیاتی هستند. فرقی نمی‌کند که در عملیات انسانی، موسس، یا به‌دنبال شغل در سیلیکون ولی هستید، می‌خواهم به سؤالات شما در ستون بعدی پاسخ دهم.»

اعضای TechCrunch + به ستون های هفتگی “سوفی عزیز” دسترسی دارند. از کد تبلیغاتی ALCORN برای خرید اشتراک یک یا دو ساله با 50٪ تخفیف استفاده کنید.


سوفی عزیز

آیا مزیتی برای آزادی مشروط برای یک کارآفرین بین المللی نسبت به ویزای O-1 وجود دارد؟

به نظر می رسد IEP به 250000 دلار حمایت سازمانی نیاز دارد – بنابراین دریافت O-1A از آنجا به نظر نمی رسد دامنه وسیعی داشته باشد.

من احساس می کنم که O-1A مزایای بسیار بیشتری دارد. دوست دارم نظر شما را در این مورد بشنوم.

– کارآفرین بی حوصله

عزیز بی حوصله

چه سوال خوبی!

آزادی مشروط بین المللی کارآفرین (IEP) بهترین گزینه بعدی برای ویزای استارت آپ است. شرایط صلاحیت او مشابه ویزای راه اندازی است که من شخصا در تهیه آن برای نماینده زو لوفگرن کمک کردم! این ویزای راه اندازی پیشنهادی جدید در حال حاضر برای گنجاندن در قوانین کنگره برای افزایش رقابت جهانی ایالات متحده در نظر گرفته شده است.

تصویر ترکیبی سوفی آلکورن وکیل مهاجرت در مقابل پس زمینه با آرم TechCrunch.

اعتبار تصویر: جوانا بونیاک / سوفی الکورن (در یک پنجره جدید باز می شود)

تا زمانی که ویزای راه اندازی جدید تایید شود، در اینجا مزایا و معایب اصلی IEP و مقایسه آن با ویزای O-1A برای توانایی های استثنایی آورده شده است:

صلاحیت برای IEP و O-1A

شما اشاره کردید که یکی از معیارهای واجد شرایط بودن برای IEP گرفتن حداقل 250000 دلار از سرمایه گذاران است. این رقم در شروع سال مالی فدرال جدید در 1 اکتبر 2021 به 264,147 دلار افزایش یافته است و قرار است دوباره در سال 2024 تعدیل شود. برای برنامه ریزی شما، حداقل میزان سرمایه گذاری و درآمد IEP مطابق با شاخص قیمت مصرف کننده تنظیم می شود. برای همه کاربران شهری – این تنظیمات هر سه سال یکبار انجام می شود. معیارهایی که برای واجد شرایط بودن برای IEP باید رعایت کنید:

  • استارت آپ شما کمتر از پنج سال قدمت دارد.
  • شما صاحب حداقل 10 درصد هستید.