منو سایت

سوفی عزیز: اخبار ویزای راه اندازی، استعلام در مورد H-1B و STEM OPT

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار استارتاپ
Log4Shell برای هک سرورهای VMWare استفاده می شود

در اینجا شماره دیگری از سوفی عزیز، ستون مشاوره مهاجرت در مورد کار در شرکت های فناوری است.

سوفی آلکورن، وکیل مهاجرت در سیلیکون ولی، گفت: «سؤالات شما برای انتشار دانشی که به مردم در سراسر جهان اجازه می دهد تا فراتر از مرزها بروند و رویاهای خود را دنبال کنند، حیاتی هستند. فرقی نمی‌کند که در عملیات انسانی، موسس، یا به‌دنبال شغل در سیلیکون ولی هستید، می‌خواهم به سؤالات شما در ستون بعدی پاسخ دهم.»

اعضای TechCrunch + به ستون های هفتگی “سوفی عزیز” دسترسی دارند. از کد تبلیغاتی ALCORN برای خرید اشتراک یک یا دو ساله با 50٪ تخفیف استفاده کنید.


سوفی عزیز

STEM OPT من در فوریه 2023 منقضی می شود. شرکت من این سیاست را دارد که من را در قرعه کشی H-1B ثبت نام نمی کند، زیرا بیش از یک سال از OPT باقی مانده است.

الان چه گزینه هایی دارم؟

“نگران دوبلین.”

قربانیان عزیز

بسیار متاسفم که می شنوم که کارفرمای شما شما را برای قرعه کشی H-1B آتی در ماه مارس ثبت نام نمی کند، که آخرین فرصتی است که کارفرمای شما باید شما را در قرعه کشی شرکت دهد. ما اغلب می بینیم که اکثر شرکت های فناوری از هر فرصتی برای ثبت نام همه کارکنان OPT استفاده می کنند تا زمانی که آنها انتخاب شوند.

با توجه به اینکه F-1 STEM OPT شما در فوریه 2023 منقضی می شود، باید اکنون با یک وکیل مهاجرت با تجربه که می تواند بر اساس موقعیت، تجربه و اهداف منحصر به فرد شما پیشنهاداتی را ارائه دهد، به سایر گزینه های ویزا یا گرین کارت نگاه کنید. احتمالاً برای یافتن کارفرمایی که بخواهد شما را در قرعه کشی H-1B امسال ثبت نام کند، دیر شده است. با این حال، می‌توانید به دنبال شرکتی باشید که مایل به پیگیری H-1B باشد، بدون سقف که شامل قرعه‌کشی نمی‌شود و می‌تواند در هر زمانی از سال درخواست دهد.

تصویر ترکیبی سوفی آلکورن وکیل مهاجرت در مقابل پس زمینه با آرم TechCrunch.

اعتبار تصویر: جوانا بونیاک / سوفی الکورن (در یک پنجره جدید باز می شود)

ویزای کاری مانند H-1B نیاز به شرکتی دارد که حامی شما باشد، بنابراین باید به دنبال موقعیت های دیگر در شرکت هایی باشید که دارای فرهنگ تنوع و شمول هستند و مایل به حمایت مالی از شما هستند. تقاضای بالای فعلی برای استعداد STEM به این معنی است که شما باید چندین فرصت شغلی داشته باشید.

علاوه بر این، خدمات شهروندی و مهاجرت ایالات متحده (USCIS) اخیراً چندین تغییر در سیاست ایجاد کرده است که برای حفظ دانشجویان بین المللی STEM در ایالات متحده طراحی شده است، مانند به رسمیت شناختن برخی از پایان نامه های دکترا و جوایز درجه دکترا. بورسیه های تحصیلی واجد شرایط دریافت جایزه ویزای تعالی O-1A ملی یا بین المللی.

مسیر را حفظ کنید – جایی که اراده وجود دارد، راهی وجود دارد!

– سوفی

سوفی عزیز

در طول سال ها صحبت های زیادی در مورد ویزای استارت آپ صورت گرفته است.

آیا فکر می کنید امسال سالی است که واقعاً در آن ایجاد می شود؟

– یک کارآفرین استثنایی