منو سایت

سوفی عزیز: چه زمانی باید از مهندسین گرین کارت حمایت مالی کنم؟

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار استارتاپ
سوفی عزیز: چه زمانی باید از مهندسین گرین کارت حمایت مالی کنم؟

در اینجا شماره دیگری از سوفی عزیز، ستون مشاوره مهاجرت در مورد کار در شرکت های فناوری است.

سوفی آلکورن، وکیل مهاجرت در سیلیکون ولی، گفت: «سؤالات شما برای انتشار دانشی که به مردم در سراسر جهان اجازه می دهد تا فراتر از مرزها بروند و رویاهای خود را دنبال کنند، حیاتی هستند. فرقی نمی‌کند که در عملیات انسانی، موسس، یا به‌دنبال شغل در سیلیکون ولی هستید، می‌خواهم به سؤالات شما در ستون بعدی پاسخ دهم.»

اعضای TechCrunch + به ستون های هفتگی “سوفی عزیز” دسترسی دارند. از کد تبلیغاتی ALCORN برای خرید اشتراک یک یا دو ساله با 50٪ تخفیف استفاده کنید.


سوفی عزیز

مهندسانی که ما سعی می کنیم استخدام کنیم به طور فزاینده ای می خواهند از آنها برای کارت سبز حمایت کنند. من هیچ تجربه ای در زمینه منابع انسانی ندارم، اما در ابتدا مسئولیت منابع انسانی به من محول شد.

میشه توضیح مختصری در مورد گرین کارت های موجود بدین؟

آیا می توان بدون دریافت ویزای H-1B یا دیگر ویزا، برای دریافت گرین کارت اسپانسر شخصی شد؟ کدام گرین کارت سریعتر است؟

– استعداد راهنمایی

هدف گیری عزیز

با رقابت مداوم و تشدید شده برای استعدادهای تکنولوژیک پس از استعفای بزرگ، متوجه شدم که اغلب با مسائلی مانند شما سروکار دارم. این تعجب آور نیست: طبق گزارش هاروارد بیزینس ریویو، گردش مالی در فناوری در سال گذشته به طرز قابل توجهی بیشتر از بخش مراقبت های بهداشتی بود. استعفاها در صنعت فناوری در سال گذشته نسبت به سال قبل 4.5 درصد افزایش داشته در حالی که در بخش بهداشت و درمان استعفای 3.6 درصد افزایش یافته است.

همانطور که این فرآیند را بررسی می کنید، به گرین کارت و سایر حمایت های مهاجرتی نه تنها به عنوان راهی برای جذب و حفظ کارمندان، بلکه به عنوان فرصتی برای شکل دادن به فرهنگ شرکت خود نیز توجه کنید. اکنون زمان آن است که شرکت خود را به عنوان شرکتی معرفی کنید که به نوآوری، تنوع، خلاقیت، مشارکت و امنیت و رفاه کارکنان شما اهمیت می دهد. این در نهایت پایداری را برای شرکت شما به ارمغان می آورد.

بیایید وارد آن شویم.

کدام گرین کارت سریعتر است؟

از میان تمامی گرین کارت های مبتنی بر اشتغال، گرین کارت EB-1A با قابلیت های استثنایی سریع ترین گزینه است. این گزینه به مدرک قابل توجهی برای موفقیت در زمینه شما نیاز دارد – که می تواند برای برخی چالش برانگیز باشد (جزئیات بیشتر در زیر).

EB-1A به دو دلیل اصلی سریعترین است: در حال حاضر پردازش حق بیمه را امکان پذیر می کند، که در آن می توانید 2500 دلار اضافی بپردازید و دولت در عرض 15 روز تقویمی در مورد این دادخواست حکم خواهد کرد، و برای افرادی که دارای گرین کارت برای هند / چین هستند. دسته بندی کارت سبز EB-1 First Preference همیشه بیشترین ترافیک و در دسترس بودن را دارد.

خبر خوب در مورد پردازش گرین کارت: خدمات شهروندی و مهاجرت ایالات متحده به تازگی اعلام کرده است که پردازش درجه یک را به دسته های بیشتری اضافه می کند. این سال مالی یک گزینه پردازش حق بیمه به هر دو دسته EB-1C چند ملیتی و کارت سبز اجرایی و دسته EB-2 National Interest Waiver اضافه خواهد کرد. در ماه‌های آینده، USCIS این گزینه را منتشر خواهد کرد: شما می‌توانید 2500 دلار اضافی بپردازید، و USCIS قول خواهد داد که طومار I-140 شما را در EB-1C یا EB-2NIW در 45 (نه 15!) روز بررسی کند.

تصویر ترکیبی سوفی آلکورن وکیل مهاجرت در مقابل پس زمینه با آرم TechCrunch.

اعتبار تصویر: جوانا بونیاک / سوفی الکورن (در یک پنجره جدید باز می شود)