منو سایت

سیمون گیرتز از پروژه ها به سمت محصولات حرکت می کند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار استارتاپ
سیمون گیرتز از پروژه ها به سمت محصولات حرکت می کند

سیمون گیرز می خندد: “خوشحالم که یک خانواده سلطنتی نیستم.” “من خوشحالم که زنی هستم که کارهایی انجام می دهد.”

ملکه سابق ربات های بداخلاق یوتیوب، تاج و تخت خود را به همان اندازه که از آن بزرگتر کرده است، رها نکرده است. چند سال پیش، زمان کنار گذاشتن دستگاه صبحانه، ربات رژ لب و سر مانکن پلی استایرن بود که به صفحه کلید کوبید و به نوعی با تقریب تقریبی نظرات در اینترنت به این سو و آن سو می‌چرخید.

او توضیح می‌دهد: «فقط شروع به احساس غیرصادقانه کرد. “اگر به این افتخار نکنم، چه کنم؟” پیدا کردن راه هایی برای تغییر آن در حالی که در حال تغییر بودم واقعاً جالب بود.”

خارج از ویدئوهای آنلاین، این به معنای حرکت از سانفرانسیسکو به لس آنجلس در صف “صندلی های موسیقی برای شهرها” بود. در حال حاضر، حداقل این یکی ماندگارتر است. گیرتز خانه ای خرید که در آن توانست با راه اندازی یک کارگاه در حیاط خلوت خود از سفر سنتی به لس آنجلس فرار کند.

خود خانه به ناچار به بوم نقاشی او تبدیل شد. او گفت: «احساس می‌کنم از زمینه‌ای برای ساختن فرصت‌ها می‌گذرم. “من می خواهم یک عرشه پشت بام بسازم و می خواهم یک سرسره به حیاط بیرون کارگاهم داشته باشم.

انجام خانه پر از پروژه ها جایزه خودش بود – و غذا برای مرحله آخر سفر گیرتز به یوتیوب. یک تخت ذخیره‌سازی پوشیده از برگ‌های چوبی، یک لوستر گیاهی و یک صندلی وجود دارد که به سگ نجات سه‌پایش، اسکرپس، اجازه می‌دهد تا زمانی که با رایانه‌اش کار می‌کند، کنارش بنشیند (همانطور که در تماس فعلی زوم ما وجود دارد). در ماه سپتامبر، او میز مکانیکی را با یک میل لنگ دستی، که سطحی برای ساخت پازل را نشان می دهد، معرفی کرد.

دومی در این هفته در «آیا این بدترین معمای جهان است» بازی کرد. این ویدئو با فاصله 19 ساعت و 23 دقیقه ای بین Giertz شروع می شود که یک پازل تمام سفید از 499 قطعه را کنار هم می گذارد. یک غیبت قابل توجه وجود دارد – یک فضای منفی کوچک که یک قطعه 500 باید در آن جا بیفتد. اما همانطور که عنوان نشان می دهد، همه چیز بر اساس طراحی است. او در این ویدئو گفت: “این بدترین راهی نیست که من وقتم را صرف کرده ام.” یک بار خودم را به مدت 48 ساعت در حمام حبس کردم و ترجیح دادم این کار را انجام دهم.

سیمون گیرتز از پروژه ها به سمت محصولات حرکت می کند

اعتبار تصویر: سیمون گیرز

گیرتز بدیهی است که در بخش ارائه (“پنج ستاره، بهتر از محبوس شدن در حمام”) برای چیزی که یکی از اولین محصولات او بود، کار کرده است. این ویدیو همچنین به عنوان یک شروع در پشتی برای Yetch (نام خانوادگی او به صورت آوایی به زبان انگلیسی نوشته شده است)، یک فروشگاه آنلاین جدید است که در آن می‌توانید در حال حاضر «پازل سفید ناقص» را با قیمت 35 دلار برای آن آخر هفته‌های بارانی پیش‌سفارش دهید. توالت آن را برش نمی دهد.

با این حال، او به سرعت توضیح می دهد، این چیزی بیش از یک فروشگاه استاندارد YouTube با نفوذ شما است. این گامی به سوی درک شکلی است که کار او را به دنیایی فراتر از روبات های فاسد می برد. این موضوعی است که گیرتز وقتی با او در صحنه آخرین Disrupt قبل از پایان جهان صحبت کردم، به آن پرداخت. او تقویم روزانه را روی میز بین ما گذاشت. این محصول که در حال حاضر با قیمت بسیار گران قیمت 365 دلار در سایت موجود است، برای اولین بار در یک ویدئو در سال 2018 ظاهر شد که در آن گیرتز نقشی را که برای کمک به او در ایجاد عادت مراقبه روزانه ایفا کرد، شرح می دهد. با قرار دادن روزهای نوری بر روی یک برد مدار چاپی طلایی، تقویم کمپین Kickstarter خود را دریافت کرد و نزدیک به 600000 دلار برای یک هدف 35000 دلاری جمع آوری کرد.

نمایش Simone Gierz DSC04163

Giertz (چپ)، مچ پا من (راست). اعتبار تصویر: TechCrunch

این الگوی عالی برای پشتیبانی شغلی بود – الگویی که موفقیت فعلی را با جاه طلبی های آینده ترکیب می کند: یک ویدیوی YouTube برای ایجاد یک محصول، فروش محصول، تکرار. گرچه گیرز می‌گوید چنین جاه‌طلبی به مدت‌ها قبل از شروع کار بر روی اولین ربات پوسیده‌اش برمی‌گردد.

او گفت: «حتی قبل از راه‌اندازی کانال یوتیوب خود، به یاد دارم که چند ویدیو در مورد IDEO و نحوه کار آن‌ها در توسعه محصولات و حل مشکلات مصرف‌کننده دیدم. به یاد دارم که دویدم و آن را به مادرم نشان دادم و گفتم: «بالاخره می‌دانم می‌خواهم چه کار کنم!» ویدیو را به او نشان دادم و او گفت: «خب، این همان کاری است که تو همیشه می‌خواستی انجامش بدهی.» شما همیشه می خواستید مشکلات را حل کنید و کارها را انجام دهید. فقط هرگز با هم نیستیم.”

همه‌گیری – و مبارزات سلامت شخصی که قبل از آن وجود داشت – به انگیزه تصمیم برای تبدیل پروژه‌ها به محصول کمک کرد.

سیمون گیرتز از پروژه ها به سمت محصولات حرکت می کند

اعتبار تصویر: سیمون گیرز

گیرز گفت: «وقتی فهمیدم تومور مغزی دارم، احساس کردم باید در صندلی عقب زندگی‌ام بنشینم. این شرایط کاملاً خارج از کنترل من بود و من فقط باید با ضربات غلت می زدم و سعی می کردم بهترین نتیجه را از این موقعیت بگیرم. من برای سال 2020 بسیار هیجان زده بودم، بالاخره سالم بودم و امسال سال من بود. و سپس همه گیری رخ داد. او واقعاً چنین احساسی داشت. ما فقط سعی خواهیم کرد از این شرایط حداکثر استفاده را ببریم و سعی می کنیم در آن محدودیت ها کار کنیم. این فرصتی بود تا برنامه ام را کند کنم و زمان زیادی برای ساختن چیزها داشته باشم. و من فکر می‌کنم که مستقیماً به این تجارت محصول منجر شد، زیرا در غیر این صورت من فقط پروژه‌ها را با عجله انجام می‌دادم و سعی می‌کردم آن‌ها را تا حد امکان سریع برای دوربین بسازم.”

انتخاب Yetch کوچک است – علاوه بر دو محصول فوق، یک جفت حلقه مکمل نیز به فروش می رساند: یک پیچ و یک پیچ گوشتی. این پروژه‌ها که وارد فاز محصول می‌شوند، توسط تیم کوچک و تازه‌کار آن مورد ارزیابی قرار می‌گیرند تا فرآیند دشوار عرضه یک محصول در بازار آغاز شود. این شامل تولید، ناوبری زنجیره تامین و – در مورد محصول اول – درک این موضوع است که ایجاد یک پازل با یک قطعه گمشده دشوارتر از طراحی یک پازل کامل و حذف آن به صورت دستی است.

قطعات گم شده سپس به Giertz پست خواهند شد.

سیمون گیرتز از پروژه ها به سمت محصولات حرکت می کند

اعتبار تصویر: سیمون گیرز

مهمتر از همه، محصولات تمرکز بسیاری از کارهای او هستند: تعامل مفید و بی فایده. او در ویدیوی همراه با پازل توضیح می دهد: “شعار Yetch راه حل های منحصر به فرد برای مشکلات روزمره است.” بنابراین، بدیهی است که اولین محصولی که قرار است به شما نشان دهم به هیچ وجه با آن مطابقت ندارد.

گیرز به نوبه خود هیچ درگیری نمی بیند. «فکر نمی‌کنم این یک جنگ باشد. برای من، آنها بدون مشکل در کنار هم زندگی می کنند، زیرا بی فایده منجر به مفید می شود. و بی فایده به ایجاد بازیگوشی و گشاده رویی کمک می کند، که به من امکان می دهد به گونه ای فکر کنم که در غیر این صورت فکر نمی کردم. اگر بنشینم و فکر کنم که “باید یک چیز عالی بیاورم” هرگز آن را انجام نخواهم داد. من خفه خواهم شد. بنابراین بی فایده هدف نهایی است و آنها به تنهایی سرگرم می شوند.»