منو سایت

سینت سایزر دستی لذت بخش Orba Artiphon دنباله ای پیدا می کند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار استارتاپ
سینت سایزر دستی لذت بخش Orba Artiphon دنباله ای پیدا می کند

من دوست دارم شرکت های بیشتری مانند آرتیفون در جهان ببینم. استارت آپ های سخت افزاری با ایده های هوشمندانه و توانایی ارائه آنها به بازار. در نوامبر 2020، من زمان زیادی را با سینت سایزر / سمپلر / ابزار دستی این شرکت گذراندم. این من را به وندی کارلوس تبدیل نکرد، اما به من کمک کرد تا چند ساعت همه‌گیر تاریک را پشت سر بگذارم و برخی از نورون‌ها را وادار به ساخت موسیقی کرد.

قدرت دستگاه در مانع بسیار کم آن برای ورود است. هیچ درس یا مهارت های موسیقی مورد نیاز نیست – فقط یک یا دو دست آزاد و میل به رشته فرنگی با صدا. امروزه این دستگاه دنباله‌ای به نام Orba 2 دریافت می‌کند. این محصول با پایه‌ای گرد و هشت لنت حساس به لمس که به صورت مثلث‌هایی مانند برش‌های پیتزا چیده شده‌اند، مشابه مدل قبلی خود به نظر می‌رسد.

سینت سایزر دستی لذت بخش Orba Artiphon دنباله ای پیدا می کند

اعتبار تصویر: آرتیفون

این دستگاه تا حد زیادی مانند Orba 1 عمل می کند، اما دارای یک موتور صوتی به روز شده با نمونه های صوتی داخلی جدید است. آنها با سنسورهای داخلی تکمیل می شوند که به شما امکان می دهد صدا را با صحبت کردن، تکان دادن و چرخش دستگاه تغییر دهید. در مجموع 9 ژست وجود دارد. کاربران همچنین می‌توانند مستقیماً روی دستگاه یا با برنامه Orba مرتبط با آن بچرخند.

مایک بوترا، مدیرعامل این شرکت در بیانیه‌ای گفت: «ما می‌خواهیم مردم در زندگی روزمره خود را به صورت موسیقی بیان کنند. ما رویای این را داشتیم که به همه اجازه دهیم هر صدایی را که تصور می کنند، هر کجا که می روند، بدون نگرانی در مورد مهارت های سازهای تاریخی یا تئوری موسیقی انتزاعی، بنوازند. Orba 2 بالاخره آن را ممکن می کند.

همه گفته شد، نمونه‌گر می‌تواند تا پنج دقیقه / 128 چرخه دستگاه را ضبط کند، همراه با ویژگی جدیدی که به پخش سریع کمک می‌کند. واضح است که بازی نهایی سیستم را به نادرست ترین شواهد ممکن تبدیل می کند. اگرچه، برای کاربران پیشرفته تر، به عنوان یک کنترلر MIDI (از طریق USB-C یا بلوتوث) برای برنامه هایی مانند GarageBand، Ableton Live، Logic Pro و Pro Tools نیز عمل می کند.

سینت سایزر دستی لذت بخش Orba Artiphon دنباله ای پیدا می کند

سینت سایزر دستی Orba آرتیفون. اعتبار تصویر: Artiphon / mockups-design.com

Orba 2 قیمتی معادل 150 دلار دارد – به خصوص قیمت 50 دلاری آن در مقایسه با نسخه بسیار مقرون به صرفه قبلی خود. Artiphon همچنین پس از انتشار اولین Orba تعدادی ویژگی جدید از جمله توانایی استفاده از دستگاه به عنوان ویرایشگر ویدیو را اضافه کرد.