شانس شما برای صرفه جویی 300 دلاری از مجوزهای TC Sessions: Mobility 2022 در روز جمعه به پایان می رسد

شانس شما برای صرفه جویی 300 دلاری از مجوزهای TC Sessions: Mobility 2022 در روز جمعه به پایان می رسد

آقایان متحرک، آیا قصد شرکت دارید؟ جلسات TC: Mobility 2022 اما خرید پاس شما مدام از لیست کارهای شما خارج می شود؟ خوب گوش کن این آخرین هفته ای است که در آن می توانید 300 دلار از هزینه ورودی صرفه جویی کنید. قیمت گذاری اولیه بلافاصله در ناپدید می شود ساعت 23:59 (PT) جمعه، 1 آوریل.

بوای به زودی تو امروز و سه بنجامین بزرگ را در کیف پول خود نگه دارید. آیا ارزش تغییر چند اولویت را دارد، امیریت؟

برای پیوستن به بیش از 2000 بازدیدکننده در 18 تا 19 مه در سن متئو، کالیفرنیا برای دو روز برنامه‌ریزی اختصاص داده شده به بنیان‌گذاران، سازندگان و سرمایه‌گذارانی که در حال تغییر چهره و آینده حمل‌ونقل هستند، آماده شوید.

ما از بهترین و باهوش ترین افراد در زمینه تحرک دعوت می کنیم تا روی صحنه بروند و دانش عمیق و تجربه گسترده خود را در مسیریابی در فراز و نشیب های ساخت، مقیاس گذاری و تامین مالی استارت آپ های تحرک به اشتراک بگذارند. آنها بینشی در مورد اینکه فناوری و صنعت امروز کجا هستند و فردا به کجا خواهند رفت، ارائه خواهند داد.

در اینجا فقط یک مثال است. سرمایه و انبوهی برای تردد یک وسیله نقلیه خودران یا راه اندازی یک EV مورد نیاز است. این نوع تزریق پول معمولاً به جیب های عمیقی از صندوق های تامینی، سلاح های مخاطره آمیز استراتژیک و سرمایه گذاران سازمانی نیاز دارد.

به همین دلیل است که ما از جان دیو (GM Ventures)، تیلور اوگان (سرمایه گاو برفی) و ترینا ون پلت (اینتل کپیتال) دعوت کردیم تا نظرات خود را در طی یک بحث پانل در مورد فرصت های بودجه استراتژیک برای استارت آپ ها به اشتراک بگذارند.

در هفته های آینده سخنرانان بیشتری را اعلام خواهیم کرد و دستور کار رسمی به زودی ارائه می شود. برای به روز رسانی ثبت نام کنید و آخرین اطلاعیه های سخنران، جزئیات رویداد و پیشنهادات ویژه را دریافت کنید.

آخرین رویداد تحرک شخصی ما در سال 2019 بود (جهنم، هنوز باورش سخت است) و ممکن است از خود بپرسید که آیا منطقی است که دو روز از برنامه خود صرف نظر کنید. در اینجا Jens Lehmann، مدیر فنی و مدیر محصول SAP، در مورد تجربه خود گفته است.

TC Sessions: تحرک قطعاً ارزش وقت گذاشتن را دارد، به خصوص اگر در مراحل اولیه موسس باشید. شما می توانید با افرادی در حوزه کاری خود ارتباط برقرار کنید و از بنیانگذاران، که به معنای واقعی کلمه یک سال در یک سفر هستند، بیاموزید. شما همچنین می‌توانید با محرک‌ها و تکان‌دهنده‌ها – افرادی که این اتفاق را می‌دهند – ملاقات کنید و با آنها صحبت کنید.

جلسات TC: Mobility 2022 در تاریخ 18 تا 19 می در سن ماتئو، کالیفرنیا با نظر اختصاصی یک تحلیلگر آنلاین در 20 می برگزار می شود. اما قیمت اولیه تبخیر می شود در روز جمعه 1 آوریل. مهلت را رد کنید پاس خود را بخرید و 300 دلار پس انداز کنید. منتظر چی هستی؟

آیا شرکت شما علاقه مند به حمایت مالی یا برگزاری نمایشگاه TC Sessions: Mobility 2022 است؟ با تیم فروش حامی ما از طریق تماس بگیرید این فرم را پر کنید.

(function () {var func = function () {var iframe = document.getElementById (‘wpcom-iframe-e7dd6bbdbceb829774052566487b4cc4’) if (iframe) {iframe.onload = function () {iframe.content:’inframe. ‘ wpcom-iframe-e7dd6bbdbceb829774052566487b4cc4 ‘}، “https: / / tcprotectedembed.com”); }} // اندازه گیری خودکار iframe var pon funcSize {vard funcSize createElement (‘a’); origin.href = e.origin; // اگر (‘tcprotectedembed.com’! == origin.host) برگشت، مبدا پیام را بررسی کنید. // اگر (‘object’! == typeof e.data || undefined === e.data.msg_type) برگردد، بررسی کنید که پیام در قالبی باشد که انتظار داریم. سوئیچ (e.data.msg_type) case ‘poll_size: answer’: var iframe = document.getElementById (e.data._request .frame_id); if (iframe && ” === iframe.width) iframe.width = “100%”; if (iframe && ” === iframe.height) iframe.height = parseInt (e.data.height); برگشت؛ پیش فرض: بازگشت; }} if (‘function’ === typeof window.addEventListener) {window.addEventListener (‘message’, funcSizeResponse, false); } else if (‘function’ === typeof window.attachEvent) {window.attachEvent (‘onmessage’, funcSizeResponse); }} if (document.readyState === ‘تکمیل شد’) {func.apply (); / * سازگاری برای اسکرول بی نهایت * /} other if (document.addEventListener) {document.addEventListener (‘DOMContentLoaded’, func, false); } else if (document.attachEvent) (document.attachEvent) (‘onreadystatechange’, func); }}) ();