منو سایت

  • خانه
  • اخبار استارتاپ
  • شان مگوایر از Sequoia در مورد رقابت و حکم در یک سرمایه گذاری ارزهای دیجیتال – “بسیاری از VC … بازنشسته خواهند شد”

شان مگوایر از Sequoia در مورد رقابت و حکم در یک سرمایه گذاری ارزهای دیجیتال – “بسیاری از VC … بازنشسته خواهند شد”

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار استارتاپ
شان مگوایر از Sequoia در مورد رقابت و حکم در یک سرمایه گذاری ارزهای دیجیتال - "بسیاری از VC ... بازنشسته خواهند شد"

با ادامه رونق کریپتوکارنسی، شرکت مخاطره‌پذیر معروف Sequoia نه تنها با a16z در سراسر جهان رقابت می‌کند، بلکه با رشد فزاینده صندوق‌های مخاطره‌آمیز محلی ارزهای دیجیتال رقابت می‌کند، که شاهد رشد دارایی‌های آن‌ها و تضعیف نفوذ آنها سلسله‌مراتب سرمایه‌گذاری سنتی هستند. در گفتگو در پادکست جدید وب 3 تک کرانچ واکنش زنجیره ایشان مگوایر، شریک رمزنگاری سکویا، در مورد تعهد این شرکت به این بخش، چالش‌های نظارتی و آنچه که بسیاری از سرمایه‌گذاران ارز دیجیتال هنوز نمی‌دانند، صحبت می‌کند.

اوایل سال جاری، Sequoia یک زیرمجموعه 500 تا 600 میلیون دلاری برای خرید ارزهای دیجیتال اعلام کرد. این شرکت در طول سال‌ها سرمایه‌گذاری‌های زیادی را در استارت‌آپ‌های رمزنگاری انجام داده است، از جمله Fireblocks و FTX، اما در حالی که آندرسن هوروویتز برای تعهد به یک صندوق رمزنگاری ویژه در سال 2018 خیلی زود بود، Sequoia به سرمایه‌گذاری در سهام از طریق صندوق‌های مشترک خود ادامه داد.

از آنجایی که صنعت کریپتو به ایجاد استارت‌آپ‌های جدید تک‌شاخ ادامه می‌دهد، سرد شدن سریع سهام فناوری در بازار عمومی تهدیدی برای توقف رشد در یک دسته نوظهور است که هنوز به شدت در برابر شرایط کلان آسیب‌پذیر است. در گفتگوی ما، مگوایر بر این باور خود تأکید کرد که بسیاری از صندوق‌های دیگر که انگشتان خود را در ارزهای دیجیتال فرو می‌برند، زمانی که بازار کمتر درخشان شود، «خروج می‌شوند»، اما او معتقد است که سکویا قبلاً به یک رابطه بلندمدت با این بخش متعهد شده است. نیات ثابت.»

سکویا با هر کاری که انجام می‌دهیم بسیار متفکر است و زمان زیادی را صرف بحث در مورد هر تغییر استراتژی، همه چیز می‌کنیم، هر سرمایه‌گذاری اولیه را تا جزئیات گاهی دردناک مورد بحث قرار می‌دهیم، اما به ما کمک می‌کند تصمیم‌های واقعاً خوبی بگیریم و به عنوان یک تیم تصمیم‌گیری کنیم. مگوایر به ما می گوید و نه به عنوان افراد. زمانی که تصمیم می‌گیریم کاری انجام دهیم، این اتفاق نمی‌افتد مگر اینکه تمام تیم پشت این تصمیم باشند. بنابراین این همان چیزی است که شما در 18 ماه گذشته با ارزهای دیجیتال رها کرده اید، ما از افرادی با دیدگاه های مثبت واقعا قوی به کل شرکت پشت سر آن رفته ایم.”

چرا یک آغوش کریپتو دو طرفه ممکن است هرگز بیت کوین را لمس نکند

مقوله کریپتوها با شکاکان زیادی مواجه شده است، برخی در جامعه سرمایه گذاری خطرپذیر، که معتقدند مزایای این بخش در حال فروش مجدد است و وعده وب 3 برای تمرکززدایی فقط دود و آینه است.

مگوایر می‌گوید: «من یک ماکسی رمزنگاری مطلق هستم، اما فکر می‌کنم چیزهای زیادی وجود دارد که امروزه توسط توده‌ها اشتباه گرفته می‌شود. «تمرکززدایی یک گلوله نقره ای نیست که به سادگی همه مشکلات را حل کند و برای همه چیز بهتر است. می دانید که برای بیشتر محاسبات می خواهید متمرکز باشند. برای بسیاری از تصمیم گیرندگان، تمرکز ممکن است برای انواع خاصی از تصمیمات بهتر باشد.

مگوایر می‌گوید مهم‌تر از تمرکززدایی، توانایی کاربران برای «توانایی خروج با هویت و داده‌های خود» است، تلاشی برای محافظت از کاربران در برابر استفاده بیش از حد از پلتفرم. در حالی که تمرکززدایی امکان نوع خاصی از حمایت از مصرف کننده را فراهم می کند، مگوایر همچنان استدلال می کند که قوانین سنتی حمایت از سرمایه گذار نباید نادیده گرفته شود.

«یکی از تنش‌هایی که در ذهنم وجود دارد این است که فکر می‌کنم مردم گاهی فراموش می‌کنند که بسیاری از حمایت از مصرف‌کننده که توسط قوانین ایالات متحده معرفی شده است از درس‌های سختی برای یک قرن آموخته شده است. مگوایر می‌گوید و حکمت زیادی در آنجا وجود دارد. «به نوعی، یکی از راه‌های دیدن آنچه در حال حاضر در کریپتو می‌گذرد، تقریباً مانند دور انداختن همه قوانین قدیمی و شروع با یک لوح خالی است. من فکر می‌کنم آنچه می‌بینیم این است که بسیاری از جامعه رمزنگاری در 90٪ موارد در حال بازگشت هستند و متوجه می‌شوند که “اوه، در واقع، روش انجام کارها در گذشته واقعاً خوب بود، و ما به آنجا رسیدیم. بهترین دلیل “، اما 10٪ کاملاً متفاوت هستند و … شما می توانید با اصلاح برخی از این موارد کل سیستم را به روشی معنی دار بهبود بخشید.”

می توانید کل مصاحبه با مگوایر را در پادکست ما، Chain Reaction گوش دهید. در Chain Reaction، Spotify، یا پلتفرم پادکست جایگزین خود اپل مشترک شوید تا هر هفته با ما همراه باشید.

لطفاً 401 (k) خود را در شیت‌کوین‌ها یولو نکنید