منو سایت

  • خانه
  • اخبار استارتاپ
  • شبکه اجتماعی Peanut پیشنهاد جدیدی را برای ارتباط زنان با دولاها، درمانگران و دیگران ارائه می دهد

شبکه اجتماعی Peanut پیشنهاد جدیدی را برای ارتباط زنان با دولاها، درمانگران و دیگران ارائه می دهد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار استارتاپ
شبکه اجتماعی Peanut پیشنهاد جدیدی را برای ارتباط زنان با دولاها، درمانگران و دیگران ارائه می دهد

Peanut، یک برنامه شبکه اجتماعی برای زنان، برنامه افزودنی جدیدی به نام Peanut Pro را راه اندازی کرده است که برای دسترسی زنان به اطلاعات کارشناسان مورد اعتماد طراحی شده است. این شرکت با 100 متخصص از شبکه موجود خود، از جمله دولاها، روانشناسان، درمانگران، مربیان جنسی و مشاوران خواب همکاری کرده است. Peanut همچنین در حال راه اندازی یک ویژگی نوک جدید است که به کارشناسان و سازندگان این پلت فرم اجازه می دهد تا از کار خود درآمد کسب کنند.

بادام زمینی که در سال 2017 تأسیس شد، یک انجمن آنلاین است که برای ارتباط زنان در تمام مراحل زندگی، از بلوغ تا یائسگی، طراحی شده است. این اپلیکیشن در حال حاضر بیش از 2.5 میلیون کاربر دارد. بادام زمینی برای به اشتراک گذاشتن اطلاعات و ارائه مشاوره به جامعه ای از زنان که بخشی از شبکه هستند دسترسی پیدا می کند.

پیشنهاد جدید Pro از طریق ارتباط متخصصان با زنان و کمک به آنها برای ایجاد شبکه های خود در برنامه Peanut کار می کند. کارشناسان از طریق بحث های گروهی، محتوای صوتی زنده و پیام های مستقیم یک به یک با زنان در پلت فرم ارتباط برقرار می کنند. سپس کاربران برنامه می توانند در طول این تعاملات مشاوره تخصصی ارسال کنند. در آینده، Peanut قصد دارد اشتراک های ماهانه ای را راه اندازی کند که به اعضا امکان دسترسی به محتوای انحصاری را می دهد.

میشل کندی، بنیانگذار و مدیرعامل Peanut، به TechCrunch گفت که هدف Peanut Pro «دموکراتیزه کردن دسترسی به تخصص» است. کندی خاطرنشان می کند که این تخصص می تواند رسمی و از طریق یک درمانگر یا روانشناس باشد. در موارد دیگر، تخصص ممکن است با تجربه از طریق شخصی با نمایه عمومی که اطلاعات زیادی در مورد یک موضوع خاص جمع آوری کرده است، هدایت شود. این شرکت همچنین می‌خواهد موانع اقتصادی را که ممکن است زنان هنگام تلاش برای دسترسی به متخصصان با آن مواجه شوند، از بین ببرد.

چت بادام زمینی

اعتبار تصویر: بادام زمینی

کندی گفت: “ما می خواهیم هزینه های هنگفت را به اشتراک های قابل مدیریت، مقرون به صرفه و پرداخت های یکباره تقسیم کنیم.” «همه نمی توانند 200 دلار برای مشاوره انفرادی برای آموزش خواب یا درمان جنسی بپردازند، بنابراین اگر به جای آن به سؤالات و پاسخ های کوتاه یا دوره های آنلاین دسترسی داشته باشیم، پشتیبانی به طور ناگهانی غیرمتمرکز می شود. و همانطور که ما این کار را انجام می دهیم، زنان با تجربه، متخصصان ما، حقوق منظمی دریافت می کنند، با کارهای نامرئی کمتر، زیرا محتوای آنها ارزشمند است.

با نگاهی به آینده، کندی بیان کرد که گام بعدی این شرکت معرفی دوره های آنلاین و محتوای پولی از طریق عضویت ماهانه آینده است.

بسیاری از زنان با تجربه که قبلاً از Peanut برای به اشتراک گذاشتن مشاوره و پشتیبانی استفاده می کنند دوره های آنلاین خود را دارند. تا به حال به دلیل دستورالعمل های ما برای تبلیغات مشاغل و خدمات، نمی توانستند آنها را با مخاطبان ما به اشتراک بگذارند. Peanut Pro به زنان این امکان را می‌دهد که محتوا و دوره‌های آموزشی خود را با مخاطبان ما به اشتراک بگذارند و در نهایت از کار سخت خود سود ببرند.

شبکه اجتماعی Peanut پیشنهاد جدیدی را برای ارتباط زنان با دولاها، درمانگران و دیگران ارائه می دهد

اعتبار تصویر: بادام زمینی

Peanut در چند سال گذشته ویژگی های جدیدی را اضافه کرده و محصول خود را بهبود بخشیده است. سال گذشته، این شرکت یائسگی بادام‌زمینی را راه‌اندازی کرد، فضای ویژه‌ای در اپلیکیشن که در آن زنان می‌توانند با افرادی که در مرحله مشابهی از زندگی هستند – چه زنان یائسه، چه یائسه یا یائسه، ملاقات کنند. Peanut همچنین سال گذشته اتاق‌های صوتی زنده را به عنوان راهی برای زنان در برنامه خود اضافه کرد تا ارتباطات بهتری در محیطی حمایت‌کننده‌تر و امن‌تر از سایر پلت‌فرم‌های صوتی اجتماعی داشته باشند.

این شرکت تاکنون 23 میلیون دلار سرمایه جذب کرده است. اخیراً، Peanut از تکمیل دور سرمایه گذاری 12 میلیون دلاری سری A در می 2020 خبر داد. این دور توسط EQT Ventures، یک شرکت سرمایه گذاری خطرپذیر چند مرحله ای که در شرکت هایی در سراسر اروپا و ایالات متحده سرمایه گذاری می کند، رهبری می شود.

کندی خاطرنشان کرد که چشم انداز بلند مدت Peanut این است که در هر مرحله از زندگی به زنان خدمت کند تا سه زن از یک خانواده در مراحل مختلف زنانگی بتوانند جامعه و حمایت را در برنامه پیدا کنند. این شرکت قصد دارد کارشناسان بیشتری را برای رفع نیازهای بیشتر به این پلتفرم بیاورد. Peanut در حال حاضر درخواست هایی از زنان برای دسترسی به اطلاعات در مورد موضوعاتی مانند سلامت مالی، حمایت قانونی و موارد دیگر دریافت کرده است.