منو سایت

شبکه رهبری زنان ارشد به وضعیت تک شاخ می رسد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار استارتاپ
شبکه رهبری زنان ارشد به وضعیت تک شاخ می رسد

همانطور که آریانا گرانده می گوید، خدا یک زن است.

بنابراین جای تعجب نیست که Chief، شبکه ای که برای توسعه مهارت های رهبری زنان طراحی شده است، طی سه سال به تخمینی 1.1 میلیارد دلار رسیده است.

این استارت آپ که توسط بنیانگذاران کارولین چیلدرز و لیندزی کاپلان رهبری می شود، به تازگی ۱۰۰ میلیون دلار در سری B که توسط Alphabet’s CapitalG اداره می شود، جمع آوری کرده است. شریک Laela Sturdy به عنوان بخشی از معامله به هیئت مدیره ملحق خواهد شد. سایر سرمایه گذاران این حلقه عبارتند از General Catalyst، GGV Capital، Inspired Capital، Primary Ventures، Flybridge که همگی سرمایه گذاران موجود بودند.

رئیس اکنون در مجموع 140 میلیون دلار جمع آوری کرده است.

رئیس، شبکه رهبری زنان، 15 میلیون دلار بودجه جمع آوری می کند

اگرچه این شرکت تعداد آن را مشخص نکرد، اما او در بیانیه‌ای گفت که در طول همه‌گیری از زمانی که مجازی شد رشد قابل توجهی داشته است و توانسته است در این قالب به راحتی در سطح ملی گسترش یابد.

در حال حاضر تعداد اعضای چیف بیش از 12000 مدیر ارشد از بیش از 8500 شرکت از جمله HBO، American Express، Nike، Google، Goldman Sachs، NASA، Chobani، Pfizer، Apple و دیگران است. این استارت آپ می گوید بیش از 60000 زن در سراسر جهان در لیست انتظار آویزان هستند.

این افزایش در زمانی اتفاق می افتد که پیشرفت حرفه ای در حال افزایش است. شرکت هایی مانند Medley و Hone اخیراً رشد کرده اند. لینکدین با یک مرکز آموزشی جدید توسعه خود را دو برابر کرده است. و بسیاری از شرکت‌های دیگر در چند سال اخیر ظهور کرده‌اند تا یک تکه از پای را به دست آورند، از جمله Torch، Ureeka و Rising Team، به نام چند.

این یک فضای داغ است و چیف از قبل سرمایه ای برای حرکت تهاجمی و تسخیر بازار دارد.

همچنین، در صورت علاقه مندی، قسمت ما از پادکست Found را با بنیانگذاران Medley ادیت کوپر و جردن تیلور در اینجا بررسی کنید.