منو سایت

شبکه سازی با CrunchMatch از امروز برای TechCrunch Early Stage آغاز می شود

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار استارتاپ
شبکه سازی با CrunchMatch از امروز برای TechCrunch Early Stage آغاز می شود

بهترین تجربه آموزشی برای بنیانگذاران جاه طلب و جدید – همچنین به عنوان مرحله اولیه TechCrunch شناخته می شود – در 14 آوریل در سانفرانسیسکو آغاز می شود. ما نمی توانیم منتظر باشیم تا حضوری شما را ببینیم، اما لازم نیست یک دقیقه دیگر منتظر بمانید تا از فرصت های فراوان در اجلاس استفاده کنید.

از امروز می توانید با وارد شدن به CrunchMatch از منحنی شبکه پیشی بگیرید. پلتفرم مجهز به هوش مصنوعی ما به شما کمک می‌کند جلساتی را با افرادی پیدا کنید و برنامه‌ریزی کنید که می‌توانند رویای شما را برای راه‌اندازی به واقعیت نزدیک‌تر کنند.

چگونه می توانم دسترسی داشته باشم؟ بلیط TC Early Stage خود را اکنون با قیمت اولیه پایین 249 دلار بخرید – قیمت معمولی 449 دلار است – تا با CrunchMatch در مراحل اولیه شبکه با موسسان شروع کنید.

ما انتظار داریم که بیش از 1000 بازدیدکننده از TC Early Stage داشته باشند، و در حالی که ملاقات با افراد آسان است، ارتباط با افرادی که اهداف شما را برآورده می کنند و می توانند به پیشرفت کسب و کار شما کمک کنند حتی بهتر است. CrunchMatch یک راه سریع و موثر برای پیدا کردن این سوزن های ضرب المثل در انبار کاه ارائه می دهد.

در زمان صرفه جویی خواهید کرد – حالا که به رویدادهای واقعی زندگی برگشته ایم – چرم کفش نیز. چه کسی در لیست شبکه های رویایی شما قرار دارد – سایر بنیانگذاران، مربیان، اساتید بازاریابی، سرمایه گذاران خطرپذیر، برهمن های برندسازی، پادشاهان تامین مالی، کارآفرینان متخصص؟ CrunchMatch به شما کمک می کند تا قرار ملاقات هایی را که از همه مهمتر هستند متصل شوید و برنامه ریزی کنید. سریع، موثر و بدون درد است.

حرف ما را قبول نکن در اینجا چیزی است که فلیسیا جکسون، مخترع و بنیانگذار CPRWrap، در مورد استفاده از CrunchMatch به ما گفت.

پلتفرم شبکه CrunchMatch ابزار هوشمند و مفیدی است. این به شما امکان می دهد ببینید چه کسی آنجاست، افراد مناسب را پیدا کنید و به یک جلسه برسید. من پنج یا شش جلسه در یک روز برنامه ریزی کردم. جلسات کوچک، صمیمی و بسیار آموزنده بود.»

TechCrunch Early Stage 2022 در 14 آوریل برگزار می شود و پلتفرم CrunchMatch رسما برای کار باز است. هنوز بلیط ندارید؟ اکنون آن را بخرید و زمان زیادی خواهید داشت – در واقع هفته ها – تا حتی قبل از اینکه وارد محل اسکله 27 ما شوید، درخواست های قرار خود را تنظیم و بررسی کنید.

آیا شرکت شما علاقه مند به حمایت مالی یا نمایشگاهی در اوایل سال 2022 است؟ با تیم فروش حامی ما از طریق تماس بگیرید این فرم را پر کنید.

(function () {var func = function () {var iframe = document.getElementById (‘wpcom-iframe-b6f445c529505450998e267e5bda5397’) if (iframe) {iframe.onload = function () {iframe.frame.post ‘: ‘wpcom-iframe-b6f445c529505450998e267e5bda5397’}، “https: / / tcprotectedembed.com”); }} // // اندازه خودکار تابع iframe var (تابع اندازه خودکار iframe var) createElement (‘a’); origin.href = e.origin; // اگر (‘tcprotectedembed.com’! == origin.host) بازگشت، مبدا پیام را بررسی کنید. // اگر (‘object’! == typeof e.data || undefined === e.data.msg_type) برگردد، بررسی کنید که پیام در قالبی باشد که ما انتظار داریم. سوئیچ (e.data.msg_type) case ‘poll_size: answer’: var iframe = document.getElementById (e.data._request .frame_id); if (iframe && ” === iframe.width) iframe.width = “100%”; if (iframe && ” === iframe.height) iframe.height = parseInt (e.data.height); برگشت؛ پیش فرض: بازگشت; }} if (‘function’ === typeof window.addEventListener) {window.addEventListener (‘message’, funcSizeResponse, false); } else if (‘function’ === typeof window.attachEvent) {window.attachEvent (‘onmessage’, funcSizeResponse); }} if (document.readyState === ‘تکمیل شد’) {func.apply (); / * سازگاری برای اسکرول بی نهایت * /} other if (document.addEventListener) {document.addEventListener (‘DOMContentLoaded’, func, false); } else if (document.attachEvent) (document.attachEvent) ‘onreadystatechange’, func); }}) ();