منو سایت

  • خانه
  • اخبار استارتاپ
  • شروع از راه دور؟ این قوانین کار و دستورالعمل های مالیاتی را در نظر داشته باشید

شروع از راه دور؟ این قوانین کار و دستورالعمل های مالیاتی را در نظر داشته باشید

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار استارتاپ
شروع از راه دور؟ این قوانین کار و دستورالعمل های مالیاتی را در نظر داشته باشید

وقتی صحبت از استخدام از راه دور به میان می آید، کارمندان و کارفرمایان با مزایا و مشکلات زیادی روبرو هستند. اگرچه مزایا و معایب فرهنگی پوشش داده شده است، ملاحظات از نظر راه اندازی و نگهداری تا حد زیادی مورد توجه قرار نگرفته است. هنگام کار از راه دور، مفاهیم حقوقی و مالیاتی مهمی وجود دارد که باید در نظر داشته باشید.

تیم‌های مجازی مدت‌ها قبل از COVID-19 وجود داشتند، اما در دو سال گذشته، کارمندان ناتوانی در ورود به یک دفتر را با تغییر وضعیت کارفرمایان خود به نفع خود تبدیل کرده‌اند. برای استارت‌آپ‌ها، استخدام در خارج از ایالت امری عادی شده است، زیرا کسب‌وکارهای راه دور از ابتدا ایجاد شده‌اند و استعدادها بسیار مهم‌تر از موقعیت مکانی بوده‌اند.

اگر استارت‌آپ شما از راه دور شروع می‌شود یا راه‌اندازی می‌شود، موارد زیر را در نظر داشته باشید.

پیامدهای مالیاتی

کار از راه دور پیامدهای مالیاتی برای شرکت های آنها دارد. به طور خاص، مالیات ایالتی بر دستمزدها وجود دارد که در مبدأ نگهداری می شود. این معمولاً برای کشوری که کارمند در آن کار می کند یا خدمات ارائه می دهد، صرف نظر از محل کارفرما، ضروری است. این بدان معنی است که استارتاپ شما ممکن است نیاز به ثبت نام و مالیات بر درآمد در چندین ایالت داشته باشد.

اینها مسائل پیچیده ای هستند و اغلب بهترین رویکرد این است که زودهنگام یک متخصص را استخدام کنید.

در اینجا سوالاتی از مشتریان می پرسیم:

  1. فروش و درآمد شما بر اساس کشور چقدر است؟
  2. کارمندان شما کجا هستند؟
  3. دفتر شما و همچنین هر ملک دیگری در کجا قرار دارد؟

مقادیر به دلار و مکان دارایی ها مهم هستند، زیرا هر کشور آستانه متفاوتی برای تعیین اینکه آیا یک ارتباط برقرار شده است (در ادامه در مورد آن بیشتر خواهد شد) دارد یا خیر.

این چیزی نیست که بتوانید نادیده بگیرید. کشورها توجه دارند. هنگامی که در یک سازمان دولتی ثبت نام می کنید، ایالت شماره شناسایی مالیاتی و سایر اطلاعات شناسایی شما را دریافت می کند. این بدان معناست که شما در این ایالت حضور دارید و کسب و کار شما برای تمامی بدهی های مالیاتی ناشی از آن تحت نظارت و پیگرد قانونی قرار می گیرد.

به عنوان مثال، یکی از مشتریان ما در طول خرید سال گذشته متوقف شد زیرا مشخص شد که شرایط نیروی کار از راه دور آنها را برآورده نمی کند. بنابراین ثبت نام در هر ایالتی که کارمند دارید بسیار مهم است.

با توجه به “ارتباط”