منو سایت

شروع اولیه خود را در TC Sessions: Climate 2022 نشان دهید

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار استارتاپ
شروع اولیه خود را در TC Sessions: Climate 2022 نشان دهید

جلسات TC: آب و هوا 2022 – اولین اجلاس سالانه یک روزه ما، با تمرکز بر بنیانگذاران، سازندگان و سرمایه گذاران فناوری آب و هوا، در سالن اجتماعات UC Berkley’s Zellerbach در برکلی، کالیفرنیا، در 14 ژوئن با یک رویداد آنلاین در روز پنجشنبه، 16 ژوئن برگزار می شود.

توجه بنیانگذاران در مراحل اولیه: آیا برای کمک به شما برای بهترین استفاده از این رویداد شخصی آماده مشاوره های داغ هستید؟ یک را نگه دارید بسته راه اندازی نسخه ی نمایشی و فناوری نجات سیاره خود را در مسیر بیش از 1000 بازدیدکننده قرار دهید. ما در مورد رهبران و صداها – سرمایه گذاران خطرپذیر، بنیانگذاران با تجربه، مهندسان، محققان، دانشمندان نهادی، سازمان های غیرانتفاعی، سازمان های دولتی و کارشناسان بوروکراسی صحبت می کنیم.

نمایش، اتصال و کار در یک شبکه IRL را به خاطر دارید؟ شما مخاطب اختصاصی‌تری را پیدا نمی‌کنید که مایل به دیدن، بحث، گزارش (برنده شدن در این پوشش رسانه‌ای!)، خرید یا سرمایه‌گذاری در جدیدترین فناوری‌های آب و هوایی باشد. گرد و غبار هنر زیبای مکالمه را پاک کنید و فرصت های جدیدی را برای ملاقات با سایر ناجیان اختصاصی سیارات و رشد کسب و کار خود کشف کنید.

بسته راه اندازی نسخه ی نمایشی قیمت 525 دلار و شامل یک فضای نمایشی ویژه و چهار پاس برای دسترسی کامل به رویداد است. تیم خود را بیاورید تا غرفه و فضای بیشتری را پوشش دهد – در میزگردها، پیشرفت ها شرکت کنید و حال و هوای شبکه خود را به کمال شخصی برگردانید.

از CrunchMatch، پلتفرم شبکه مبتنی بر هوش مصنوعی ما، برای ارتباط و سازماندهی جلسات و تظاهرات با افرادی که می‌خواهید بیشتر تحت تأثیر قرار دهید، استفاده کنید. به سرمایه گذاران پیشنهاد دهید، یک مهندس واجد شرایط پیدا کنید یا با مشتریان بالقوه تماس بگیرید.

همه همیشه به مناطق نمایشگاهی TC مراجعه می‌کنند تا ببینند چه چیزی جدید است و تظاهرات را بررسی کنند. جلسات TC: آب و هوا از این قاعده مستثنی نخواهد بود. فقط برخی از تظاهرات عملی شامل هدف قرار دادن موارد مختلف است غذاهای تولید شده در آزمایشگاه و تماشای برخی از آخرین فناوری های ساختمان سبز.

جلسات TC: آب و هوا 2022 در 14 ژوئن در سالن Zellerbach UC Berkley در برکلی، کالیفرنیا، با یک رویداد آنلاین در 16 ژوئن برگزار می شود. از این اجلاس هر اونس فرصت استفاده کنید – خرید کنید بسته راه اندازی نسخه ی نمایشی و فناوری نوآورانه و صرفه جویی در سیاره خود را به افراد با نفوذی که می توانند کسب و کار نجات سیاره شما را به جلو ببرند، به نمایش بگذارید.

آیا شرکت شما علاقه مند به حمایت مالی یا برگزاری نمایشگاه TC Sessions Climate 2022 است؟ با تیم فروش حامی ما از طریق تماس بگیرید این فرم را پر کنید.

(function () {var func = function () {var iframe = document.getElementById (‘wpcom-iframe-c123f38b9406b3334c950d3b72580e7f’) if (iframe) {iframe.onload = function () {in iframe: ‘mspo:post’. ‘frame_id’: ‘wpcom-iframe-c123f38b9406b3334c950d3b72580e7f’}، “https: / / tcprotectedembed.com”); }} = // تابع اندازه خودکار سند funse var. createElement (‘a’); origin.href = e.origin; // اگر (‘tcprotectedembed.com’! == origin.host) برگشت، مبدا پیام را بررسی کنید. // اگر (‘object’! == typeof e.data || undefined === e.data.msg_type) برگردد، بررسی کنید که پیام در قالبی باشد که انتظار داریم. سوئیچ (e.data.msg_type) case ‘poll_size: answer’: var iframe = document.getElementById (e.data._request .frame_id); if (iframe && ” === iframe.width) iframe.width = “100%”; if (iframe && ” === iframe.height) iframe.height = parseInt (e.data.height); برگشت؛ پیش فرض: بازگشت; }} if (‘function’ === typeof window.addEventListener) {window.addEventListener (‘message’, funcSizeResponse, false); } else if (‘function’ === typeof window.attachEvent) {window.attachEvent (‘onmessage’, funcSizeResponse); }} if (document.readyState === ‘تکمیل شد’) {func.apply (); / * سازگاری برای اسکرول بی نهایت * /} other if (document.addEventListener) {document.addEventListener (‘DOMContentLoaded’, func, false); } else if (document.attachEvent) (document.attachEvent) (‘onreadystatechange’, func); }}) ();