منو سایت

  • خانه
  • اخبار استارتاپ
  • شرکت‌های فناوری شرکت‌ها برای جلب رضایت سرمایه‌گذاران امروزی چقدر سریع باید رشد کنند؟

شرکت‌های فناوری شرکت‌ها برای جلب رضایت سرمایه‌گذاران امروزی چقدر سریع باید رشد کنند؟

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار استارتاپ
شرکت‌های فناوری شرکت‌ها برای جلب رضایت سرمایه‌گذاران امروزی چقدر سریع باید رشد کنند؟

نیم دوجین سهام شرکت‌ها در این هفته افزایش‌هایی را گزارش کردند، اما پس از آشفتگی جهان، بازار با استقبال بدی مواجه شد.

به سختی می توان گفت که چه چیزی بازار سهام را نگران کرده است، اما مطمئناً این ارقام دقیق برای درآمدهای شرکت ها نیست، زیرا همه آنها فصل های قوی را گزارش کردند:

نموداری که نتایج درآمد شش سهام شرکتی را در این هفته نشان می دهد.

اعتبار تصویر: TechCrunch

در حال حاضر اتفاقات زیادی در دنیا می افتد و امسال بورس در شرایط سختی قرار داشت. شاید منفی گرایی فقط مسری باشد.

به هر دلیلی، شرکت هایی که نتایج مثبت را گزارش می کنند با واکنش های متفاوتی در بازار مواجه شده اند. Box و Splunk گران‌قیمت بودند و سهام آنها در این هفته حدود 6 درصد افزایش یافت. این ممکن است زیاد به نظر نرسد، اما در شرایط فعلی (و به ویژه با توجه به پاسخ منفی تاریخی بازار سهام به نتایج Box)، این معادل ستایش چشمگیر وال استریت از پشت بام ها بود.

در نقطه مقابل، Snowflake را می یابیم که سهامش در این هفته آن را به خود اختصاص داد، اگرچه درآمد 101 درصد افزایش یافت، چیزی که اکثر آنها آن را ثابت می دانند. سرمایه گذاران به جای اینکه از این نتیجه راضی باشند، در یک نقطه از معاملات بعد از ساعات کاری، سهام را تا 30 درصد سقوط کردند. تا به امروز، سهام این شرکت در هفته بیش از 21 درصد کاهش یافته است.

در اینجا نتایج پنج روزه هر شش شرکت فناوری شرکتی است که این هفته در ظهر ET گزارش داده اند:

ارائه پنج روزه سهام برای شش سهم شرکتی در این هفته گزارش شد.

اعتبار تصویر: TechCrunch

ما به این نتیجه رسیدیم که ارزش آن را دارد که کمی بیشتر در این نتایج متفاوت کاوش کنیم و ببینیم که تحت پوشش مالی چه اتفاقی می افتد و آیا این شرکت ها واقعاً واکنشی را که ما دریافت کردیم توجیه می کنند یا اینکه وال استریت به اندازه بقیه ما ناامن است.

چگونه از درد وال استریت جلوگیری کنیم: حماسه سود جعبه

باکس که امروزه نمونه‌ای از شرکتی است که موفق به کسب سود سالم شده است، کمی عجیب است – این شرکت بیشتر سال 2021 را در نبرد با برخی از سهامداران خود گذرانده است، بنابراین ممکن است انتظار نداشته باشید که به نفع آن باشد. وال استریت پس از چنین مبارزه ای با کبودی ها.