منو سایت

  • خانه
  • اخبار استارتاپ
  • شرکت بهداشتی Ordinary Folk مستقر در سنگاپور 5 میلیون دلار برای مبارزه با انگ دریافت می کند

شرکت بهداشتی Ordinary Folk مستقر در سنگاپور 5 میلیون دلار برای مبارزه با انگ دریافت می کند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار استارتاپ
شرکت بهداشتی Ordinary Folk مستقر در سنگاپور 5 میلیون دلار برای مبارزه با انگ دریافت می کند

Ordinary Folk، یک استارتاپ سلامت از راه دور مستقر در سنگاپور که به مسائل مربوط به سلامت مردان و زنان اختصاص دارد، 5 میلیون دلار پیش بودجه از Monk’s Hill Ventures جمع آوری کرده است. این بودجه برای استخدام و توسعه در هنگ کنگ در حالی که به سنگاپور محدود می شود استفاده می شود.

این استارت آپ که در سال 2020 توسط شان لو تأسیس شد، دو پلتفرم اصلی دارد: نوح برای سلامت جنسی مردان، سلامت روان، مراقبت از مو و مدیریت وزن است، در حالی که Zoey بر رفاه جنسی، باروری، سلامت روان و رفاه تمرکز دارد.

لو می گوید که او Ordinary Folk را برای تسکین نقاط درد در طی یک ویزیت بالینی شخصی شروع کرده است، در حالی که جستجوی مراقبت برای شرایط انگی مانند اختلال نعوظ را آسان تر می کند.

او به TechCrunch گفت: «شرایط سلامتی مردان و زنان مسائلی صمیمی است که در مقطعی از زندگی همه ما را تحت تأثیر قرار می‌دهد، چه مستقیماً یا از طریق شریک زندگی‌تان». حتی قبل از اینکه با نوح و زویی شروع کنیم، هیچ تصمیم خوبی در سنگاپور و هنگ کنگ وجود نداشت.

لو افزود که این شرکت هنگ کنگ را به عنوان بازار بعدی برای توسعه انتخاب کرد زیرا شباهت های زیادی بین سنگاپور و هنگ کنگ وجود دارد. او گفت که برای مثال، هر دو پرجمعیت هستند و به سرعت در حال رشد هستند و سیستم های بهداشتی نیز مشکلات مشابهی دارند.

او گفت: «اگرچه تفاوت‌های ظریف وجود دارد، سنگاپوری‌ها و هنگ‌کنگی‌ها نیز به شیوه‌ای مشابه مسائلی مانند هزینه‌های بالای مراقبت‌های بهداشتی، ترس از داروهای غیرقانونی، ناراحتی هنگام مراجعه به پزشک و انگ مرتبط با سلامت مردان و زنان را شناسایی می‌کنند.»

Ordinary Folk می گوید که از زمان راه اندازی، درآمد آن بیش از 130٪ افزایش یافته است و بیش از یک میلیون بازدید کننده منحصر به فرد داشته است. لو گفت که با ایجاد طیف گسترده ای از مراقبت های بهداشتی، از جمله مراقبت های بهداشتی و تدارکات برای داروهای بدون بسته بندی، با سایر شرکت های نوپا در حوزه پزشکی از راه دور متفاوت است.

همچنین به این معنی است که مردم عادی توانسته‌اند ارزیابی سلامتی را که بیماران قبل از تعیین قرار ملاقات انجام می‌دهند، ایجاد کنند که به پزشکان امکان می‌دهد تشخیص‌های دقیق‌تری را انجام دهند.

لو گفت: “در مورد سلامت جنسی، پاسخ دادن به سوالات صمیمی می تواند دشوار باشد، و حتی بیشتر از آن برای غریبه ای که هرگز ندیده اید.” ارزیابی سلامت با مشارکت پزشکان و کارشناسان بهداشتی تهیه شد. شبکه ارائه دهندگان مردمی معمولی شامل پزشکان، روانشناسان، درمانگران و سایر متخصصان است.

در بیانیه‌ای، پنگ تی اونگ، یکی از بنیان‌گذاران و شریک مدیریت Monk’s Hill Ventures، گفت: «میلیون‌ها نفر در آسیا دسترسی به درمان و مراقبت مناسب برای شرایط بهداشتی که به شدت تابو هستند دشوار است. از طریق نوح و زویی، مردم عادی در موقعیتی منحصر به فرد برای افزودن ارزش از طریق سفر مصرف کننده خدمات بهداشتی، ایجاد اکوسیستمی است که در آن بیماران به متخصصان و محصولات پزشکی و همچنین طیف گسترده ای از گزینه های درمانی دسترسی دارند.