شرکت رباتیک Agtech FarmWise به تازگی 45 میلیون دلار دیگر جمع آوری کرده است

شرکت رباتیک Agtech FarmWise به تازگی 45 میلیون دلار دیگر جمع آوری کرده است

ممکن است برای بقیه جهان استارت‌آپ جذب سرمایه مشکل باشد، اما هنوز زمان خوبی برای بزرگنمایی رباتیک است. Agtech در بالای این لیست قرار دارد. میانگین سنی کشاورزان در ایالات متحده 55 سال است و یافتن کمک های انسانی به طور فزاینده ای دشوار شده است.

FarmWise مدتی است که این کار را انجام می دهد و رباتیک علف های هرز مستقل خود را در چند سال گذشته در مزارع کالیفرنیا و آریزونا پیاده سازی کرده است. شرکت مرکزی کالیفرنیا می‌گوید ربات‌هایش 15000 ساعت تجارت در مزارع سبزیجات را ثبت کرده‌اند و حدود 450 میلیون اسکن محصول را برای پایگاه داده‌اش ثبت کرده‌اند.

امروز، این شرکت افزایش 45 میلیون دلاری را به رهبری Fall Line Capital و Middleland Capital اعلام کرد. GV، Taylor Farms، Calibrate Ventures، Playground Global، SVG Ventures و Wilbur Ellis نیز به سری B پیوستند و کل افزایش سرمایه FarmWise را تا به امروز به 65 میلیون دلار رساندند.

تامین مالی با هدف تسریع فعالیت های تحقیق و توسعه شرکت و اجرای محصول موجود خواهد بود.

سباستین بویر، یکی از بنیانگذاران و مدیر عامل شرکت سباستین بویر در این انتشار گفت: “ما FarmWise را با این باور شروع کردیم که کشاورزان برای تغذیه دنیای در حال رشد به راه حل های مقرون به صرفه و پایدار نیاز دارند و هوش مصنوعی فناوری عالی برای تحقق این امر است.” “با افزایش هزینه ها در صنعت کشاورزی، ما همچنان به گسترش فناوری خود برای همکاری با کشاورزان بیشتری ادامه می دهیم.”

دایره همچنین دریافت که کلی میچل، یکی از بنیانگذاران و مدیر عامل Fall Line Capital به هیئت مدیره ملحق شده است.