منو سایت

  • خانه
  • اخبار استارتاپ
  • شرکت فین‌تک هند، CredAvenue، اسب شاخدار را به ۱۳۷ میلیون دلار بودجه جدید تبدیل می‌کند.

شرکت فین‌تک هند، CredAvenue، اسب شاخدار را به ۱۳۷ میلیون دلار بودجه جدید تبدیل می‌کند.

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار استارتاپ
شرکت فین‌تک هند، CredAvenue، اسب شاخدار را به ۱۳۷ میلیون دلار بودجه جدید تبدیل می‌کند.

روز یکشنبه اعلام شد، بازار بدهی CredAvenue، که به کسب‌وکارها و کسب‌وکارها کمک می‌کند بدهی خود را از طلبکاران تضمین کنند، به سریع‌ترین استارت‌آپ فین‌تک هند تبدیل شده است که به باشگاه Unicorn می‌پیوندد.

این استارت آپ دو ساله در یک سری از مجموعه های مالی از Insight Partners، B Capital Group و Dragoneer 137 میلیون دلار جمع آوری کرده است. ارزش گرد CredAvenue، که توسط یکی از بنیانگذاران Vivriti Capital Gaurav Kumar تأسیس شد، 1.3 میلیارد دلار است که در سپتامبر گذشته حدود 410 میلیون دلار بود.

این استارت آپ که شامل Sequoia Capital India، Lightspeed Venture Partners، TVS Capital، Lightrock، Vivriti Capital و فین تک هندی CRED در میان حامیان خود می شود، تاکنون بیش از 227 میلیون دلار جمع آوری کرده است.

کسب‌وکارها با چالش‌های متعددی روبرو هستند – از جمله عدم شفافیت در نرخ بهره و ارزش‌گذاری بازار – در مورد افزایش بدهی.

کومار در مصاحبه ای با TechCrunch گفت: “این چهارمین شروع من است و بیش از 16 سال را در فضای اعتباری سپری کرده ام.” تعمیق بازار بدهی اتفاق نمی افتد.

CredAvenue جامع ترین بسته فناوری هند را برای برآورده کردن چرخه کامل بدهی تجاری از بازپرداخت تا جمع آوری، ساخته است.

پلتفرم‌هایی را برای اعطای وام‌های مدت‌دار و تصمیم‌گیری سرمایه در گردش به شرکت‌ها، بستری برای راه‌اندازی بانک‌ها و مؤسسات مالی غیربانکی برای مشارکت در وام‌دهی مشترک، و بستری برای اوراق قرضه برای کمک به شرکت‌کنندگان نهادی و خرده‌فروشی در انتشار اوراق مشارکت مدیریت می‌کند. همچنین تأمین مالی تجاری و اوراق بهادار و بازخرید پرتفوی را ارائه می دهد.

“اگر شما یک شرکت هستید و تامین مالی مستقیم را ترجیح می دهید، می توانید برای دریافت وام، اوراق قرضه و پشته ABS به بسته ما مراجعه کنید. اگر به بودجه غیرمستقیم نیاز دارید، می توانید با پلتفرم تکمیل مشترک هماهنگ شوید و مشتریان خرده فروشی خود را جذب کنید. او گفت: «مشتریان ما هر شرکتی با درآمد بیش از 1.3 میلیون دلار است.

هنگامی که یک شریک – چه بانک وام دهنده یا یک وام گیرنده – با ما در سیستم عامل ما ادغام شود، به همه افراد در شبکه ما دسترسی خواهید داشت. در هسته پیشنهاد ما قابلیت همکاری است. ما راه را برای رسیدن بازار بدهی هند به پتانسیل کامل خود هموار می کنیم و قصد داریم به زودی با بسته های محصول منحصر به فرد و متنوع خود به یک بازیگر پیشرو در بازارهای بدهی جهانی تبدیل شویم.

او اخیرا یک مجموعه استارتاپ به نام Socto را خریداری کرده است که در سه بازار فعالیت می کند. کومار گفت اما استارتاپ به عنوان یک کل قصد دارد به تمرکز بر هند ادامه دهد. ما به سختی سطح را خراشیدیم.

کومار گفت که CredAvenue تا کنون وام های بیش از 10.5 میلیارد دلار را تسهیل کرده است. او گفت که بیش از 2300 شرکت، 450 کسب و کار و 750 وام دهنده در این پلتفرم فعال هستند. این استارت آپ قصد دارد برای گسترش تجارت خود در هند وجوه تازه سرمایه گذاری کند و همچنین به دنبال خرید شرکت هایی است تا رشد آنها را به صورت غیر ارگانیک تامین کند.

ما از پیشنهاد ارزشمند CredAvenue برای جذب سرمایه گذاران و وام گیرندگان به یک اکوسیستم تک پنجره ای برای شناسایی، تسهیل و ردیابی محصولات بدهی هیجان زده هستیم. من چندین سال است که این افتخار را داشتم که Gaurau را بشناسم و حمایت از تیم قدرتمندی که بازارهای بدهی هند را دیجیتالی می کند، هیجان انگیز است. بدهی هند هنوز به اندازه 60 درصد از تولید ناخالص داخلی به اندازه کافی نفوذ نمی کند. کبیر نارنگ، یک شریک عمومی موسس در گروه B Capital، گفت: این یک فرصت بزرگ برای یک بازیکن برجسته مانند CredAvenue ایجاد می کند.

«با 1.9 تریلیون دلار، بازار بدهی هند هنوز تحت پوشش قرار دارد. CredAvenue به خودکارسازی و افزایش کارایی در سراسر زنجیره ارزش کمک می کند. این در حفظ قوی در بین وام گیرندگان و معاملات تکراری با سرمایه گذاران منعکس می شود. ما اولین رویکرد فناوری آنها را برای حل این مشکل دوست داریم. فراتر از تجارت، چیزی که هیجان انگیزتر است، مأموریت و تأثیر آنها است، دسترسی به بدهی برای باز کردن پتانسیل انسانی.»