منو سایت

شرکت نظارت بر انرژی خانه Sense به تازگی 105 میلیون دلار جمع آوری کرده است

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار استارتاپ
شرکت نظارت بر انرژی خانه Sense به تازگی 105 میلیون دلار جمع آوری کرده است

آخرین باری که قبض انرژی خود را بررسی کردم، تصور کردم اشتباه تایپی وجود دارد. راستش را بخواهید، این برای کسی که به تازگی تهویه مطبوع پنجره ها را قبل از تابستان دیگری که ناشی از تغییرات آب و هوایی است نصب کرده است، نوید خوبی ندارد. قیمت‌های انرژی اخیراً در حال افزایش بوده است، و در حالی که هدف اصلی Sense کمک به خانه‌ها در کاهش انتشار گازهای گلخانه‌ای است، اگر بتوانید چند قبض ConEd را در طول مسیر کاهش دهید، در کتاب من یک برد-برد است.

من گمان می کنم که این نگرانی های مضاعف بخش بزرگی از دلیلی است که به نظر می رسد سرمایه گذاران اخیراً به شرکت در منطقه بوستون پول می ریزند. خوشبختانه، همه در تلاش هستند تا در درازمدت درگیر فناوری پاک شوند. در این میان، ما مردم عادی می توانستیم ما را از شر خدمات ماهانه خود راحت کنیم.

این شرکت به تازگی افزایش عظیم 105 میلیون دلاری را به رهبری Blue Earth Captial اعلام کرده است. Telus Ventures و MCJ Capital به سری C ملحق شدند که شامل سرمایه‌گذاران موجود Schneider Electric، Energy Impact Partners، Prelude Ventures و iRobot بود. این آخرین تزریق بودجه منجر به افزایش کلی Sense تا کنون به 157 میلیون دلار در جنوب شده است. این شرکت می‌گوید این حلقه بر آوردن فناوری خود به خانه‌های بیشتری و گسترش دامنه بین‌المللی خود به اروپا و آسیا تمرکز خواهد کرد.

مایک فیلیپس، مدیرعامل این شرکت در بیانیه‌ای گفت: «این بودجه به ما امکان می‌دهد تا با شرکای استراتژیک کلیدی خود برای آوردن اطلاعات Sense به میلیون‌ها خانه کار کنیم. «سنس با هوشمند کردن سیستم‌های اصلی خانه و جذب مصرف‌کنندگان، نقشی کلیدی در انتقال انرژی ایفا می‌کند و به دنبال بهره‌وری بیشتر و برق‌رسانی در خانه‌ها سرعت می‌بخشد.

در سطح پایه، پیشنهاد این شرکت بسیار ساده است: به صاحبان خانه ایده بهتری در مورد سطح مصرف انرژی خود ارائه می دهد تا بتوانند بر اساس آن تنظیم کنند. فناوری مبتنی بر هوش مصنوعی / ML با کنتورهای هوشمند شرکت هایی مانند Landis + Gyr و Schneider Electric کار می کند. این شرکت بر ساخت‌وسازهای جدید تکیه می‌کند تا فناوری را مستقیماً در خانه‌ها بگنجاند و به‌روزرسانی‌های نرم‌افزاری را ارائه می‌کند تا همه چیز را در مورد سخت‌افزاری که برای عمر بیشتر از وسایل الکترونیکی مصرفی معمولی طراحی شده است، به روز نگه دارد. همچنین با چیزهایی مانند پنل های خورشیدی، باتری ها و ژنراتورها ادغام می شود.