منو سایت

  • خانه
  • اخبار استارتاپ
  • شرکت های بیمه آمریکای شمالی و اروپا پس از فیلم پرفروش سال 2021 مجدداً تنظیم خواهند شد

شرکت های بیمه آمریکای شمالی و اروپا پس از فیلم پرفروش سال 2021 مجدداً تنظیم خواهند شد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار استارتاپ
شرکت های بیمه آمریکای شمالی و اروپا پس از فیلم پرفروش سال 2021 مجدداً تنظیم خواهند شد

یک سال چقدر تفاوت دارد.

در آوریل 2021، TechCrunch نظر سرمایه گذار خطرپذیر را منتشر کرد که “عصر IPO اروپا برای فناوری بیمه به زودی فرا خواهد رسید.” در آن زمان، چشم انداز تا حدودی منطقی بود.

از این گذشته، همین ماه ژوئن گذشته، این ستون جمع‌آوری سریع سرمایه در بازار بیمه استارت‌آپ را بررسی کرد و گفت که «فناوری بیمه در هر دو سوی اقیانوس اطلس داغ است». در آن زمان، WeFox اخیراً یک دور 650 میلیون دلاری جمع آوری کرد و امتیازات بزرگی را برای فناوری بیمه اروپا ایجاد کرد.

از آن زمان، ما دیدیم که چگونه بازار فناوری درست است و سرمایه‌گذاران بازار عمومی در حال بیرون ریختن عرضه اولیه فناوری‌های بیمه از اواخر سال 2020 و اوایل سال 2021 هستند، و اساساً ارزش شرکت‌های غیر بیمه را تقریباً به صفر می‌رسانند، اگر پول را از آنها خارج کنیم. بازار سرمایه


این صرافی به بررسی استارت آپ ها، بازارها و پول می پردازد.

آن را هر روز صبح در TechCrunch + بخوانید یا هر شنبه یک خبرنامه از The Exchange دریافت کنید.


تغییر در احساسات باعث شد تا اکسچنج در ماه فوریه بپرسد کدام استارت آپ بیمه می تواند در سال جاری پیشرفت کند و کدامیک آسیب می بینند. از آن زمان، سهام فناوری، از جمله آخرین عرضه‌های اولیه سهام اینسورتک، به تعدیل ادامه دادند و در نزدک و NYSE خونریزی کردند.

اشتراک در TechCrunch +

اکنون، حدود یک سال پیش، زمانی که به نظر می رسید یک دوره بیش فعالی، بسیاری از شرکت های بیمه اروپایی را به بازارهای عمومی می فرستد، ما در حال بررسی تفاوت بازار هستیم. با داده‌های سرمایه‌گذاری خطرپذیر جمع‌آوری‌شده برای TechCrunch توسط PitchBook و یادداشت‌هایی از یک صندوق سرمایه‌گذاری خطرپذیر فعال فلوریان گریو از Astorya.vc، اکنون ما چیزهای بیشتری می دانیم.

در حالی که داده های سال 2022 داستان روشنی را بیان می کند، بقیه سه ماهه دوم ممکن است برای فناوری بیمه امسال کلیدی باشد. بیایید به بیمه در آمریکای شمالی و اروپا نگاه کنیم، آخرین نتایج را با هم مقایسه کنیم و ببینیم چه چیزی در پیش است.

سرمایه گذاری در فناوری بیمه در سال جاری چگونه تغییر کرده است

خوش‌بینی در مورد نتایج insurtech در سال گذشته به خوبی با داده‌هایی که اکنون می‌توانیم با کمک یک ارزیابی گذشته‌نگر ببینیم، مطابقت دارد.

در آمریکای شمالی، PitchBook گزارش می دهد که فعالیت بیمه سرمایه گذاری خطرپذیر از 1.67 میلیارد دلار در 78 دور در سه ماهه اول سال 2021 به 2.21 میلیارد دلار در 83 دور در سه ماهه دوم افزایش یافته است. در سه ماهه سوم در سال 2021 با 2.51 میلیارد دلار سرمایه گذاری به اوج خود رسید. در 66 معامله قبل از سقوط به 1 میلیارد دلار. در سه ماهه چهارم 2021 و تا 1.52 میلیارد دلار در سه ماهه اول 2022.

تعداد معاملات نیز در سه ماهه اول سال 2022 از 67 تراکنش در سه ماهه چهارم سال 2021 به تنها 54 مورد کاهش یافت.

تاریخچه Insurtech در اروپا کمی متفاوت است. طبق PitchBook، سرمایه گذاری تا حد زیادی از سه ماهه اول 2021 تا سه ماهه اول 2022 برابر است، با یک استثنا: سه ماهه دوم سال گذشته.

به جز در سه ماهه دوم سال 2021، سرمایه گذاری بیمه اروپا اغلب بین 450 میلیون دلار و 550 میلیون دلار از ابتدای سال گذشته تا سه ماهه اول 2022 متغیر بود. با این حال، در سه ماهه دوم سال 2021، حدود 1.76 میلیارد دلار بود. در 57 دور سرمایه گذاری شد، که هم یک معامله و هم یک دلار را برای گذشته اخیر بالا می برد. (به طور خلاصه، چرا سه ماهه دوم سال 2021 برای درک آینده فناوری بیمه در اروپا کلیدی است.)