منو سایت

شرکت های فناوری بدون دفاتر چگونه با آینده کنار می آیند؟

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار استارتاپ
شرکت های فناوری بدون دفاتر چگونه با آینده کنار می آیند؟

چه اتفاقی برای دفتر شرکت فناوری می‌افتد و شرکت‌ها بدون ساختاری که به طور سنتی با هم در یک ساختمان به ما ارائه می‌دهد چگونه عمل می‌کنند؟ این یک مسئله مهمی است که امروزه شرکت های فناوری با آن مواجه هستند، زیرا آنها در تلاش برای تعریف رویکرد خود برای کار در دنیای پس از همه گیری هستند.

البته، مدتی است که شرکت‌های کاملاً راه دور مانند GitLab وجود داشته‌اند، اما باور رایج قبل از همه‌گیری این بود که برای انجام کارهای جدی، بیشتر باید در یک مکان باشید.

این مطمئناً برای شرکت های فناوری بزرگتر صادق بود. سیلزفورس، مایکروسافت، گوگل، متا، آمازون و اپل دانشگاه‌ها یا آسمان‌خراش‌های بزرگ در سرتاسر جهان نساخته‌اند تا آنها را بدون دلیل رها کنند. آنها آنها را ساختند تا کارگران خود را در خود جای دهند و قدرت اقتصادی خالص خود را نشان دهند. اما وقتی همه‌گیری در مارس 2020 شروع شد، طرز فکر ما را در مورد کار تغییر داد، احتمالاً برای همیشه.

ناگهان ما یک آزمایشگاه غول پیکر برای آزمایش با هر کسی که از خانه کار می کند داشتیم، و در حالی که مطمئناً برخی از مسائل وجود دارد، بسته به کسب و کار، شغل و، صادقانه بگویم، وضعیت زندگی شما، این نشان داده است که کل دسته های کارگران نیازی به این کار ندارند. در یک مزرعه در یک ساختمان بزرگ بنشینند تا کار خود را انجام دهند – البته نه پنج روز در هفته.

من با افراد مختلف در دنیای فناوری، از مشاوران و سرمایه گذاران گرفته تا بنیانگذاران استارت آپ، صحبت کرده ام تا بفهمم مرحله بعدی کار دقیقاً چگونه خواهد بود و بدون شک شرکت های فناوری حداقل زمانی که این کار را انجام می دهند بسیار انعطاف پذیرتر شده اند. می آید به صورت زمان در دفتر.

سیاست های این شرکت در حال تغییر است

در اینجا هیچ پاسخی برای همه وجود ندارد، اما مثال‌های زیادی وجود دارد که حاکی از انحراف از تنظیمات اداری سنتی، حتی برای شرکت‌های با سابقه است.