منو سایت

شرکت Boring Elon Musk در حال جمع آوری 675 میلیون دلار برای توسعه پروژه های Loop است

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار استارتاپ
شرکت Boring Elon Musk در حال جمع آوری 675 میلیون دلار برای توسعه پروژه های Loop است

شرکت Boring، پروژه ایلان ماسک، مدیر عامل تسلا برای ساخت بزرگراه‌های زیرزمینی برای کاهش تراکم، یک دور سری C به ارزش 675 میلیون دلار به ارزش 5.7 میلیارد دلار جمع آوری کرده است.

این دور توسط Vy Capital و Sequoia Capital رهبری شد که شامل Valor Equity Partners، Founders Fund، 8VC، Craft Ventures و DFJ Growth بود. این شرکت می گوید از این بودجه برای افزایش قابل توجه استخدام در مهندسی، عملیات و تولید برای ساخت و مقیاس پروژه های Loop و سرعت بخشیدن به تحقیق و توسعه Prufrock، دستگاه نسل بعدی تونل این شرکت استفاده خواهد کرد.

در اکتبر، The Boring Company (TBC) مجوز اولیه برای ساخت یک سیستم حمل و نقل برای جابجایی مسافران در وسایل نقلیه تسلا را از طریق شبکه ای از تونل های لاس وگاس فراتر از ردپای فعلی 1.7 مایلی دریافت کرد. مرکز همایش (LVCC) . تا یک مسیر 29 مایلی که به بهترین نقاط گردشگری شهر گناه برخورد خواهد کرد. به گفته این شرکت، عملیات زنجیره به روز شده در وگاس باید امسال آغاز شود.

در حالی که این اطلاعیه به سایر پروژه های Loop در حال انجام اشاره دارد، TBC هنوز نگفته است که آیا پروژه های دیگری را دنبال می کند یا خیر. با این حال، این شرکت اشاره می کند که با افزایش سرعت خستگی، این نوع معماری حمل و نقل را می توان در مسافت های طولانی یا آنچه TBC Hyperloop می نامد اعمال کرد.

در اینجا پیشرفت‌های Prufrock، یک ماشین استخراج خودکار که می‌تواند به طور مداوم و بدون افراد روی زمین در تونل‌ها تونل بزند، می‌آید. به گفته TBC، تکرار فعلی، Prufrock-2، می تواند 1 مایل در هفته حفاری کند. این شرکت مفتخر است که تونل وگاس استریپ، که حدود چهار مایل طول دارد، می تواند در یک ماه تکمیل شود.

نسل بعدی، Prufrock-3، برای تونل زدن با سرعت هفت مایل در روز طراحی شده است.

این شرکت در بیانیه ای اعلام کرد: در کوتاه مدت، اگر هر Prufrock-2 به مدت 1 مایل در هفته حفاری کند و TBC 1 دستگاه Prufrock جدید در ماه تولید کند، TBC ظرفیت 600 مایل در سال را معرفی خواهد کرد. به عنوان نقطه شروع، کمتر از 20 مایل تونل زیرزمینی مترو در طول 20 سال گذشته در ایالات متحده ساخته شده است.